Şuna bir bakar mısınız:)

Güzel,zeki,kültürlü 20 yaşında bir kız düşünün, bu kızın hiç sevgilisi olmamış ee dolayısiyla öpüşmemiş bile...ama muhafazakarlıkla alakası yok bu durumun..Sevgilisi olanları hatta sevgilisiyle birlikte olanları da çok normal karşılıyor. Haaa bir de çok seçici ve biraz çekingen bu yüzden sevgilisi olmuyor.Bu kız hakkında ne düşünürsünüz? Böyle bir kızla sevgili olmak ister misiniz?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• siz çekingen oldugunuz için insanlar sizinle fazla yakınlık kuramazlar. bu yüzden bir yaklaşım sergileyemezler. Birde seçici olmaktan söz ediyorsunuz. insan bu konularda elbette seçici olmalı. ancak çok fazla titiz davranmakta karşı tarafa itici gelebilir. insanlarda kusur aramaktan vaz geçip sevgiyle yaklaşmaya bakın

1|0
    0|0
    • Söylediklerini dikkate alicam ,tesekkur ederim:)

Erkekler Ne Diyor 21

• hiçkimseyle öpüşüp öpüşmediğini bilemeyiz. O biraz karakterle alakalı bir durum.

1|0
    0|0
  • Neden olmasın ki? :) Tabi ki istenilir.

1|0
    0|0
  • Tamam aksam caya gidelim

1|0
    0|0
  • kafanda çok büyütme bence yani olabilir çok var bu tarz insanlar seçici olmanın sebebi kendini yetiştirmiş olmandan, ve de bu konuda çok haklısın yani doğru insanı bulacaksın elbette onunla olacaksın onunla paylaşacaksın bence sen doğrusun yani evet yine bilgi birikimi olan bir erkek bilinçli bir erkek bulursan kesinlikle mutlu mesut yaşarsınız :) SEÇİCİ OL

1|0
    0|0
  • tanımak lazım insanlar sadece kültür ya da güzellikle seçilmiyor yaydıgı enerjide önemlidir

1|0
    0|0
  • Gel evlenelim.

1|0
    0|0
  • İlginç derim. Sadece gerçek aşka inanıyor derim.

1|0
    0|0
  • benimki olmasa isterdim nie istemeyelim yav .d

1|0
    0|0
  • Güzel,zeki,kültürlü 20 yaşında boyle bir kiz dusunemedim su anda.

1|0
    0|0
  • evlemek istediğim kız hiç öpüşmemiş :D:D

1|0
    0|0
  • sevgili olmayı bırak direkt nikahıma alırım :))

1|0
    0|0
  • amk ergenleri

1|0
    0|0
  • Ben isterim

1|0
    0|0
  • İsterim neden olmasın

1|0
    0|0
  • ben böyleyim diyorsa bir kız ben istemem. çünkü egosu ölmeyen insan baştan kaybeder.

1|0
    0|0
  • sevgili yapmış olsaymış eyiymiş

1|0
    0|0
  • neden olmasın aslına bakarsan kız da olsa sonuçta bir kadındır ve kadın gibi hissetmeye ihtiyacı vardır bunu sağlayan bir erkekle mutluluğu bulabilir :) yani bir sevgilin yoksa ne duruyorsun görücü usulü evlenmeyi mi bekliyorsun ...? :)

0|0
    0|0
    • Haaaa görücü usuluyla evlenmeyi planlıyorum çeyizler de hazir:D

• ben teşekkür ederim içten ve dürüstlüğün için iyi akşamlar...

• İyi akşamlar:)

• İmkanlar yettiği müddetçe böyle bir kız zaten kaçırılmaz, istenilir yani.

0|0
    0|0
  • Uzak dursun

0|0
    0|0
  • bundan iyisi yok derim

1|0
    0|0
  • güzel zeki kültürlü ve 20 yaşında böyle birşey imkansız bacım maddenin tabiatına aykırı çık çık bu özelliklerden birkaçtanesini çık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...