Çok eskilerde bıraktığınız aşkınızı bugün karşınızda görseniz ona ne söylemek isterdiniz?

Geçmişte hoşlandığınız ya da aşık olduğunuz birini yıllar sonra görseniz tepkiniz nasıl olur?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• onu istanbulda gördüğümde iyi bir şirketin sahibi olarak ona şirketimde çalışması için çok iyi teklif sunup onu istanbula davet edicem. tabi ki benden haberi olmayacak. sonra o şirkette çalışmaya başlayınca beni yıllar önce sırf ailesini yalnız bırakmamak için benden ayrıldığını ama söz konusu para olunca olaya damladığını yüzüne vurucam ve küfür edicem ahaha

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• yıllarca görmeyi arzuladıgımız biriyse yıllardır kafanızda kurdugunuz planladıgınız sözlerın hiçbirini söyleyemeyiz :) ya mal gibi kalırız ya da saçmalarız :) ben o yüzden tebessüm halinde yanından geçmeyi yeğlerim illa bir şey diyecekse buyursun gelsin

0|0
    0|0
  • yine karşıma çıktın ve yine gidiyorsun ardına bakmadan...der ona bakan gözlerim bakışlarım yüreğim...

0|0
    0|0
  • "SENİ TEKRAR GÖREBİLMEK GÜZEL"

0|0
    0|0
  • tabiki hiçbirşey...

0|0
    0|0
  • Şu geçen yabancı ne kadarda benziyordu hatıralarıma derdim

0|0
    0|0
  • En acisida beni hatirlamamis unutmus coktan.

1|0
    0|0
  • 4 yıldız verdim. cevabım, sanırım biraz titrer sonra kendime gelirdim. sonra olduğu yerden uzaklaşırdım. çünkü o eskilerde bıraktığım aşkım adı üstünde, eskiden yeni olmaz.

0|0
    0|0
  • Sa .

As

0|0
    0|0
  • Bence burdaki hiç kimse bir şey söylemez. Hangi askın güzel bittigini gördün ki sen ?

0|0
    0|0
  • az önce heasbım gitti benim:)

0|0
    0|0
  • bi yan bakış ama iplemez tarafından ;)

0|0
    0|0
  • sieeee :) sieee sieee :)

0|0
    0|0
  • Çok derin mevzular : / hiç girmeyelim...

0|0
    0|0
  • Hala güzelsin lolan çamur gibi gözüksende..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sıradan bir insan artık o

0|0
    0|0
  • ona yine hayran hayran bakarım onunda bana bakmasını umarım

0|0
    0|0
  • illa bişey mi demek şart?

0|0
    0|0