Toplu taşımalarda sizinle birlikte telefon ekranınıza bakanlar için ne düşünürsünüz?

Toplu taşımada benimle birlikte telefon ekranıma bakanlara special life diyesim var. siz napıyorsunuz böyle durumda gerçi çoğu gizlice bakıyor

0|0
25|22

En İyi Kız Görüşü

• hatun eğilmiş benimle bakıyor içime düşecek mesajı okuyim derken kaldırdım kafamı ters ters baktım hala anlamadı öküz , ne yapsan boş yani.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Başıma geldi, saçma sapan şeyler yazıyorum.

Ya babam parayı verdi Mercedes mi alsam BMW mi?

Açık havada konser vermem ben, müziğimin algılanması için akustiği sağlam bir ortam istiyorum.

Tübitak sonuçları açıklanmış, birinciyim. Projeyi çok yüksek fiyatlarla istiyorlar vs.

Bakışları gittikçe garipleşiyor.

0|2
    0|0
  • özel hayat yerıne neden special life dıyesınkı kım anlar ıngılızceden onlar hoslandıgını dusunur :)

mesajlarımı okumaya calısandan nefret ederım fakat toplu tasımalarda ekranlara bakmayı hobı halıne getırdım o da telefonların artık buyuk olmasından kaynaklı dıye dusunmekteyım :D

0|1
    0|0
  • bu genelde oyun oynarken değilde mesaj cekilirken yapıyorlar ben havalimanındayken kızın biri içine kadar girdi bende telefonu yapıştırdım suratına al bak diye hiçbirşey diyemeden gitti

0|1
    1|0
  • bi kere yakaladım öyle nerdeyse telefonumun içine düşücekti kız bende görünce direk telefonu ona uzattım al al ordan boynun kopucak al oku dedim mal gibi yüzüme bakakaldı rezil oldu dengesiz.! öyle yapan olursa tekrar yine aynını yaparım aga bakmıyacak insanın özeline.

0|1
    0|0
  • aa öyle insanlar mı varmış? hiç dikkatimi çekmemişti, milletin mesajına meraklı olmadığım için herkes öyledir sanıyordum, aslında ben de bakıyorum telefonun ekranına bir an ama modelini falan tahmin etmeye çalışıyorum ya da kitap okuyorsa ne okuduğuna bakıyorum, geçen bir kadının face'te bir şeyler yazışını izledim ama ne yazdığına bakmadım bile, s3 mini alınabilir telefon mu diye baktım, gerçi artık kararımı verdim, o yüzden yine umrumda olmaz artık telefonların modelleri kullanımı

0|1
    0|0
  • Genelde dönüp telefon ekranıma baktığı gibi mal mal yüzüne bakıyorum. Anlıyor ve sessiz adımlarla bana kıçını dönüyor.

1|1
    0|1
  • Ekranı daha net görebileceği bir konuma getirip "yazdıklarımı çok merak ediyorsan yanıma oturabilirsin" derdim. Bu hem onu utandıracak hem de iki tarafı da güldürecek bir anı olabilirdi:)

0|1
    0|0
    • seninle beraber binelim aynı araca :)

• Kimbilir bir bilet alıp bambaşka bir yere giderken hatta içinden geçtiğin tüm o şehirleri, rayların cızırtısı eşliğinde izlerken aynı yerlerde olmasakta belki de farkında olmadan,

aynı hayal otobüsüne binmişizdir:)

• o zaman gelsin bu şarkı tam da eylül ayında.. link

• yazdığım mesajda ondanda bahsederim okuyup utansın :)=)) çok sinir bir durum

0|1
    0|0
  • Kuzenîmle okul çıkışı çarşıya giderken bir kız bakıyormuş arkamdan kuzenim söyledi bende ekrana mal mal bakma yazdım kız arkasını döndü :) gıcık oluyorum ya :)

0|1
    0|0
  • alda yakından bak zor olur böyle diyesim geliyor :)

0|1
    0|0
  • Ekrana Hayırdır b*k mu varda bakıyorsun yazarım çok ileri gittiyse :)

1|2
    0|0
  • Bi kere birine al sen yaz istersen diye telefonu uzattım dumur yaşadı :D

1|0
    0|0
  • Oyle yapan olursa sisnir şekilde dik dik yüzüne bakıyorum tırsıyo :D

0|1
    0|0
  • birden dönüp sana da merhaba diyesim geliyor :D

0|1
    0|0
  • mesaj yazarken bakıyorsa

''ekliyiceğin birşey varmı'' demek isterdim

0|1
    0|0
  • uyuz oluyorum kapaklı kılıf kullanıyorum oyüzden:)

0|1
    0|0
  • takıldığım yerde ona sorarım

0|1
    0|0
  • Sinir olurum.

