Çok yalnızım lanğnnn (düzgün cevaplar lütfen)

lan çok yalnızım,kendimi kalabalık bir ortamda bile yalnız hissediyorum.hayallere dalıyorum.ve daha da kötüsü geceleri ağlamaya başladım yalnızlığım yüzünden dostum çok var ama sevgi aşk yönünden tam bir sapım.ve bu takıntı olmaya basladı arkadaşalrımın arasında tek sap benim.ve bu kalbimde bir sızı başlattı gerçekten geceleri dizi izliyorum öyle pekiştiriyorum yalnızlığımı sonra geliyor bir sahne aşk dolu böyle dramatik al kendini camdan at.kafanı duvara geçir.sonra işte yatana kadar ağlıyorum. kalbimde sızlama hissediyorum sabah geçiyor bütün gün LoL oynuyorum .D nasıl geçer lan bu ? abi hasta gibiyim..

Güncellemeler:
bıyıklı değilim :)

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• 26 yaşındayım senin erkek versiyonunum.arkadaş çevrem evlenmeye başladı.hatta çocukları olanlar bile var.Askerden geldim bide üstüne herkesden ne zaman iş bulup evlencen diye bir baskı başladı pf:S ulen sevgilim olmamış bu yaşa kadar sap sap takılıyom millet bana diyo ne zaman evlencen? ulen önce birini seveyim de sonrası Allah kerim.Dramatik film izlemeyi bıraktım iyice depresyona sokuyo diye.Komedi aksiyonla biraz kafayı dağıtıyom en iyisi öyle:) (bu arada lol akar sonsuz uçurum takılıyom bu aralar kafa dağıtmak için:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• bu hıtap seklıyle adam gıbı bırını bulman zaten zor

0|0
    0|0
    • çok sinirliyim zaten.normalde kaba konuşan bir tarzım yok tatlım.sadece siz kızları çok kibar ve masum zannedersiniz bende dışarıda kibar ve masumum.ama gel gör evde işkembe içerim yani.küfür ederim çok rahat ve banel değil.

• Selamlar ,

İlk defa bir soruda tabiri caizse mala bağladım.Kelimeler kifayetsiz ama şunu söylemeliyim en azından hayatına birini alana kadar yalnızlığın tadını çıkarmalısın sonra ararsın ...

Saygılarımla ...

0|0
    0|0
  • Bu kadar kafaya takma,elbet bütün sıkıntılar geçiyor la zamanla.He gerçi sana bunu diyorum 5dk.önce sorduğum sorunun başlığı çok yalnızım lan,yok yani senden bir farkımız :D,ama en azından ben bütün sıkıntıların geçiceğini bilip çok da kafaya takmıyorum,sana da tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • Sana değer verilmesini, önemsenmek , beğenilmek istiyorsun karşı cins tarafından kısacası çokşey istemiosn aslinda bir erkekde ayni duygularla dolu ;) Birgun bulursun elbet sevdicegini sonra duygular şelale olur

0|0
    0|0
  • Geceleri ağlamayı bırak Aynaya bakarak gülmeyi öğren Bilgisayarın başında saatlerce oturmak insanı yalnızlığa alıştırıyor bunu yenebilirsin inan bana

Eline bir kitap al ve parka çık bir banka otur kitabı okuyormuş gibi yap veya oku etrafındaki insanlara bak onlarında senden bir farkı yok hiç kimse yalnız değildir sadece keşfedilmeyi bekliyordur ..

0|0
    0|0
  • şayet fiziğin güzel ve bakımlıysan ve bunları yazacak kıvama geldiysen para peşinde olmadığını anlarım.gerçek aşkı arıyorsun mayk :D ama nah bulursun.

0|0
    0|0
    • evet. bakımlıyım gerçekten kıyafet ve diğer her şeye önem veririm ..ama evet olmuyor gerçek aşkı arayan bir salağım.

• bu kafayla evde kalırsın bak.güzelliğin gelip geçici zaten.aşk falan yok.bul bitane zengin manita.hayatını yaşa.

• Lol iyidir güzeldir.Yalnızlıkta iyidir güzeldir.Fakat arada biyerlere karışmak lazım

0|0
    0|0
  • lol kötü starcraft oyna keko

0|0
    0|0
  • LoL oynayan yalnız Bi arkadaşım var tanıştırayım seni. Ortak noktanız da var :)

0|0
    0|0
    • olur hem maçlara birlikte gireriz nice udyr lar nice mster yiler nice lucianlar katlederiz onla..ara sıra küfür ederiz afk oluruz.hersey çok güzel olur.

• Orası size kalmış :)

• Yaa deli misin hayat güzel sevgilin yok diye niye depresif olaylara girmeye bünyeni zorluyosun bak bak bide ağlamaya başlamış tam dayaklıksın :)

0|0
    0|0
  • sen benim kız halimin birazdaha duygusal ve kafaya takan versiyonusun :D

bazı geceler yalnız olmak insana koyuyor, böyle sevebileceği sarılabileceği biri istiyor insan, mecburen unutmak için oyun oynayıp dizi izliyor insan işte

0|0
    0|0
    • evet aynen..terazi kadını yalnız olmaz ki..ki az kaldı kafayı yemeye.

• şu burç saçmalıklarını inanma, onun dışında benim ömrüm böyle geçiyor, bazen çok dolu oluyorum, boğazıma kadar geliyor ama değişen bişiy yok.

profilimdeki yazıdan bile durum belli :D

doğru insanı beklemeye devam ediyoruz

• LoL mu? nick ver hacı

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın acaba ?

