Beni kullanan gözümün önünde yeni sevgili bulan ve bizi ayıranlara Allah neden gereken cevabı vermiyor ?

Benim sürekli kalbimi kırdılar ayrılmamız için herşeyi yaptılar .. özürlü dediler tipimle dalga geçtiler çok ağladım onun ve arkadaşlarının istedikleri oldu ayrıldık.. çok dua ettim sizce Allah ne zaman onlara cevap verecek ya da ne zaman hakkımı alacak onlardan

Güncellemeler:
ya lütfen kafayı yedim artık biri yardım etsin çok üzülüyorum sürekli ayna karşısındayım niye insanlar bu kadar acımasız ilk aşkımdı o benim bu kadarını hakedecek ne yaptım

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere böyle konuşman yanlı ikinciside çok gerizekalısınız kız veya erkek işte türkiyenin hali bu türkiyed diyorum yine bak görüyon mu sen yaw arkadaş neden o neder bu neder sonraki karşıdaki arkamızdaki bunalara niye bakıyorsunuz anlamıyorum ne olursa olsun aşk veya başka bir şey ne olursa olsun balmayacaksınız çevrenizdekilerin dediğine nederlerse desinler ya bırak o* çocukları olmasalar zaten konuşmazlar ama işte o oldukları için konuşuyorlar sizde zaten amlsınız hemen ayrılın hemen yaptığınız işi bırakın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah neden gönül işlerine baksın biraz mantıklı dusun ve kendini toparla .. Seni kaybeden ilerde neyi kaybettiğini zaten gorur .

1|0
    0|0
    • hayır burda bir haksızlık var ondan bahsediyorum

• Doğru ancak , kendini yırtsan da sakin otursan da değişen hiç birşey olmayacak ben de bundan bahsediyorum . Dualar beddualar falan sadece konuyu kafanda canlı tutar . Bırak giden gitsin , adam olsaydı zaten kimseye bakmazdı. Demek ki seni hakedecek sertlikte değilmiş , giderek sana faydası da olmuş bence ... Daha mert olana yolu açmış .. Buna şükret ve geç derim ben de ..

• Ne kadar garip değil mi? Nazi toplama kamplarında bir yahudinin duvarında şu yazılıymış; Eğer bir Tanrı varsa onun benden özür dilemesi gerekecek.

Ya da Allah neden küçük bir kızın kaçırılıp önce bir kaç kişi tarafından tecavüz edilmesine ardından da hunharca öldürülmesine izin veriyor? Doğrusu çoğu zaman bende bunu kendime soruyorum.

1|0
    1|1
  • Bir söz vardır ya ki ben bu söze sinir olurum. "Allah ın sopası yoktur."

1|0
    0|0
  • Kesin sen haklı mısın? He ama herkes bu dünyada cezasını çekmez, cehennem diye bir şey var, belki onların cezası öldükten sonradır, bunu biz nereden bilelim, şu sorduğun soru bence dinen de sakat. Rabbin işine karışılmaz, onun işine bizlerin aklı erişemez.

1|0
    0|0
  • Nişan suresine kadar olan ilişkiler geçicidir. genel olarak kişilerin iffetini koruması gerekir, gerek bayan gerek erkek bunlar yapılmadığı taktirde üst boyuttan hak talep edemezsin. ve kim haksızlık yaparsa haksızlığa uğrar yüce kahin bundan bahseder bizler onu sorgulayamayız.

1|0
    0|0
  • Bnde çok yasadm ama artk takmiyorum vurdumduymaz olcaksin yaradan asla gormezden gelmez belki bu dunyada olmaz ama bu dunyanin obur tarafida var

1|0
    0|0
  • Bu dünyada olmazsa öteki dünyada...Bende yaşadım sein gibi ayırdılar...ALLAH BÜYÜK.!

1|0
    0|0
  • Aslında cevap verdi ama uzaydan buraya yetişmesi zaman alır.

1|0
    0|0
  • rabbimiz seni böyle sınıyor sonucunda sen kazanacaksın sıkma canını

1|0
    0|0
  • Neden bu kadar üzülüyorsun ilk aşkını yaşamışsın ikincisinide yaşarsın elbet ben 29 yaşındayım hâlâ ilk bile olmadı neler var neler takma kafana yaşın genç herşey zamanla düzelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bak güzel kız

sen ne,kim olursan ol,dalga geçilmeyi hak etmedin

yani değmeyen birine üzülüp de onu değerli kılma

Rabbin sana taşıyamayacağın yük vermez,o yüzden ayağa kalk,akıllı bir hanım ol,ohhooo daha kimler çıkar karşına

ama böyle pus pus oturmak hayatı ıskalamaktır,Rabbin için yaşa,tevekkül et ve

Ve zamanı gelince Rabbin sana kalbindekini verecek ve seni hoşnut kılacak.duha suresi

sadece tevekkül et,gülümse ve bekle,Allah seni görüyo,herkesi görüyo

bi habermiş Ondan gibi serzenişlere girme,bekle,sabretmesen nasıl kazancan imtianı?

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim bunları okurken gözlerim doldu .. asıl üzüldüğüm haksızlar allahın yarattığı birşeyle bu kadar dalga geçilmesi hor görülmesi

• :)Onların kalpleri mühürlü ise sen gibi aciz kul napabilirdi ki?

beni de vicdansızın biri çirkin diye yüzüme vurdu,ama şuan çok yakışıklı sevgilim var

aşığız,ve beni özüm için seviyo,görünüşüm için değil

yani sabret,LA TEHZEN,İNNALLAHE MEANA?..yanlışsa rabbim afetsin,üzülme Allah bizimledir diyor yani

• kimsenin ahı kimse de kalmaz bu dünyanın öbür tarafı da var

1|1
    1|0
  • hesap gününde yani bu dünya son bulduğunda.

1|1
    0|0
  • seni seven biri olamıcakmış demekki

1|0
    1|0
  • senin sevgilin adam değilmiş onun için kendini üzmeye değmez

1|0
    0|0
  • çok beklersin o allahı sen

1|0
    1|1
Yükleniyor...