Kadının çalışıp, erkeğin evinin erkeği olduğu, hanımına hizmet ettiği dönemler mi geldi?

İş dünyasının acımasız.. İş disiplinleri, titizlikleri, kuruma olan sadakatleri ve pratik zekalarıyla kadınlar ön plana çıkıyor artık. Erkeklerse kuvvet gerektiren işlerin dışında geride kalıyor.

Devir değişiyor mu? Kadının çalışıp, erkeğin evinin erkeği olduğu, hanımına hizmet ettiği dönemler mi geldi?

Bunu kabullenebilmek erkek için ne kadar mümkün?

Kadın için ev işleri yapan ev erkeği ne kadar memnuniyet verici olabilir?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• çiftin karakterine göre değişir. kimi adamda evcimendir yani... onuda zorla ataerkil olcaz diye çalıştıramayız :D kimi kadında tam aksidir. misal ben. çalışcam ben mecbur. evde yapamam. olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet artık o dönemler geldi hatta zengin hatun arıyoruz bile geldi :).Vatan millete hayırlı olsun.

1|0
    0|1
  • Erkek için zor bir durum olmalı. Ataerkil yapıdan eser kalmadı artık. Şahsım adına ev işi yapan bir erkek benim için memnuniyet verici olmaz. Günümüzün güçlü kadınları iş hayatına hakim olabildiği gibi evini de çekip çevirebiliyor.

Not: Arkadaşlık teklifimi reddedip durma ;)

1|0
    1|1
  • daha onlar gelmedi şimdi iki tarafta alışıyor

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• aslında her iki cinsinde çalışması ezelden beri olan bir şey yani bak ezel beri diyorum iki cinste çalışır yok öyle öbürü otursun olmaz... ;)

1|0
    0|1
Yükleniyor...