Galatasaray Yönetiminin Transfer Konusunda Ne yapmaya Çalıştığını anlayabilen varmı?

Her ne kadar Galatasaray yönetimini sevsekte bazen öz eleştiri yapmamız gerekiyor öz eleştiri yapmazsak kendi yanlışlarımızıda göremeyiz

1-Madem Chedjou´yu Tribüne yollayacaktın neden 6 Milyon Euro verip aldın onun yerine neden yerli bir defans alınmadı?(Her maç savunma kurgusumu değişir)

2-Yıl 2013 olmuş hala Aydın´dan ne bekliyorsun Galatasaray forması bu kadar ucuzmu?,

3-Geçen sene aksayan en önemli bölge olan Sol bek mevkisine neden transfer yapılmadı üstüne birde Riera´yı neden göndermeye çalışıyorsun?

4-Takımda Hamit ve Aydın´dan daha iyi olan Erman´ı neden Es Ese satıyorsun?

5-Hadi yabancı sınırlaması nedeniyle transfer yapamadın Kerim Frei´yi nasıl Bjk´ye kaptırıyorsun?

6-Yabancı sınırlaması olduğu bir yerde neden takımın en iyi yerli oyuncularından biri Burak Yılmaz´ı satmak için İtalyaya adam yolluyorsun ve Futbolcunun aklını karıştırıyorsun?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• 1-Yerli transfer işlemleri hala sürüyor ki Kartalspordan birini aldık sanırım gülünç yanı da bu..Umarım erkan-serkandan biri gelir.

2-Aydın hatta kendisi gitmek istiyordu bir ara ona da ayreten şaşırdım tekrar geldi diye

3-Sol bek transferi yapmadığımız sürece Riera kalmalı ki sanırım CL kadrosuna da alındı

4-O zaten hiç açıklanamaz ki eminim Erman orda daha başarılı olur

5-Kerimi onlara 3 milyon euroya verdiler bizden 5 milyon euro istediler hiç anlamadım

6-Allahtan gitmedi ki,Lazio Burak gibi bir transferi kaçırınca ve daha iyi bir transfer yapamadıkları için hemen bize çamur attılar karaktersiz,kişiliksiz diye Burak'ın menajerine dava açacaklarmış bir de

Kısacası umarım bu halde bile 4.yıldızı alırız,CL'de gruptan çıkarız ve Terim de yuvasına yeniden döner inşallah...

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• es es ve bursa ile ilişkilerine hayranım

erman 200.000 es es

kazım 250.000 bursa

necati 400.000 es es

serdar'ın 5 erkan'ın 10 milyon olduğunu iddia eden, sözünden dönüp alper'i fener'e gönderen adamların ekmeğine yağ sürüyoruz resmen. imtihan mısınız nesiniz.

hepsini topla aydın parası çıkmıyor ama üzülmeyin aykut parası çıkıyor.

3|1
    0|1
  • Galatasaray da Fenerbahçede Beşiktaşda bu konuda hayırsız anlayışsız ve bilinçsiz ne elindekilerinin değerini bilirler ne hak bilirler bu konudada bir bok bildikleri yok

2|1
    0|0
  • riera derbilerin adamı bazen gol bazen asis yapıyor gerçekten anlamak zor ermanı neden verdin

es ese renktaş bir dümen dönüyor ama hayırlısı

2|2
    0|0
  • Yazdgn herseye katlyorum..

Hele ki Aydin meselesi sinirlerimi acayip bozmustu..

Bunlara ragmen takimima guveniyorum hem ligde hem Avrupa da iyi isler yapcaz..

5.haftayi bekliyoruz ;)

1|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Şu söylediklerine harfi harfiyen katılıyorum bir tek ermanın hamitten daha üstün olduğuna katılmıyorum.

1.Chedjou alrak en büyük hatayı yaptık o paraya ömer toprak ve serdar azizi alabilirdik.

2.Aydın'ı oldum olası sevmem ama hala takımda duruyor lanet olası adam.

