Matematikten anlamanın yolları nedir ?

Öğrenci milletinin %90 nının başına bela olmuştur sayısal dersler, peki matematikten anlamanın yolları ve geliştirmenin yöntemi var mıdır ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında en kolayı matematik yani çözümünü görünce çok kolay geliyo ama yapamıyom :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Var, bolca soru çözüp tekrar etmek :) Bazılarının algısı yüksektir matematikte, benim şahsen matematiğim daha iyi sözelime göre seviyorum çünkü. Ama er ya da geç anlarsın yani bişiyi, emek vermen gerek.

0|0
    0|0
    • benimde sözelim çok iyidir, 10 dk bir tekrar ile 90 dan aşağı almam, ama mat berbat, 45 almak için dua ettiğimi bilirim.

• sırf matematiğim geometrim iyi diye sayısala gitmiştim lisede. şimdi üniversite bitti çok pişmanım gerçekten. bu matematik dışındaki sayısal dersler hayattan bezdirdi beni

0|0
    0|0
  • Dersi derste dinleyip seveceksin.

0|0
    0|0
    • öğretmen gibi konuştun

• Gerçeği böyle :) Mesela ben severim matematiği.Canım sıkıldığında hep çözerim.Bu sene işleyecekleriime bile sabırsızlanıp baktım.En üzgün anlarımda kafa dağıtmak için çözdüğümü hatırlıyorum

• Hele nasıl yapıldığı gösterilince anlarsın da başka soruda yapamassın ya...Zamanında etmedik küfür bırakmadım Allah'ım sen affet

0|0
    0|0
    • aynen haklısın, soruyu anlıyorsun başka soruda çözemiyorsun :)

• Hele sınav sonraları çok travma yaşadım cevaplara baktığımda ben bunları biliyodum lan pozu verip sınav kağıdıma bakınca yuh burayı nasıl uydurmuşum haline bürünüyordum. İyi dinle mantıken çözmeye çalış o zaman yapabiliyorsun

• 0|0
    0|0
    • güzelmiş ben bu kitapla mat prof. olurum :P

• eline konu anlatımlı bir kitap al ve bol bol ama bol bol soru çöz o zaman matematik efsanesi olursun:)

0|0
    0|0
  • oFF Su Matematiği Duymak Bile İstemiyorum

0|0
    0|0
  • matematikten korkmayacan, matematik hayattır.

0|0
    0|0
  • dersi derste dinleyerek başlayabiliriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim en iyi dersim matematiktir sadece derse ilgi göstermen lazım ilgi olmadıktan sonra ne kadar çalışırsan çalış olmaz

0|0
    0|0
  • Antremanlarla matematik kitabını al işine yarar işlem hızını felan geliştiriyor

0|0
    0|0
  • matematik kitaplarını okşamak!bağrına basmaaaak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...