Vesveseli(şüpheci) bir kişi misiniz yoksa değilsiniz pireyi deve yapar mısınız?

"vesvese(şüphe)şeytandandır" vesveseli bir insan bir arı vızıltısı ile kıyametleri koparır vesvesesi olmayan kişi atom bombası patlasın umurunda olmaz pireyi deve yapmaz peki vesveseli bir kişiliğiniz var mı yok mu vesveseli misiniz?

• Çok vesveseli bir insanım...
    0% (0)50% (1)17% (1)Oy Ver
  • Bazen vesvese yapıyorum...
    0% (0)50% (1)17% (1)Oy Ver
  • Bazen şeytana uyuyorum vesvese yapıyorum...
    25% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Bazen şeytanın vesvese tuzaklarına düşüyorum....
    25% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Vesveseli bir insan değilim....
    50% (2)0% (0)32% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen şeytanın vesvese tuzaklarına düşüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Vesveseli biri değilimdir. Üçüncü kattan düşmüştüm; kafamı kaldırdım baktım ölmemişim annemi teselli etmiştim.

0|0
    0|0
  • Vesveselerim psikolojime bağlıdır.

Müsaadenle bir eleştiri yapmak istiyorum sana...

Bu soruyu sormadan önce şu cümleleri kullanmıştın:

''...aklıma bir soru geldi .'' '' şeytanın insanların kalbindeki tahtını sallamak onun sarayını atom bombası ile havaya uçurmak:) şeytanın kalbine kutsal bir kazık çakıcam.''

Vesvese ister Kur'ani anlamda ister şeytandan olsun, isterse psikolojide, takıntı hastalığı olan OKB olsun...

Sen bu soruda bizim vesveseli bir insan olup olmadığımı öğrenmeye çalışmışsın. Çünkü, cevaplarda herkes ne kadar vesveseli olduğunu yazmış.

Bir üye ile yorumlaşman sırasında yukarıda kopyasını verdiğim cümleleri sarf etmiştin. Soru içeriğinle ''Şeytanın sarayını bombaladığına'' emin misin?

0|0
    0|0
    • düşünceler anlık bir his ile oluşur insanın zihninde belki o anlık zihnimde şimşekler çaktı fırtınalar koptu ama zihnimdeki düşünceleri not almadığım için bulanık bir hal alıyor düşünceler bulanıklaşıyor işin mahiyeti önemli olan verilmek istenen mesaj önemli olan düşüncenin damlalarından geriye bunlar kaldı zihnimde bir okyanustan geriye sadece damlalar kaldı düşünceyi bir zihninde bir şelale olarak tahayyül etsen mesafeler ne kadar uzak olursa önce sular bir kütle şeklinde oluşur sonra süzülür

• şifreli konuştum ama nafile anlamadın kız arki teklifi gönderdim?

• Ne demek istediğini anlamak için kabul ettim.

• Deveyi pire yaparım o kadar gamsızım :D

0|0
    0|0
  • Şüphe ediyorum çoğu zaman. Ama boşa çıkmıyor şüphelerimm. Didikliyorum en ufak şüphede her şeyi

0|0
    0|0
  • b-c-d aynı anlamda zaten :/ neyse e şıkkı. kuruntularım yok denecek kadar az.

0|0
    0|0
  • Deveyi pire yaparım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok vesveseli bir insanım...

0|0
    0|0
  • Soru sormayı başardın lan..

Evet , şüpheciyim..

Hayatta en az bir kere sorgularım her şeyi..

0|0
    0|0
  • Vesveseli bir insan değilim...

0|0
    0|0
  • Bazen vesvese yapıyorum...

0|0
    0|0
  • eğer şüphelerimde genelde yanılmam süphem doğruysa pireyi deve yaparım bir yerine monte ederim

0|0
    0|0
  • Bazen vesvese oluyor tabi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...