Siz olsaydınız sevdiğinizi mi tercih ederdiniz yoksa sizi mutlu eden birini mi?

o kadar çok kafam karışık ki.. ne yapıcağımı bilmiyorum.doğruyu yaptığımı sanıyorum ama kendimi yanlışın içinde bulmaktan korkuyorum..3 senedir biriyleydim.okadar sevdimki.eminim oda sevmiştir.ama davranışları seven insanın davranışları değildi.çok hakaret etti kırdı rezil etti bağırdı çağırdı.dayanamıyordum artık.o kadar psikolojim bozulduki. ayrıldık. beni seven değer kıymet bilen üzmeyen birine döndüm.5 senedir beni sevmekten vazgeçmeyen birine..hala onu çok özlüyorum.hala canım yanıyor.. ama başkasının ilgisi sevgisi beni tekrar hayata bağlıyor. biri hayatımı hayallerimi gülüşlerimi çaldı. diğeri ise bana yepyeni mutlu huzurlu bir hayat sundu. çok emek vrdim 3 sene. acaba bu emeklerimin karşılığını Allah başkasının mutluluğuylamı bana geri veriyor? siz olsaydınız neyapardınız? sevdiğiniz insanın bütün acılarına size akıttığı göz yaşlarına mutsuzluklarına rezilliklerine hakaretlerine sırf seviyorsunuz diye bir ömür katlanırmıydınız? yoksa sizi seven kırmaktan korkan sizi mutlu eden insanla birliktemi devam ederdiniz bu yola? birini çok seversiniz. ama o kadar çok acı veriyordurki size. biri de sizin onu sevdiğiniz gibi sizi seviodur. size asla zarar vermez. siz olsaydınız sevgiyimi seçerdiniz yoksa huzurumu?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Doğru karar verdin geçmişi düşünme artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben beni mutlu edeni seçerdim, tabi tipi de onemli benim için

0|0
    0|0
  • Mutlu edeni seversin de eğer istersen.

0|0
    0|0
  • işte ya hep aynı sorunlar ben tanrı olsaydım insanı bu kadar derin yaratmazdım of of ... Hatta şu aşk denen dünyadan olmayan duyguyu da içine katmazdım of...

0|0
    0|0
  • hangisi veriyosa onu

0|0
    0|0
  • Benim sevdiğim

0|0
    0|0
    • ya sevginin karşılığını göz yaşıyla alıyorsan? ya verdiğin emeği o vermiyorsa? sevgine değmiyorsa? sadece lafta seviyorum, davranışları ise sevmeyen bir insana ait olursa? hala o insanla devam edermisin o yolda? SIRF SEVDİĞİN İÇİN? bütün hakaretlere dayanırmısın? bir ömür onunla yapabilirmisin?

• sizin onu sevdiğiniz gibi biride sizi sevse hala şans vermezmisiniz? değmeyen insana yaptığınız şeyleri bir başkasında gördüğünüzde ona şans vermezmisinz?

• Ben birinden hoşlanmıyorsam şans vermem, kullanmak gibi niyetim yok.

Kızlar Ne Diyor 5

• öncelkle hala onu özlerken ilşki kurman dogru degil gelgıt çk yasarsın önce kendın unutacaksın sonra ilşkiye baslıycaksın seven insan üzmez ayrıca gerekırse kendı üzülür ama üzmez incitmek istemez o kişinin szı sevdgını sanmıyorum şimdiki sevgilinzle mutlu isenız devam edın ve digerını silip atın kafanızdan bölelkle daha çk mutlu olcaksınz unutmayın karsıdakı insanı ne kadar seversenz sevın egerkı o sızın ona verdgınz deger kadar deger vermıyorsa silin onu çünkü kısa ömurde degmez öyle kişilerı hayata almayı her insan gercek askı yasamalı bu kısa ömürde bu konuyu ii düşünün üzülmeyın sonunda

1|0
    0|0
    • çok doğru konuştunuz. bu iyi geldi. evet değer verdiğim değeri görmedim.. zaman çok kısa . onu düzelteyim derken kendim mahwoldum. o kadar çok emek werdimki. 3 sene.. koca bir 3 sene.. mükafatını Allah bir başkasıyla belkide veriyor. eğer birine hayallerimi adıcaksam bu beni gerçekten seven bir insan olsun istiyorum. değmicek insana hayallerimi verdim. şimdi elimde kocaman bir hayal kırıklığı var ondan geri..

