Geldiği Gibi Gitti Oldu Mu Şimdi?

Galatsaray'da Erman Kılıç bu yaz transfer döneminde geldi ve Eskişehir'e gitti. Erman'ın oynadığı bölgede Sneijder var ama Erman Kılıç ekstra olarak sol ve sağ açıkta da görev yapabilen iyi yerli futbolculardan. Kulüplerimizin transfer politikalarında bizim anlayamadığımız nedir, bulamadım gitti.

Güncellemeler:
Ki bu adamın piyasa değerinin çok çok altında bir bonservis bedeline gitti.

link

link

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• yazık amk adamı oynatmayacınız neden alıonuz sivasa yazık oldu adam orda deli gibi iş yapıodu

0|1
    0|0
    • Sanırım Sivas'la anlaşamadı, bedelsiz olarak Galatasaray'a geldi.

• Haklı olduğundan güldüm zaten.:)) Adam yıllardır kök saldı Fenere.

• ersundan bir cacık olmaz link

Kızlar Ne Diyor 5

• Erman için taraftar öyle düşünmüyordu ama bu adam hiç bir şey bilmiyor neden oynatılıyor diye,bence es-este daha başarılı olur tabi Aydın'ın gelme sebebi de ayrı konu onun için Erman kalabilirdi aslında

0|1
    0|0
  • Beşiktaşla adı anıldı adamı telaş içinde satın alıp sonra yok pahasına sattılar komik şeyler bunlar.

0|1
    0|0
    • Galatasaray Erman Kılıç için Sivasspor'a bonservis bedeli ödemedi.

• Şu an öne çıkan onlar. Engin Baytar, Yekta Kurtuluş, Sabri Sarıoğlu, Emre Çolak, Yiğit Gökoğlan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Umut Bulut, Aydın Yılmaz, Hamit Altıntıop, Gökhan Zan, Ceyhun Gülselam, Hakan Balta, Semih Kaya, Aykut Erçetin, Ufuk Ceylan, Eray İşcan. Bunlar GS'deki yerliler, alt yapıdaki oyuncularıda kadro derinliği olarak düşün. Tamam hepsi de oynayamıyor ama oynadıkları mevkide onlardan daha iyileri olduğu için oynayamıyorlar.

• inanırmısın şimdibu haberi okuyordum :) link

kendi hocanız bile kendi oyuncularını milli takım kadrosuna davet etmemiş bence bu konuya çok kafa yormayalım :)

• niye aldınız niye gönderiyorsunuz

0|1
    0|0
    • Beleş olduğundan aldılar, 200 Bine satığ para kazandıklarını sanıyorlar.

• yolu açık olsun

0|1
    0|0
  • fazlalık sebebi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• erman'da ,kazım kazim'da, aydin yilmaz denen torpilliden 10 kat daha fazla katki verirdi

niye aldın niye sattın.1 ayda ne değişti gerçekten tuhaf

1|1
    0|0
  • Bizim yönetim ne yapmaya çalışıyor aklım ermiyor Aydın gibi kazma oyuncuyla yola devam ediyorlar ama rotasyanda faydalanabilecek Erman gibi oyuncuyu gönderdiler

0|1
    0|0
  • sanki fenerdeki emenike gibi oldu geldi oynamadan geri gitti

0|1
    0|0
  • Erman Kılıç'ın bosvervisi elindeydi sezon başı.. Beşiktaş ve Trabzonspor gibi takımlar da nabız yokluyordu..

GS orta sahasında en kötü ihtimal iyi bir kulübe oyuncusu olur diye düşünüldü, rakipler kapmasın diye de aceleyle alındı..

Sonra da kadro düzeni oturunca hiç oynatmayıp para vereceğimize 200 bin TL'de olsa satalım kurtulalım dendi.. Çok mantıksız değil..

Transfermarkt futbolcu bedelleri bazen gerçekçi gelmiyor bana..

Ama Eskişehirspor transfer biterken güzel iş çıkardı transferde kim ne derse desin..

Erman Kılıç, Mahmut Boz ve Okan Aydın'ı bonservisi, Bertül'ü de satın alma opsiyonlu kiralama ile aldı, Ertuğrul hocanın eli rahatladı..

0|0
    0|0
  • Iyi değilse yerli diye elde tutulacak hali yok. Teklif de iyiyse yollanır. Anlaşılmayacak bir şey yok.

0|0
    0|1
    • İyi değilse mi, sen bu adamı hiç izlemedin galiba.

• Boş konuşma. Football manager oynamaya benzemez o iş. Sahada görünenin bir de arka tarafı var. Futbolcunun takımla uyumu var, karakteri var, takımın oyun stili var.

Bunların haricinde anadolu takımlarının antrenmanıyla Galatasaray kulübününki bir değil. Kondisyonunun iyi olması ve bunun için de çok çalışmak lazım. Orada çalışan profesyonellerin de senin kadar kafası çalışıyor, bunu düşünmüşlerdir.

Gerçi bizim memlekette herkes teknik direktör.

• Yav arkadaş bir muhabbet edelim dedik, boş konuşma falan filan.

• son zamanlarda yönetimimizi ve teknik heyetimizi gerçekten de anlayamıyorum.

0|1
    0|0
    • Evet, bir ara Aysal ile Terim ters düştü falan sonra 2 yıllık sözleşme imzaladılar, bir şeyler var.

• Terim'in Aydın'ı var ya,ondan göndermiştir...Sinir oluyorum su Terim'e..

0|1
    0|0
    • Adamı gönderdiler, kendine takım bulamayınca yine GS'ye tutundu.

• olum 200 bin ne lan gsde kalırım hiç oynamam daha iyi bildiğin beleş lan adama yazık

0|1
    0|0
Yükleniyor...