Yeni tanışacağınız kişinin ilk neresine bakarsınız?

yeni tanışacağınız kişinin ilk neresine bakarsınız? mesela ben önce gözlerine çekik gözlü ise okay :) göz,ayakkabı(sivri burundan nefret ediyorum) sonra el :))

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• gözler ve dişler

0|0
    0|0
    • aa evet dişleri unuttum beeeeeeen

• şimdilikl sade tebessüm

• salla ya boşwer bunla faso fiso yani burada önemli olan gülümsemekse gülümse takma herkesi yani

Erkekler Ne Diyor 14

• Kız saçlıysa pek bakmıyorum desem yeridir :)

Onun dışında; Parfümü (en çok dikkat ettiklerimden,saçma ağır deodorantlar gibi olmasın),gözlerini kaçırıp kaçırmaması, boyu (187 benim boy), elleri(yarım yamalak ojeler varsa baştan bitmiştir.), falan filan.

Birde tabikide eğer yalnız oturuyorsak, beden diline bakarım. Olur mu olmaz mı ona gre yol çizerim kendime :)

0|0
    0|0
  • Gözlerine bakarım.

0|0
    0|0
  • gözler herşeyi anlatır

0|0
    0|0
  • Kişiliğine hal ve hareketlerine dengesiz biri ise kolay gelsin deyip ayrılırım

0|0
    0|0
    • mesela karşıdan biri geliyo onun ilk neresine bakarsın aslında soru bu olsa iyi olurmş :)) dengesizleri kim çeker yaa

• durum o şekilse saçlarına bakarım sonra göğüs ve kalçalarına

• boyuna kilosuna ve yüzüne alıcı gözüyle bakıyorsam tabi :)))) kaçamak oldu :))

0|0
    0|0
  • Ilk sacina bakarim. Saci guzelse o kiz guzeldir :)

0|0
    0|0
  • ben önce boyu :) sonra yüzü sonra tavırları boy niye deme boyum 190 :)

0|0
    0|0
  • Eline yuzune giyimone durusuna oturup kalkmasina konusmasina ve dusuncelerine bakarim :-)

0|0
    0|0
  • yüzüne bakarım.

0|0
    0|0
  • gözlerine beni etkilemesi lazım sonra ellerine

0|0
    0|0
  • hiç bir yerine bakamam utanırım

0|0
    0|0
  • haklısın göz bence de önemli, fakat iç güzelliği de, yani elbiselerinin altındaki d çok önemli bence

0|0
    0|0
  • malına :D yalan yok

0|0
    0|0
  • bir kızın ilk ellerine bakarım... elleri güzel olması lazım. ellerini bepenmediğim bir kızla çıkmayı istemem...

0|0
    0|0
    • kız zaten kız gibi olmalı ya bakımlı olmalı...

• hangisi sensin ?

• a..l..p..

Kızlar Ne Diyor 4

• Omuzlar gözler ayakkabılar falan filan iri yarı olmalı :)

0|0
    0|0
  • elleri bakımlıysa incelemeye devam ederim ama bakımlı değilse diğer yerlerini inceelememe gerek yok

0|0
    0|0
  • dişlere ve ses tonuna :D

0|0
    0|0
  • boyun ve omuzları çok dikkatimi çeker ve genel duruşu

0|0
    0|0
Yükleniyor...