Hep Galatasaray dan kıskanıldım, ne yapmalıyım sizce?

herkes kız arkadaşlarından okul arkadaşlarından ve iş arkadaşlarından kıskanılırlar... ama ben... hep Galatasaray dan kıskanıldım onu sevdiğin kadar beni sevmiyorsun sözüyle ilişkilerim bitti 5-6 defa böyle oldu? ne yapmalıyım sizce?

0|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

• farkeder mi :DDD

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• belkide fazla fanatiksindir buda onları rahatszı etmiş olabilir.Sana komik gelicek belki ama bende hayvanlara çok değer verdiğim için bu şekilde konuşmalara maruz kaldım kaç kez ve güldüm dedim hayvanla bir tutuyorsan kendini sen bilirsin.

0|1
    0|0
  • Hadi yaa :)) aklı başına gelince arar üzülme ..

0|1
    0|0
  • Taraftar olan bi kız bul bu sefer.

0|1
    0|0
    • bi tane GS li oldu ama oda kıskançlığından mısdır inadından mıdır anlamadım fenerli oldu :(

• Aaa kıza bak Gs'den dönülür mü hiç.

• Talihsizmişsin

0|1
    0|0
  • BU KADAR KATI OLMA AMA KATEGORİLER FARKLI KENDİ KULVARINDA DEĞER VERDİĞİNİ HATIRLAT ONA

0|1
    0|0
  • o kızlar başkasını bulmuştur ya galatasarayı daha çok seviyosun ayrılalım ne demek boşver iyiki ayrılmışsın dedikleri gibi bul bi fanatik abla mutlu olun:)

0|1
    0|0
  • Fanatik GS li bi kız bul.

0|1
    0|0
    • bi tane GS li oldu ama oda kıskançlığından mısdır inadından mıdır anlamadım fenerli oldu :(

• ehehe cidden mi :) 5-6 defa hem de. fanatik gsli bir kız bul o zaman :)

0|1
    0|0

• holigan bi kız bulamadn mı

0|1
    0|0

• gaalatasarylı sevgli bul :)

0|1
    0|0
  • Oo adamım.

0|1
    0|0
  • bu gidisle isin zorrr

0|1
    0|0
  • isin cok zor be kardes de sacma ya insan nedn takımla kendini kıyaslarki benim sevgilim de fanatik hatta hicbi macını kacırmaz dı bana acıkca da maca mı gidersin benimle mi buluşursan maca giderim diyodu simdi maca gitmiyo bana mac var ama gidesim yok diyo :D

0|0
    0|0
  • Takımını değiş :(((

0|0
    0|1
  • yani kız ben mi galatasaray mı dediğnde galatasaray diyorsun öyle mi? :o

0|0
    0|0
    • evet... hatta önceden de belirtiyorum öyle bi sorarsan bu ilşki bitebilir diye ama eninde sonunda soruluyor işte...

• çılgınsın meeen.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• nı dıyıbılırım kırdısım , fıdırısyın ılırık bıylı kınılırı gırmık ıstımıyırız

hım bın ıstıfı ıttım zıtın... mıhmıt ılı ıydınlar...

1|1
    2|0
  • gerçekleriiiiiiiiiiiiii tarih yazaaaaaaaaaaaar tarihi deeeeee galataaaaaasaraaaaaaay

1|1
    0|0
  • link saygılar

0|1
    0|0
  • bi fn li bulursan işlem tamamdır iki inat ömür boyu rekabet

0|1
    0|0
  • ısın zor

0|0
    0|0
  • bir futbol takımını sevgiliden fazla sevmek ve önemsemek..inanılmaz bir durum..cidden mi böylesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...