• Çok zor bir durum zor bir seçim . Sevenin kıymeti bilinmiyor malesef hep acı veren degerlı oluyor. Her ne kadar sevsende mutlulugun huzurun için sana acı verenden uzak durmalısın. Seni seveni de sevmiyorsan eger ondan da uzak dur ki umut bağlamasın. Belki İleride karşına hem seni seven hem mutlu eden hem de senin sevdgn biri çıkar kim bilir.

0|0
    0|0
    • kimbilir.. ama beni şaşırtan şey. benim yaptığım şeylerin bir başkasınında bana yapması.. ben kendimi onda görüyorum. diyorum bu tanıdık biri.. benim gibi seven biri.. belki mutluluktur sevginin anahtarı.. sevgi kazanılır diye düşünüyorum. sizcede öylemi?

• Sevmediğin biriyse mutlu olursun belki ama sevgi olmadan o mutluluğun ne anlamı var. Ona karşı bişeyler de hissetmen gerekli ki tam anlamıyla mutlu olasın. Yoksa çok üzülürsün hep sana acı çektireni hatırlarsın. Senin sevdgn biri olucakki tüm izleri silsin sana herşeyi unuttursun...

• Huzuru secerdım cunku kavga ettıgım kısıyı ne kadar seversem seveyım bırgun yaptıkları burama kadar gelip ayrılırdım

0|0
    0|0
    • 3 senedir sabrettim. herkes diyordu böle bir erkeğe hiç bir kız 1 gün dayanmaz diye. sırf seviyorum diye katlandım. hep pişman oldu özür diledi. sonra başkasına döndüm die beni suçladı. ben çok bekledim. sadece bir kelime bekledim.. şimdi sence mutluluğu yaşamak istemem bencillikmi?

• Mutluluğu yaşamak istemen değil de sevmediğin birini sırf mutlu ediyor diye yara bandı niyetine kullanman bencillik.

• onu sevmiyorum diyemem. ama diğerini sewdiğim gibi sewemiyorum işte.. mutlu eden biri zaten istem dışı kendine bağlar. ben o hiç bişi yapmadan sewdim onu. sevgi belki zamanla kazanılır.. eğer ona inanmasam zaten asla böle bir bencillik yapmam.. ama o kadar mutlu edioki. şu filmlerde olan erkekler gibi. böle erkek anca filmlerde olur dedirten bir çocuk.. öyle bir kişilik.. sevgiden daha öte bişiler war. adını koyamadığım..

• Seninle aynı durumdayım :( her ne kadar beni sevenle beraber olsam da içim çok acıyor çektiğim tüm acılara rağmen çok özlüyorum sevdiğimi.. bir de sevdiğim de benimle olan sorunları yüzünden onu sevene döndü nefret ettigi halde acım daha fazla :(

0|0
    0|0
    • benimde çok acıyor.. en ufak bişide aklıma gelio. ama ondan beklediğim davranışları başkasından görmek aslında dahada acı veriyor. fakat değmiyorlar. sevdiğin seni kırabilir. ama seni seven bir insan seni kıramazmış. bunu anladım..

• Ne emekler verdiğin çabaladığın ilişkide istediğin sevgiyi görememek ve seni her şeyinle kabul eden başka biri.. bilmiyorum benim içim çok huzursuz bence insan aşık olmadan başkasıyla beraber olmamalı her acı geçiyor zamanla ama pişmanlık çok beter :( sanki beni seveni de yara bandı niyetine kullanıyormuşum gibi geliyor bana..

• sanırım sende benzerini yaşadın :) yara bandı değil aslında. tam tersine. ondan sonra bir nimet aslında.. hayat en beklemediğin anda herşeyden vazgeçtiğin anda hayata tekrar bağlar.. illa ömrümüzü birine adıcaz. bu sevdiğimiz olsa tabiki çok güzel olur.. ama sevdiğiniz sizin sevdiğinz gibi sizi sevmiyorsa. kendiniz gibi seven birine adamalıyız ömrümüzü. annem hep seni seven sana değer veren birini seç ilerde derdi. acı çekersin derdi. mutluluk sevginin anahtarıdır derdi.sanırım öyle..

• Seveni seçerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...