0|0
    0|0
    • kick boks ve fitness yapıyorum zaten 4 senedir..spor çözüm değil ki..ve işte ne bileyim şuan tatil ya belkide çok boş olduğum için böyle mala bağlıyorumdur

• onunda etkisi vardır tabi boşluk insanı yanlış yollara saptırır hep ve sen yaşın gereği değişim dönemindesin yetişkinliğe doğru yol alıyorsun ve her doğum sancılıdır . bu da senin sancın kafana takma kitap oku . sevmiyorsan kitap okumayı biraz zorla bırakamassın kitaplarda kaybolursun ve olgunlaşmana çok yardımcı olacaktır. klasikleri tavsiye ederim

• aslında her insan tek tir sevgilisi olsa bile ailesi olsa bile herkes tek tir bu hayatta

0|0
    0|0
  • çok mu çirkinsin yahu :))

0|0
    0|0
  • aşk kelebeğinin ne zaman kalbine konucağını bilemezsin aşk bir meçhul...

0|0
    0|0
  • Lol ne ben ilk kez duyuyorum senden kezboşcuk :D:D

0|0
    0|0
    • oha lol bilmiyor.League of legends diye bakarsan dünyadan habersiz insan korede elemesi bile yapıldı lan..bide kezboşcuk falan değilim.Allah korusun,kimseye vermesin bismillah.

• ee öyle desene sımdı bılıyorum herkes oynuyor görüyoruz ben oynamıyorum ama.

:) bılıyoruz guzelım ya şu wow gibi ya da World of throzene gibi ben oynamadığım ıcın kısaltmasını bılmıyordum

• hahaha bıyıklı degılsen eklerım LoL ögretmene karsılık belkı 1-2 sevsırz hahahaha :D

0|0
    0|0
    • lol öğretilmez arkadaşım oynayarak yaşanır o bozgunlar o zaferler afk lar ceza süresini beklerken kafayı yeme durumları.mala bağlama hepsi tecübe ..

• ama olsun gene vahim bu urum kardesim.gene bir sen önlemini al.

• lan neyın önemını hastamıdır nedır amk :D hayırdır lan sana önlem mönlem :D ?

• Elizabeth in ta kendisi karşımızda :D Bütün erkeklerin tek aşkısın kız sen :D

0|0
    0|0
    • deme öyle bak şimdi.

• hayır o kadar çok adanalı arkadaşım vardı ki bir ara şiveye bile kaydım.ara sıra ahahahaheeeey diye bağırdığım sıralar lan cono cano dediğim zamanlar...süreki ğ kullanmalar..ama düzeldim İstanbul türkçesine geri dndüm hele şükür.

• B.k mu var İstanbul türkçesinde :D Sanki benim gibi çağrı merkezinde çalışıp kurumsal konusma zorunlulugun mu var,içinden geldiği gibi konus boşver :)

• hah nerde kaldın ruh ikizim buldum seni HAHA :))

0|0
    0|0
  • sevgili bulduğunda geçer ama doğru insanı bulamazsan daha beter olursun ona göre.

0|0
    0|0
  • yok yok sen bir uzmana danış gerçekten

0|0
    0|0
  • b12 vitamini eksikliğin olabilme ihtimali çok yüksek sende bilimsel olarak

0|0
    0|0
    • bende kansızlık,çinko eksikliği,hepsi vardı lan doktor nasıl ayaktasın demişti belki b12 de vardır hapınıda vermişti doktor :D o zaman takviyeye baslayım mı :D :D ne alaka bide onu anlamadım.

• b12 vitamini eksikliğinin böyle etkileri oluyor yalnızlık hissi,aşırı duygusalllaşma,unutkanlık,karamsarlık vb etkileri var

• bayan mısın :D

0|0
    0|0
  • ben varım :D

0|0
    0|0
    • varım demeyin ..yoksunuz işte o yüzden sapım ben.olsaydın şuan böyle olmazdık demi.

• abi burda sevişmek için konusmuyorum ki :D zihniyete bak lan.yukarıda yazmısım zaten düzgü cevap verin diye ve kardesim ne demek istiyorsun?herkes tavsiye veriyor burda ve ben erkeklerle küfür eden kanka olan yanına geğiren tarzda biriyim.rahtımdır sen merak etme sevişmek için konusmuyoruz kardes.ve kıza yazık gercekten gecenin bu saatinde bir kıza ben varım diye mesaj atan bir erkek arakadası var.

• Kız arkadaşım yanında aynı yerde okuyoruz aynı evde yaşıyoruz güven var anlıyon

• bıyıklı mısın?

0|0
    0|0
    • yok lan tam tersi..bakımlıyımdır amk.çıkma teklifide alırım ama olmuyor kardesim olmuyor lan .

• atarlıyım o yüzden lanlı konusurum.terazi kadınını delirmeyin.

• tamam atarlanma

Kızlar Ne Diyor 3

• bende arkadaslarimla bulustugumda oyle olmustum ,herkes konusyodu bende biseyler dusunuyodum -_- nefret ediyorum o halimden

0|0
    0|0
    • ah ne cektiğimiz bizim canım ? çok kötü değil mi.hala etkisindeyim.

• ama bisey dusundugumde yoktu ya sadece one bakiyorum cogu zaman .derdim falanda yok neden oyle oluyoki acaba

• belamı arıyorsun kızım mis gbı hayat işte bu kadar koca meraklısı olma :P

0|1
    0|0
    • yok kaç senedir yalnızım ..insan bıkıyor böyle tabii ilkten havalı , kes flört et.ama sonra gerçeği kabulleniyorsun.o kadar sapsın ki mesaj atan yok arayan yok çiftlerin arasında arkalarında böyle mal saf saf yürüyen kız oluyorsun.pipetle oynuyorsun.2 sene önce gelen mesajarı okuyorsun.

• umarım ya.umarım güzel şeyler olur benim için

• inşlhh janmm...

• bizde yalnızız nolmuş yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...