Sevgilimle toplumda elele tutuşmaya utanıyorum...

Sevgilimse bu durumdan çok şikayetçi ama millet görür laf yapar diye çok çekiniyorum toplumda elimi bırakmasını söylüyorum yollarda falan oda sevgilimsin elini tutmamdan daaha normal ne olabilir diyo :( sizce ben neden böyle düşünüyorum dogru muyum yanlış mı? Çok çekiniyorum sanki herkes bana bakıp kaşar felan diyomuş gibi hissediyorum..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yolda millete gösteriş yapmak bir nevi hoş karşılanabilir ama bu ilerledikçe zamanla daha içinden çıkılmaz hal alacağını düşündüğüm bir olgudur. Toplumsal ahlak sevgilin seni seviyor sende sevgilini seviyorsan bunu sizin bilmeniz yeterli ona buna biz birbirimizi seviyoruz diye hava atar gibi dolaymaya yeltenmek daha şizofrenleşmiş hali al ben yiyemedim sen ye demeye kadar gidebilir. sevgi gösterisi el ele tutuşup sokakta hava atmak değildir. sevgi gösterisi örnek verecek olursak yoldan geçenler bakmasın diye önünü duvar yapmak lazım bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aslında olması gerekeni düşünüyorsun. ama işte insan sevgilisininden elini tutmak ister. bu durumda senin aile yapın önem arz ediyor. onların neyi kabul edip edemeyeceğini sen bilirsin. ona göre hareket et.

0|0
    0|0
  • Bence Öyle düşünmemelisin artık el ele tutuşmak öpüşmek bunlar modern şeyler herkes yapıyor utanıp sıkılmana gerek yok ama kendi mahallende tabi ki üstünlüğünü korumalısın ama eğer sevgilinle buluşup bir yerlere gidiyorsanız bırak da oda seni diğer erkeklere karşı biraz üstünlüğünü korusun türk insanında şöyle bir durum var özellikle erkeklerde kızlara karşı yoğun ilgimiz var bu bendede var bu yüzden yanında sevgilin olunca biraz çekingen olur bence izin ver çekinmene gerek yok .

0|0
    0|0
  • adam karısının elini tutuyor ona ne diyecen

0|0
    0|0
  • bazıları ulu orta öpüşüyorlar utanmıyolar sen neden utanacaksın ki :) onlarınki ayıp değilde seninki mi ayıp

0|0
    0|0
  • ben elini tutturmayana gıcık olurum,ayrılırım bile.topluma ne aa aa :DsaDADAS:

0|0
    0|0
  • önemli olan milletin ne düşündüğü değil sizin mutluluğunuz ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bizde de tam tersi. gün içinde elimi tutmasa da yola çıktıgımız an, kalabalıga girdiğimiz an hemen elimi tutar ya da sarılarak yürür. çünkü yanındakinin sevgilisi oldugunu herkes bilsin kimse bana bakmasın ister sahiplenir anında insan içinde. ki ben de öyleyim etrafta kızlar filan varsa hemen elini tutarım onun. biz aksine toplum içinde kasten daha yakın dururuz. siz de öyle olmalısınız.

1|0
    0|0
  • erkekler boyle seylerı anlamıyor malesef , benım eskı erkek arkadasımda boyleydı . Ilerde ayrılırsanız sen kotu olursun ıste x sununlada cıkmıstı el ele tutusmustu vs vs derler toplum boyle dıkkatlı olmalısın

0|0
    0|0
  • Aynı seyı bende hıssedıyorum elele tutusamıyorum boyle egreltı gelıyo bana yakısmıyo gıbı

0|0
    0|0
Yükleniyor...