3.Solbek istemediğini söylemiş fatih hoca ondan almadılar.Belkide hamitten vazgeçtiği için demiştir sağ kanat alın diye.

4.Hamit iyidir ikisine göre çok kosuyor en azından.

5. Kerim gibi bir adamı elimizden kaçırmak aptallık 2.5 paund nedir yaa ve 3.5 almak varken yaptıklarına bak.

6.Burak satmak istemelerine bende anlam veremedim ama son maçlarda oda oynamıyordu.

0|1
    0|0
  • 1-Chedjou alındığında yabancı sayısı konusu netleşmemişti,ayrıca ayrıca Chedjou esas olarak avrupa da başarı elde etmeye yönelik alındı

2-Aydın alt yapıdan yetişen bir oyuncumuz ve alt yapı oyuncuları kolay harcanmazlar,heleki Fatih Terim alt yapıdan gelen oyuncuları hiç harcamaz.Bu arada Aydının geçen yıl çevirdiği maçları hatırlayalım...

3-Sol bek için Carlinhosla anlaşılmıştı ama tayyip,tüpçü ve aziz yıldırım çetesinin Galatasarayın yükselişini kesmek için uygulamaya soktugu saçma sapan 6+0+4 kuralına takıldı. Yine aynı sebepten dolayı Riera gönderilmek isteniyor ve zaten maliyeti çok yüksek,o parayı hakketmiyor

4-Hamit klasını defalarca kez kanıtlamış,potansiyeli çok yüksek olan bir oyuncu,Aydınla ilgili düşüncelerimi söyledim zaten, ama Erman henüz kendini tam olarak kanıtlamış futbolcu değil, ma yinede kalmalıydı takımda

5-Az önce gördüğüm bir habere göre Kerim Frei,beşiktaşla değil,Bursasporla anlaşmış

6-Burağı satmak isteyen italyaya adam yollanmadı,onlar kendileri Bülent Tulunu davet etmiş,görüşmek için.Hem zaten Burak satılmak istenseydi Napoliye 20 milyon euroya 4 taksitle satılırdı

2|1
    0|0
    • 4 hariç bütün şıklar tamam cevaplanmış Hamit kendini kanıtlamış evet ama alındığından beri bir tane maçta iyi oynayamadı bir tek shalke maçında biraz iyi oynadı o kadar daha ne bekletiliyor anlamıyorum gsnin hedefi bu sene şampiyonlar liginde yarı final olması lazım bu Hamitle felan olmaz o daha fazla bekletilmemeli

• teşekkür ederim plaka

• Haklısın ama inan Fatih Terim'inde bu teklifi kabul ederken bir bildiği vardı

• Amrabat'ı katmamışsın bile işin içine geçen yıl o kadar olayla alınan o kadar para verilen amrabat bu yıl tribünde oturtuluyor belkide ara dönemde satılacak.

1|1
    0|0
  • 1- Ömer Toprak veya Serdar Tascı alınabılırdı

2 - Aydin, Sabri, Hamit bunlarin hepsi torpilli

3- Sol Beke paraya kiyamadilar tutumluyuz ya vede dunya yildizi Hakan Baltamiz var ya ondan. Riera kalacak buyuk ıhıtmalle kımse okadar para vermez onun gıbı bır oyuncuya katar takımları belkı harıç.

4- Erman kendi gitmek istedi ama keşke Rıze veya Konyaya gıtseydı

5- Adamlara şaka gıbı bır teklıf yapıyorlar adamlarda cıddıye alımyor tabıkı bıraz tutumluyuz ya ondan

6 - 15 milyon euro olsaydi teklif bugun Burak Lazio ile maça çıkıyor olurdu

0|1
    0|0
  • Sezon başından beri Kazımın gs için joker eleman olacağını savundum.Yerli kontejanı için iyi isimdi.erman'da ,kazım kazim'da, aydin yilmaz denen torpilliden 10 kat daha fazla katki verirdi

niye aldın niye sattın.1 ayda ne değişti gerçekten tuhaf

Hamit ve gecen sezon(ilk haftalar) kötü oynadığı halde Melo da ısrar etmesi çok yanlıştı

