Ruhunu okşayan en güzel söz sevdiginden duyduğun?

sevğilinin dudaklarından süzülen hangi sözler ruhunu okşar senin ayaklarını yerden keser?

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• hic duymadım

0|1
    0|0
  • melegim

0|1
    0|0
  • hatun güzel

0|1
    0|0
  • uyustur kanımı basımı dondur yatır dızlerıne omrumu sondur cekme dudaklarımı dudaklarından nefesım kesılsın operek oldur:D bıterım bu soze:D

0|1
    0|0
    • klasık askım canım cıcıım bıtanem nur tanem anlamı kalmadı artık aslında soyleyen kısının degerı kalmadıgı ıcın bu sozler sonuk gelıyo bna

• saol ama salladım artık bosver:) ne o nede bır baskası kalsın ıstemıyorum kımseyı ...

• nasıl mutlu olursan..esas olan senin huzurun..

• kadınım !

0|1
    0|0
  • evet çok mantıklıı

0|1
    0|0
  • herşey özlü söze gerek yok. İçten gelsin yeter.

0|1
    0|0
  • bal küpü :)

0|1
    0|0
  • hatun diyo ya eriyorm:)

0|1
    0|0
  • Geceleri Gelme Jilet Atarım. Uzatma Kolunu Sana da Atarım. Ben Her Gece Ağlayıp Kendimi Doğrarım. Dedim Ya Sana Gülüm Ben Psikopatım :(((8

0|0
    0|0
  • Ruhum yok benim.

0|0
    0|0
  • canım yarim.. :)

0|0
    0|0
  • biri de bana, "sen anlatma, ben seni anlıyorum" desin. ergene bağlatıyolar beni. ruhumu okşamayı bırak ruhum 100 metre rekoru kırar. o derece.

1|1
    0|0
  • gözlerinin içine bakrak Seni seviyorum demesi :))

0|1
    0|0
    • çok ama çok güzel...sürekli böyle yaşayamazsınız elbet bunu periyodik aralıklarda duyarsın günaşırı ne duymak seni sarhoş eder..

• tabiside ,nsan duyarsızlaşıyo zaten duya duya ama bunu duyamayanlar çok var artık..aşkı başka yerlerde aryanlar çok..önemli olan göz teması :))

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...