0|1
    0|0
  • ..nefret ediyorum..ama çk ttlı mesaj yzysnnnn.d.d.d.

0|1
    0|0
    • nefret etme toplu taşımada yapacak bir şey yok insanın canı sıkılıyor benim de baktığım oluyor :D

• gıcık oluyorum o tiplere .

0|1
    0|1
  • Teli uzatıp buyur canım mesaja eklemek istediğin bişi varsa ekle diyorum

0|1
    0|1
  • farkedersem tersliyorum:d

0|0
    0|0
  • elimle ekranı kapıyom ben :D link bir de ekleyin çok önemli

0|1
    0|0
  • daha cok siniftayken bakiyolar hoca ders anlatirken ben facete takiliyorum yanimdakiler bakio saclarimla kapatiyorum :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ya şimdi bakmıyorum diyen yalan söyler ben bile her ne kadar bakmaktan falan nefret etsemde göz kayıyor yapacak bişey yok o yüzden telefonun görüntü frekansını değiştirip her telefona özelde bir gözlük çıkartırsam gözlüksüz kimse de bişey göremiyeceğine göre ... şaka maka hayatımın projesini buldum lan :))

0|1
    0|0
  • Hiç öyle bir durum olmadı.

0|1
    0|0
  • Oyun oynadığımda baktıkları oluyor. Ama çok kullanmıyorum toplu taşımayı o yüzden sabrımı taşıramıyorlar

0|1
    0|0
  • kanka ne diyim ben bu kıza şimdi ya tribe girdi yine hıaammına . ne diyim sen söyle diyesim geliyo. ya da bak burdada kuzenlerle tatildeyqene falan

1|0
    0|0
  • Genelde kapatırım elimle ama bakma ısrarı arttıkça , denerim. Genelde Ankara'da Ego otobüslerinin 2.ve 3.kapı arasındaki lastik üzeri koltukları arasındaki kot farkı nedeniyle engel olamıyorsun ne kadar da kapatsan.

Yazı fontunu büyütüyorum önce. Görebileceği biçimde tutuyorum telefonu ve yazıyorum. Arkamdaki malın biri ekranıma bakıyoo, yazısına okuyunca yer değiştiren biliyorum.

0|0
    0|0
  • Bazen deli ediyorlar..

0|1
    0|0

• free styla çak geç :D

0|1
    0|0
  • Güzel bir hatunsa bakan kişi

-Benimle beraber iner misin otobüsten<3

Yazarım.

Mesaj yerine ulaşır zaten.

cut.

0|0
    0|0
  • Günlük defteri gibi merak ediyorlar :) Bazen oluyor,yazı karakterimi küçültüyorum ki yukarıdan baktığında göremesin diye :)

0|0
    0|0
  • Onlar yüzünden manitanın fotosunu koyamıyoruz veya mesaj atamıyoruz allahtan büyüdükte arabamız falan var ergenken ulan dershane zamanları falan ne sıkıntılar cektik

0|0
    0|0
  • Zevkli oluyor bazen.. istemedende olsa bakmış oluyorsun sonrsını merak ediyorsun :))

0|0
    0|0
  • Oyun oynarken veletler bakıyor, bişe demiyorum :)

0|0
    0|0
  • Gazeteye bakma alışkanlığından ötürü o. İster istemez kafa uzanıyor, kötü bir niyet yok yani.

0|0
    0|0
  • Çok Meraklı olduğunu düşünür ve bir demem ama çokta ileri giderse de gereğini yaparım

0|0
    0|0
  • special life ise neden kamuya açık bir alanda telefonu milletin göreceği bir şekilde açıyosun insanlar istedikleri yere bakmakta özgür gözlerine mühür vuracak değilsin ya istemiyorsan telefonunu milletin göreceği yer ve şekilde açma:)

0|0
    0|0
  • Ters bir bakış atarım eğer farkedersem.

0|0
    0|0
  • ekrana '' ne bakıyosun '' yazardım

0|0
    0|0
  • bende bakıyorum çaktırmadan :)

0|0
    0|0
  • meraklılar cok yaa

emen ekranı cevırıyorum napcam

0|0
    0|0
  • telefondan soğutur insanı.

0|0
    0|0
  • telefon caldıgında mesgule dusururum telefonla oynamma otobüste gorgusuzluk dıye tabir ediyorum.

0|0
    0|0
  • Baktık baktırdık :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...