Okuyup cok etkılendıgınız kıtapları anlatır mısınız ?

3 kitaptan bahsetmek ıstıyorum uzun olacak ama sızdende beklıyorum etkısınde kaldıgınız kıtapları anlatmanızı ustu kapalı sekılde..

1- CAN DOSTUM .

Can dostumda sokakta doğan bir kopegın gordugu zorluklar , sahıplenılmesı ve sahıbıne olan baglılıgı sevgısı anlatılıyor.. defalarca kendı olumunu anlatan tatlı mı tatlı toby'nin hikayesi..toby defalarca tekrar dunyaya gelıyor ve sahıbını mutlu etmek ıcın elınden gelenı yapıyor.. en son yıllar sonra ılk sahıbını buluyor ve sahıbının olumune sahıt oluyor.. sahıbı kopeğiyle beraber mutlu ölüyor.. okuyanlar kıtaptan cok etkılendıklerını olen hayvanlarının onlarla ıletısım kurduklarına ınandıklarını soyluyor bu kıtabı okuduktan sonra :)

2- Aynı Yıldızın Altında

iki hasta gencin ask hıkayesı buda..bırbırlerıne destek olarak hayallerını gerceklestırıyorlar..her hastanın 1 dılek hakkı var ve kız kendı dılegını harcıyor ama cocuk sevdıgı kız ıcın kendı dılegını kullanıp kızın ıstegını gerceklestırıp kızı sevdıgı kıtabın yazarına goturtuyor .. kız sevdıklerı bı kıtabın yazarı kıtabın sonrasını onlara anlatmayınca kızın sevgılısı o kız ıcın kıtabın sonunu yazacagını soyluyor .. ve olmeden once kıza 4 sayfalık bir anı bırakıyor.. güzel bir aşk romanı :)

3- Senden önce Ben

motor kazası gecırıp felc olan will isimli bir adamın hıkayesı.. will dignitas adlı bı yerde olmek ıstıyor felclı yasamak ıstemıyor. ama ailesiyle bir anlasma yapıyor ve 6 ay verıyor aılesıne fıkrını değiştirmeleri için.. bu 6 aylık surede louisa adlı bı bakıcı tutuluyo ve hafif atışmalı bir aşk hikayesi başlıyor :) ama lou malesef başarısız oluyor will'in kararını değiştiremiyor..

sizin etkısınde kaldıgınız ya da duygulandıgınız kıtaplar hangısı? ve konusu ne?

( not : kıtabı okumus gıbı oldunuz bıraz ama olsun :D + hala okuyosanız sorumu helal olsun :D +1 )

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Can dostum kitabının 2.si çıktı haberin olsun yenisi de güzeldir. Soruna geleyim 1-Serenad (halen bestseller) 2-Körlük 3-Dar Ağacı'nda Üç Fidan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fareler ve İnsanlar beni duygusal olarak etkilemişti ama onun haricinde birde "Bana sırtını dönme-Sinan AKYÜZ" ün kitabı bu etkilemişti. Bunu her erkek okumalı. Gerçek yaşanmış olayları yazılmış ve kadınların neler yapabildikleri ve yapacaklarını çok iyi örneklerle anlatıyor.

1|0
    0|0
  • geçenlerde kızın bırı bana kufur ettı ben onu senle karıştırmışım. Umarım senıde başkasıyla karıştırmıyorum :D

Soruna gelince Halim Bahadır ın tutunuş diye bir kitabı benı cok eykılemıstı. Evli bir erkek karısı tarafından aldatılıyor ve yazar neye nasıl tutunduğunu anlatıyor. Biraz küfürlü bir kitap ama küfürlerde yerinde.

1|0
    0|0
  • KIZIL NEHİRLER, SİYAH KAN, LEYLEKLERİN UÇUŞU - Jean Christophe Grange

2|0
    0|0
  • Cesur Yeni Dünya disütopik bir dünyada geçiyor roman insanları fabrikalar gibi bir yerde üretiyorlar filan falan her neyse kitap disütopik olduğu için çok derin duygular var içinde günümüz yarınımızı kısaca insanı sorguluyor bak bunu bir oku derim aman dikkat biraz bunaltıcı...

1|0
    0|0
  • sefilleri okudum ve baya bir etkilendim

1|0
    0|0
  • Anlatırsam sürprizi kalmaz.

1|0
    0|0
  • NEVA

herkese tavsiye ettigim bir kıtap herkesin ikili ilişkilerde daha fazla fedakarlık yapmasını saglayacaktır kesinlikle

1|0
    0|0
  • Emile Zola dan Germinali okumanı şiddetle öneririm...

1|0
    0|0
  • can dostum adlı her film ve kitap güzel zaten :D

ayrıca

ruh adam

dövüş kulübü

cehennemdere kanyonunu çok beğendim

1|0
    0|0
  • yüreğinin götürdüğü yere git,howard roark...

1|0
    0|0
  • tom sawyer beni o kadar etkilediki başka kitap okumadım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• malina..

ana fikir dünyada artık her şeyin insan olma, birey olma, nefret, aşk vs. iç dünyalarda yaşandığını ve savaş halinde olduklarını ve ölümün de içimizde başladığını söylüyor.

2|0
    0|0
  • O kadar çok var ki..En son okuyup fazlasıyla etkisinde kaldığım kitabı söyleyeyim: İstanbul Hatırası..

1|0
    0|0
  • Küçük kemancı :P

1|0
    0|0
  • NEVA bni en çok etkileyen oydu bazen hatırlar üzülürüm yine :( anlatmiyim okuyun herkese farklı hitap ediyor çünkü

1|0
    0|0
  • zar adam

psikolog doktor rineheart ın hayatını zar atarak belirlemesini anlatan ilginç bir kitaptı beğendim

kurban

bir polisiye romandı tam olayı çözdüm derken aklımı yeniden karıştırmayı başaran güzel bir kitap tı sevdim

1|0
    0|0
  • Henüz etkileyici bir kitap okumadım.

1|0
    0|0
  • inci aral -şarkını söylediğin zaman

cllara shanez-limon yapraklarının kokusu

Cervantes-don kişot

1|0
    0|0
Yükleniyor...