Erkek arkadaşınız ya da arkadaşınızın yanınıza sümkürmesi ?

Soru açık.Malum kış ayına yaklastık.Dışarda takılıyorsunuz veya oturuyorsunuz.Kız/erkek arkadaşınız yanınızda peçeteye sümkürdü tepkiniz ne olurdu ?

• Ben iğrenmem eğer sessiz bir şekilde yaparsa ayıplamam.İ
    A seç
  • İğrenç bişi kesinlikle yanımda yapmamalı.
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1010

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun iğrenç addedilmesi tam bir fiyasko. O zaman bende bir soru sorayım;

- Arkadaşınızın lavabo ihtiyacı geldi evinizdeyken. Lavaboya gitti. Ama akşamleyin kuru fasulye yemiş, çok da utanıyor, mahcup olacak ses çıkartırsa... Böyle bir işkence mi, yoksa aman bana ne deyip salı verir misiniz?

Neden, bunu söyledim hala sağlığımız konusunda yanımızdaki kız ne derlerle vakit geçiriyoruz arkadaşlar. Hiç bir kişi, insan, kadın, erkek benim sağlığımdan daha önemli değildir.

Ayrıca burnunu hınkırması iyi birşeydir, hanginiz isterdiniz sümüğünü hınkırmayıp burnunda görmeye tahammül edecek var mı içinizde? Biraz makul ve insancıl olsun...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben silerim burnunu :)

0|1
    0|1
  • insanlık hali ne ayıplarım ne de iğrenirim sümkürsün yiğidim

0|1
    0|1
  • yani mecbursa tamamda. mümkün olduunca sessiz yapsın hayvan gibi sümkürmesin midemin gaz pedalı bende değil sonuçta. kendi kalkıyo.

0|0
    0|0
  • Çok az ses çıkarırsa bişey dememde öküz gibi yaparsa bende yuh diye tepki veririm :D

0|0
    0|0
  • Normal insanlık hali

0|0
    0|0
  • Normal bir durum olduğu için tepki vermem.

0|0
    0|0
  • Kızıp ya da aşırı tepki veripte utandırmazdım onu hele ki yanımızda birileri varsa

ama Hoşumada gitmezdi açıkçası evden çıkarken iyice temizlesin burnunu :D

0|0
    0|0
  • İnsan çok kötü olur dostum :D Sessizse lafım yok tabi :D

0|0
    0|0
  • doğal bişi bir farklılık olmaz genç

0|0
    0|0
  • hic yaninda biri burnunu sümkürmedimi?

0|0
    0|0
    • Yemek masasında yapmadığı taktirde ben iğrenmem tiksinmem ayıplamam. Ben zaten soruyu sizlere sordum.Benim yorumum önemli değil ki burada.Eğer kendi yorumumu ifade etmek istesem zaten sormazdım.Sadece diğer insanların tepkisini merak ettim.

• bence gayet normal bisey yanimizda salya sümük olsaydi daha cok igrenirdim :DD

Erkekler Ne Diyor 9

• 1|2
    0|0
  • sümkürdüğü peçeteyi alıp bende hönkürdükten sonra alnına yapıştırıp, seviyorum lan seni sümüklü derdim

0|1
    0|0
  • Herkes yapıyo sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Ben iğrenmem aksine ben yaparım eğer birşeyler der iğrençsin falan derse senin burnunda meyve suyumu var lan ? Derim basarım tokatı.

0|1
    0|0
  • elıne sumkurup pantolonuna sılmesın adam gıbı pecete mendıl kullansın yeter,ne ayılar var dısarıda..

0|0
    0|0
  • Tabi ki A

0|0
    0|0
  • Düşünsene hiçbir sey yapmasa ne gibi bir görüntü çıkar ortaya :D

0|0
    0|0
  • Tepkim olmazdı. Gayet normal.

0|0
    0|0
  • Neden iğrenelim insanlık hali normal birşey.Sümük burnundan aksın onumu görelim yani:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...