Insanların ask hayatını sitede paylaşması

Merhaba arkadaşlar sizce insanların burada aşk hayatını paylaşması dogrumudur kız arkadaşımı nasıl opebilirim ? Kiz arkadasima şunu dedim bana kustu ne yapabilirim ? Erkek arkadaşım çok sapık ne yapmalıyım ? Yanlış anlamayın ama sizce bunlar dogrumudur ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence doğrudur. Bir yanlışlık göremiyorum ben. Belki de burdan aldıkları bir bilgi bile ilişkilerinde çok yardımcı oluyordur o kişilere. Belki realde birinden alamayacağı yardımı buradan alıyor.

0|1
    1|0
    • Haklı olabilirsin ama neden cinsel hayatını burada paylaşıyorlar snce burada paylaşmak yerine kendi aralarında cozseler doğru olmazmi ?

• Anladım teşekkür ederim (:

• Ben teşekkür ederim :) Arasıra böyle açık oturum yapılması iyi oluyor :))

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben doğru bulmuyorum insanın bir özeli olmalı değil mi ama?

1|2
    0|0
  • demekki aşk hayatı değil onlarınki ;)

2|1
    0|0
  • bence mekruh

1|0
    0|0
  • Kendi ilişkinde çözümleyemediğin olayları , başkalarının çözümlemesi doğru değil. sonuçta iki kişi arasında geçen olaylar eğer tıp alanında sorun teşkil etmiyorsa saçma + saçma

1|0
    0|0
  • yanlış tabikide bak sonunda mantıklı bir konu açmışsın :D:D böyle davran hep

:)) o tür insnalar özel hayatlarını buraya yazıyorsa ztn delirmiştir :D:D

1|0
    0|0
  • sacmalıgın ötesıdır

1|0
    0|0
  • Sonuçta burada o soruyu soranla bire bir tanışmıyor, bu yüzden bir sıkıntı yok.

0|0
    0|0
    • O konuda sıkıntı olmaya bilit sevgilisinin yapmak istemediği şeyi neden bursa paylaşıp yardim aliyor bunu sevgilisine sorsa neden böyle yapiyosun diye daha keaikesin sonuç olmazmi ?

• İşte belkide bir ilişki bitecek burdan aldığı yardım ile doğru değilmi ? Birinin söylediğini kıza uyguladığı zaman bu kız tarafından hoş karsilanmazsa ayrılık sebebi olabilir ?

• Buradakilerin birer fikir olduğunu aklından çıkarıp uygularsa her şey olabilir doğru diyorsun.

• Gayet doğrudur , fikir sahibi oluyorsun her konuda

0|0
    0|0
    • Tmm peki ya sevgilim ile ilişkiye giremiyorum ne yapmam gerek yerine bunu sevgilisine sorsa neden birlikte olmak istemiyosun diye daha dogru olmazmi ?

• Hmmm peki ben teşekkr ederim o zaman iyi geceler :)

• Sanada iyi geceler (:

• Olayı çözmüşsün. Eğlenmek için buradayım, herkese tavsiye etmiyorum çünkü o dediklerin olmasa kimle eğleneceğim :)

0|0
    0|0
  • bu sitenin hedef kitlesi büyük oranda o zaten

0|0
    0|0
    • Bence böyle bakılması lazım tek sorun aşk hayatı değildir bence başka konuda yardım almak varken neden cinsel ilişkisini buraya yazsin bunu sevgilisine danışmasi lazım bnce ?

• farklı insanların objektif fikirlerini değerlendirme ? veya sevgilisi yoksa falan

Kızlar Ne Diyor 3

• Burda kimse kimseyi tanımıyor; fikir almaya çalışıyor. Bir sorun yok.

0|0
    0|0
  • Senin bunu yazmam ne kadar saçma ise onlar da o kadar .

2|1
    1|1
  • ağzını öpeyim olan var olmayan var

1|0
    0|0
Yükleniyor...