0|1
    0|2
    • Melo iyi oynuyor ama

• şuan iyi ama o dönemler kötü oynadığı halde ısrar etmesinden bahsettim.sezon öncesi kampı kaçırmıştı

• çok doğru şeyler yazmışsın bu sezon öncesi transfer konusunda tam bir hayal kırıklığı yaşadık.. yabancı sınırlaması da elimizi kolumuzu bağladı ama yıldız transfer peşinde koşmak yerine yerli oyunculardan değerlendirme yapabilirdik.. ne diyeyim hayırlısı erman konusunda büyük hata yaptılar neden aldın neden satıyorsun..

0|1
    0|0
  • aydının takıma gelmesi tamamen bir facia

0|1
    0|0
  • arkadaşım Galatasaray'ın suçu var ama en önemli suç feNerasyonda yabancı sınırlaması diye saçma bir kural getirdiler içine ettiler Galatasaray'ın herzaman ki gibi esas hedefi avrupada başarı bunu kim ile kazanacaktı alper potukmu? gördük alperin avrupada neler yaptığını Tükiyede maalesef üzülerek söylüyorum oyuncu YETİŞMİYOR bide üstüne bu saçma yabancı kuralı gelince 5 kuruş etmez oyuncular milyonlarca euro ediyor e bu oyuncularda bizim misyonumuza ters GALATASARAY'IN en büyük amacı her yıl avrupada başarı elde etmektir bunlarda chedjou buruma ve diğer yıldızlar ile sağlanır ancak sol bek mevzusuda yine feNerasyon yüzünden olmuyor ama GALATASARAY bir yerde suçlu tabi kuyruğu sıkışınca ciyaklıyan kediler gibi feNerasyon hemen İMPARATORA sarıldı bizim yönetimde yabancı kuralını kaldırtıp izin vermeliydi

0|0
    0|0
  • 6 maddenin de altına imzamı atarım çok haklısın.

ayrıca fatih terim'in neden milli takımda görev yapmasına engel olmuyorsun. profesyonellikten anladıkları ne hala çözebilmiş değilim.

0|1
    0|0
  • haklısın heleki aydın gitti gitti geri geldi

0|1
    0|0
  • erman bizden gitti gs hevesine. gerizekalı yedek klübesine girse şükür etsin dedik 25 kişilik kadroya giremedi gitmek istiyorum dedi. dün öğle saatlerinde sivasta gazeteci bir abim aradı erman'ı, erman gs den ayrılırsam kesinlikle sivas'a gelirim başka takımda oynamam dedi ve akşam es es'te... insanlar çok değişik çok ;)

0|0
    0|0
  • Kerim'in maçlarını takip eden biriyim sadece koşuyor bir numarası yok.

Ayrıca transfer politikasında 1-2 hata var

sonuçta BAM lı orta saha Adnan Polat yönetiminden sonra Çağ atladık daha ne istiyorsun?

0|0
    0|1
    • Hedefini Şampiyonlar liginde Final olarak belirleyen bir takımın sence bu hamlelerle başarıya ulaşması sencede hayal değilmi?Ben yönetime kötü demiyorum aksine her zaman yönetimi öven birisiyim ama öyle diyede yapılan hataları görmezdenmi gelelim

• Bir zamanlar Trömsoya karpaty e elenen uefada dandirip takımı, Sürekli CL de oynatmak da başarı Arsenal her sene CL liginde önemli olan o arenada süreklilik belli zaman sonra kadro oturunca o başarı gelir zaten

• .DFDF:Df.D:fD:fdd :D bence Aziz Yıldırım geçsin takımın başına :D :D

0|0
    0|0
  • kara para aklanıyor ondan

0|0
    0|0
  • Siz yatın kalkın Fatih Terim'e dua edin ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...