Dövme yaptıracamda sizce fazla mı abartı ?

dövme yaptırmaya karar verdim 2 günün sonunda babamın adını boyun veya omzuma yazdırmanın benim için en özel şey olacağını düşündüm beni bilen herkes babam için canımı bile vereceğini bilir .

Güncellemeler:
ya söz konusu dövme değil zaten yaptırcam da ismi sordum ben baş harfi yaparsam yanlış düşünenler olabilir

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Selamlar ,

Dövmeleri olan ve annesinin ismi de bu dövmelerin arasında olan biri olarak ,bence yer tercihi olarak sol göğüs'ün üstünü dene daha anlamlı olur.Omuz ve boyun için fazla anlamlı bir İsim .

Ayrıca bazı arkadaşların yazılarını okudum,ömür boyu abdest alamayacaksın gibi ,biraz araştırıp buralara öyle yorumlar yazsak...

Şimdiden güle güle kullan ...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• önce geçici dövme yaptır ve etkilerine bak hemde böylece sende göz olarak alışırsın ve karar vermen kolay olur.

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem ..Sıkılırsın sildirmek istediğinde uğraştırır.. Dahası Geçiciyi dene ondan sonra kalıcıya aklını yormazsın zaten gerek kalmaz ..Çünkü ne kadar miğde bulandırıcı olduğunu anlarsın ..İlerleyen yaşlarında Pişmanlığını hissedersin fakat rtık iş işten geçmiştir bilee ..

0|0
    0|0
  • Yazdırma .

0|0
    0|0
  • Haram

Eksiler gelsin bakalım

2|2
    1|1
  • Dövme yaptırma bence çok itici.

0|0
    0|0

• dövme yapan kadın kadar itici bişey daha yoktur... ne olursa olsun.. (ayrıca dövme yapan kişinn aldıgı gusül abdesti geçerli değildir. yani dövme silinip tamamen gidene kadar cenabetsin)

0|0
    0|0
  • kesinlikle yaptırma ileride evleneceksin o zaman ben senin kocan olsam kesinlikle istemezdim.

Kocan seninle yatarken herdefasında babanın ismini mi okuyacak...

0|0
    0|0
  • boyuna yaptırma erkek arkadaşın onu eski erkek arkadaşın sanıp onu yiyebiliyor ve boğuluyor

0|0
    0|0
  • saçmalama. tamam babadır sonuçta da ne bileyim ya istiyosan yaptır.

0|0
    0|0
  • dövme yaptırınca gusul abdestini alamıyosun biliyor musun su geçirmiyor.

0|0
    0|0
  • boyna yazdır yeter

0|0
    0|0
  • peki baban ne diyor

0|0
    0|0
  • anan kırılır bence yaptırma canım :)

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun ;) abartı değil ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Abartma lan baş harf neyine yetmiyor.

Ben öyle yaptım da niye gizli sordun =)

0|1
    0|0
    • Hahaha hala abdestin sayılmaz diyen var abi.Siteye tarih öncesi çağlardan da üye alındığını bilmezdim ;(

• yuuooo abartı değilde boynuna yaptırma bence benim omzumda küçük bir gitar dövmesi var sende omzuna yaptır :D

1|0
    0|0
  • dovme yaptirma pisman olucaksin

0|0
    0|0
  • Canım benim gusül abdestin kabul olmayacak farkında mısın?

0|0
    0|1
Yükleniyor...