5. hafta beşiktaş galatasaray derbisini kim kazanır neler söylemek istersiniz?

maça gidecek olanlar var mı kim neden niçin maçı kazanır aydınlatın beni biraz :):)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Galatasaray son 2 haftada üst üste çok zor deplasman maçları oynadı ben Galatasarayın önemli maçlarda daha iyi oynadığını düşünüyorum Galatasaray kazanacaktır

• aynen kazanacaktır öncesinde real madrid maçımız varmış

:)

• Teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Fernandes bana söz verdi o maçı alıyoruz

• Beşiktaş raat kazanır :D

• nayır Galatasaray kazanır :P

• Beşiktaş'ım kazanacak. 3-1 bilemedin 2-1 kazanacaktır.

• beşiktaşım kazanıcak izleyin :D

• izlemeyelim

• olsun genede kazancak :D

• bu maç yılın şampiyonunu belirler eğer beşiktaş alırsa

• beşiktaşın kazanacağını umuyorum

• bende ummmuyorum

• Bu aralar Fatih Terim'in aklı çok karışık, hem milli takım hem Galatsaray ama yeni sözleşme onu iyi motive etti bence. Galatsaray 2 haftadır berabere kalıyor ve 3 puana ihitiyacı var.Beşiktaş lige iyi başladı iyi gidiyor, yeni transferleriyle mütevazı ve inatçı bir kimliğe büründü ama yeterli motivasyonu Bilic sağlayamayacak gibi görünüyor. Galatsaray bu maçı alır.

• inşallah renktaş

• galatasaray

• Galatasaray'ım kazanır gitmeyi düşünüyorum inşallah.

• beni de götür

• Öncekileri Göster
    • tokat

• baya uzakmışsın.. gelirsen gideriz Renktaş.. :)

• fanatik galatasaraylı olarak söylüyorum bence galatasaray bu maçı alır beşiktaş çok formda fakat sonuçta arada 4 puanlık bir fark var ve bu maç etkili olucak galatasaray kaliteli kadrosuyla derbiden alnının akıyla çıkar zaten şu 2-3 senedir çoğu derbi maçlarında eziyoruz :)

• ezici güç uyguluyoruz maç bu haftadan sonra mıydı renktaş

• 22 si

• Galatasaray alır yaaa. Beşiktaşta neymiş =_=

• gs rahat kazanır.

Kızlar Ne Diyor 5

• Burak Yılmaz in kendini yere bırakması durumunda yavru kuşların bütün sene ''ühü ühü sizin yüzünüzden şampiyon olamadık'' diye ağlayacaklari maç olmasını diliyorum.. Ne yalan söyleyim yok öyle bir zevk :))

• ahahahahahaha nerden aklına geldi bacım çok güldüm sabah sabah

• Terim, milli takıma bolca Beşiktaşlı aldı bişeyler kapmıştır heralde, kapmasa dahi her türlü Galatasaray.

• Terim aldığı futbolcudan birşey kapmaz futbolcular terimden birşeyler kapmaya çalışır.

• inşallah renktaş

• Farkmaz

• Galatasaray 2 Beşiktaş:1 olur diye düşünüyorum..Maça gitme ihtimalim var ama en ucuz bilet kale arkası 40 tlden başlıyor.Dayım bjkli ona bağlı bir de o tamam derse gideriz ki bilet parası da sorun yok valla :DGoller Bruma,Burak diye düşünüyorum BJK'de de Fernandes atabilir

• inşallah gidersin cepten resim çekersin maç esnasında avatar yap o resmi çok güzel bir paylaşım olur umarım maçı alırız

• Galatasaray kazanır

Yükleniyor...