Birgün aranırım umudu

arkadaşlar benim asosyal flört ettiğim biri vardı ve asosyaldi ve bana ona çok hoşlandığımdan bahsetmiştim o ise bunları yüzyüze konuşalım demiş ve telefonda konuşulcak konular olmadığını söylemişti. sonra bir şarkı ile çok üstüme düşme dedi. üzerime çok geliyosun diye iletişimi kestim ve sonra kaçgün geçti çok özledim seni istiyorum diye yazdım yolladım ama ne bir cevap geldi nede başka birşey. bende sonra 15 gün oldu iletişimi kestim artık. geçen arkadasını ekledim uzun zaman sonra ben başka ünive geçtim dedim ve onun ev arkadaşının cevabı bizleri bırakıp nereye gidiyorsun oldu. şimdi merak ediyorum arkadaşlar asosyalde olsa bir erkek düşünüp isteyip. kararını verdiği zaman aramıyor mu duygularından emin olupta? fikirleri olan arkadaşları bekliyorum...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• yaaa neyin kafasını yaşıyosun kızım sen...

0|0
    0|0
    • ne alaka?

• niye çobanlığa mı başlıyacaksın o da damızlık mı? yav bir garipsiniz siz hatun milleti takıntısınız takıntı...

• ne yalan sölim çobanlık yapmıyorum :D

Erkekler Ne Diyor 4

• aynen öyle olur asosyal insan yalnızlığa alışık olduğu için çok koymaz.

iletişimi kesmek ne lan, sen oyuncak mı sandın bu elemanı bunu yapmak seni sallamıyorum, istediğimi yaparım umrumdada değilsin demektir.

hayır yani ne sandın ayyyğğğ canım sensiz yaşayamam mı yazacaktı?

0|0
    0|0
    • ne yapmamı bekliyosun ki üzerime gelme dedi. bundan başka önerin varsa dinlerim :)

• Erkek yanlız kaldığında arar çevresinde onunla ilgilencek biri yoksa kesinlikle sana döner. şayet varsa ki var gibi sana dönmesini bekleme

0|0
    0|0
    • birsürü kız yazıyo bana bende cevap yazıyorum demişti. elektrik almışmı bilemem tabi..

• bunun asosyallikle alakası yok sizden o elektiriği alamamış :)

0|0
    0|0
    • o yüzden sanırım yüzyüze konuşuruz demesi...

• nasıl yapmam gerekiyor peki_?

• aklında soru işareti ve ufak bir iki oyunla bir gizem perdesi oluştur bununla uğraşmaktan kendini alamayacaktır yani aklında yer edinmiş olucaksın buda sizi düşünmesinin en temel yoludur... odak noktası yani :)

• Yani çocuk seni özlüyormuş ama aramıyormuymuş anlamadım ? :)

0|0
    0|0
    • asosyal bir kişiliği var. ve daha önce yazmıştım asosyal sevgili paniği ordan bir oku istersen.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...