Tanışmamızın 6.yılını hatırlamadı napıyım ben bu adamı ?

soru açık ve net evliliğimizin ilk senesini daha doldurmadık ama unuttu öküz :( nie özel günlere önem vermiyorsunuz evlenmeden önce böyle değildi aradada olsa önemsiyordu sinir oldum evlilik yıldönümünde olan bütün beklentilerim yıkıldı bişi yapasımda gelmedi unuttuğunu görünce bende vazgeçtim gıcık şey :S

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• tanışma yıldönümü

evlilik yıl dönümü

sevgililer günü

anneler günü

yıl başı

doğum günü

babalar günü

abi saymaktan yoruldum yaaaa... Bırakın bence böyle özenti günlerini ! Seni seviyor mu ? Seni mutlu ediyormu ? Sen ona bak...

Hatırlamadıysa vardır muhakkak aklında onu meşgul eden birşeyler. Kibarca onunda kalbini kırmadan hatırlatmaya çalış. İnsanın sevdiği ve sevildiği kişiden daha önemli bir gün ya da birşey yoktur !

Adamı bir günde öküz yaptın hemen... :D

0|0
    0|0
    • hatırlıycak yaa

• :D

• korkulur senden valla :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Beynin çalışma prensibi bu

Kadınların ki daha iyi hatırlar erkekler unutur ve yaradılıştan böyledir siz bunu anlayamıyorsanız napalım

ilk zamanlarda öyleydi diyorsun ilk zamanların heyecanı başkadır yani bir yere not eder genede unutmaz ama heyacan bittiği için unutur artık

0|0
    0|0
  • tanışmanızın 6 yılını unuttu ulan 5 yıl hatırladı adam ama son defasında unutuncamı kötü ve öküz oldu de gettt hadeee

0|0
    0|0
    • sen de get be hatırlıycak tabi

• ya bana sakın kızma ama siz ne rahatsız birşeylşersınız yhaa ulan tanışma yıl dönumu sözlülük yıl dönümü nişanlılık yıldönümü evlilik yıl dönümü sevgililer günü yok ilk şarkı ne çalıyodu neden bi,zim bir şarkımız yok ogun ben ne giyiyodum üzerimde ne vardı hatırlama sendromu yaşatmalarınız te allahım yarabbi elinizden gelse yıl 365 güne gergününe bişe koyar hatırlamamızı istersiniz yahu bu rahatsızlık deyilmi yha neden normal olmuyosunuz sevin işde yetemzmı anasını satım .. ohbe rahatladım yhaa

• olsun arada insan özel olduğunu hissetmek istiyor seven insan önemser bana göre unutmaz böyle özel gunleri size göre saçma olabilir ama benim için öyle herkezin kendi kararı fikri tabiki

• acısını çıkart sen bunun :)

0|0
    0|0
  • sende bı sonrakı yılı unut

0|0
    0|0
  • Sende unut bu saçma günleri ikinizde kurtulun

0|0
    0|0
  • yahu bunlar yüzünden bende evlenmicem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• E canım evlenmissiniz ya artik tanismasi mi kalmis sadece evlilik yildonumunuzu kutlamaniz gerekli ve yeterli artik bosuna kocana haksizlik etme boyle kucuk bir sebepten bak ne guzel kavusmussun sevdigine (:

0|0
    0|0
    • canım ama evliliğimizin temeli o tanıştığımız gün sonuç olarak insanın hayatının kadınıyla tanıştığı günü hatırlamaz mı :) ama anladımki tek benimki değil böyle olan çoğu aynı

• yola getircem ben onu :)

• hadi bakalim kolay gelsin (:

• toplaşıp dövelim mi?

0|0
    0|0
    • olsa iyi olurdu aslında :)

• yalnız biz ilk yıldönümümüzü ikimiz birden unutmuşuz ertesi gün bugün ayın kaçı deyince aklımıza geldi :)

Yükleniyor...