Anne svgisi derecesi??

arkadaşlar size bir sorum var sizce bir anne bütün çocuklarını aynı derecede mi sever anneme sorduğumda böyle diyor sorum çocuksu gelebilir ama inanın anne sevgisinde mahrum kaldığınız her dakikada gözünüzden yaş eksik olmuyo ve onun size iğrenç davranması hayattan çok güzel soğutuyo cevaplarınızı bekliyorum ...

Güncellemeler:
bir annenin senin sorunlarınla ilgilenmiyorum deyişi sonra ablanıza birsürü para verişi ve size zırnık koklatmayışı siz yurt köşelerinde anam anam diye ağlarken ahnfendi sizi değilde ablanızı bekleyişi bunun sonunu iyi biliyorum iş sahibi olunca defolup gidecem :D:D:D çok mu ergence oldu :D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo bence gayet güzel bir konuya değinmişsin.. Her annenin ya da her babanın diğerlerinden kayırdığı evladı olur... Bu bir gerçek ama bu olay şunu akıllara getirmesin... Diğerlerini sevmiyor mu sanki.. Gayet tabii diğerlerini de seviyor ama kayırdığını bir farklı seviyor, bir farklı düşünüyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• erkek çocuk daha başka

0|0
    1|0
  • Annem benı ne derecede sevıyo bılmıorum ama ben canımı verıcek kadar cok sevıyorum onu.. tek sevglm annem. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anne ve baba sevgisi diye normalde bişey yokmuş anne sevgi ise şu şekilde oluşurmuş çocuk doğduktan sonraki hormonlardan dolayıymış ve içinden değilde daha çok hormonlrdan geldiği içinmiş yani tüm çocuklarında da aynı sevgi baba sevgisine gelirse hepsini fartklı kiminin az kimin çok

0|0
    0|0
    • babamı hiç katmıyorum :D saolsun beni değil benim eğitim hayatımı bir seviyor sorma gitsin :)

• :D bizimkine de ne desek bilinmez zaten

• beni daha cok seviyo gibime geliyo :D insAllah oyledir :D

0|1
    0|0
    • inşallah sevilen çocuk olmak güzel bişi :)

• bazen guncelledgn gibi seylerde oluyo ,Allah korusun kendimi oksuz yetim gibi hiss ediyorum ya ;(

Yükleniyor...