Gerçek bir sevgiye ihtiyaç duyar mısınız?

Gerçekten sevebilecek erkek/kız ı nerede bulabileceginizi düşünüyorsunuz?

Gerçekten birbirini sevdiklerini düşünün kız/erkek in cevaplamasına gerek yok. yani sevgilisi olanların kıskandırmasına gerek yok.

kısacası yazma kardeşim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek sevginin ne demek olduğunu bilen erkek ve kızlar çok nadir birbirini buluyor,zaten buldumu o evliliğe mükemmel evlilik diyoruz.Günüzümde gerçek sevgi nedir bilen o kadar az ki, onların da çoğu evlenemiyor.Çünkü karşısına çıkacak kişiye ağır geliyor değerleri.Duygudan ziyade madde, şekil ön planda olduğu için tahammülsüzlük,hoşgörüsüzlük,saygısızlık almış başını gidiyor.Ben şahsen sadece dua etmekte çareyi buluyorum.Çevre yok,ortam yok, en güzeli Allah a dua etmek,hayırlı bir insanla karşılaştırsın diye.Çünkü insanlar artık çok kolay rol yapabiliyorlar.Kalpleri de bir tek Allah bildiğine göre ,hayırlısını göndermesi için dua etmek en güzeli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Disardan bakinca herkes oyle gorunuyor. Biraz taniyinca o ciftleri hic alakasizlar, ben de cozemedim bekliyorum iste :D

0|0
    0|0
  • beni sevebilicek biri tanımıyorum kız kurusu olup dalga geçililcem bundan bir 10-15 yıl sonra takmicam tabi tüm enerjimi işime verip unutucam bunu

0|0
    0|0
  • duyarız var mıoyle biri :(

0|0
    0|0
  • seven insan çok...bende seviyorum..ama bazı şeyler yetersiz anlamsız kalıyor onun için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tek istediğim şey gerçek aşk sevgi

0|0
    0|0
Yükleniyor...