Giyim tarzınız nasıl? Her gün ne giyersiniz?

Takip ettiğiniz bir moda dergisi, sitesi var mı? Tarzınızı nasıl belirlersiniz, nekadar sıklıkla giyim tarzınızı yenilersiniz? Her gün aynı tarzda mı giyinirsiniz? yoksa Tarzanmısnız?

• Sıradan giyinirim (havalı ismi Casual)
    45% (14)67% (10)52% (24)Oy Ver
  • Rock/Metal tarzı (Siyah:p) giyinirim, Özgün bir tarzım var
    6% (2)7% (1)7% (3)Oy Ver
  • Mevsimine göre seçim yaparım (Rengarenk)
    32% (10)13% (2)26% (12)Oy Ver
  • Modayı takip ederim
    10% (3)13% (2)11% (5)Oy Ver
  • Diğer ...
    7% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• benim görüntüm güzel elbiselerle kendimi güzelleştirmye çalışan çirkin tipsiz komplekslerim yok o yüzden moda benim köpeğim olurrr ..=)

0|1
    0|0
  • Casual bir tarzım var benim djfhjklda valla elime ne gelirse giyiniyorum sabah işe giderken kıyafet seçmeye çok üşeniyorum :D

0|0
    0|0
  • Sıradan giyinirim.

0|0
    0|0
  • modayı takip etmem

gittiğim yere mekana göre değişir giyiymim

klasik ve sporu kombinlemeye bayılırım..

0|0
    0|0
  • Kışın: Çeşit çeşit bol kazak(bazen gömlek giyiyorum içine) altına pantolon ya da etek.

Yazın: Çeşit çeşit bol tişört genellikle düz ve şekilsiz olurlar altına Şort etek pantolon.

Sonbahar: Askılı, hırka, pantolon.

İlk bahar: Dengesiz dengesiz şeyler. Hava bir açık bir kapalı oluyor :D

1|0
    0|0
  • Moduma gore giynirim genelde moralim bozuksa koyu cok mutluysam o gun rengarenk giyinirim :D

0|2
    0|0
  • Şık giyinmeye özen gösteriyorum. Şık gömlekler ve bluzları kot pantolon veya eteklerle ve topuklu sandaletlerde veya mevsimin göre topuklu botlar çizmelerle kombinliyorum. Elbise giymeyide çok seviyorum. Trençkot ve deri mont çok severim. Kışın şık kazaklar giymeyide seviyorum. Kaşe montları çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • ELLE dergisini takip ediyorum spor şık sevıorum şık genelde :D örneğin bugun giydiğim dar kot pantolon koyu tonda sade siyah bluz saatım diorun gri tonda çanta versace boyundan asmalı siyah ayakkabi reebok bileğe kadar olan beyaz tonda

0|0
    0|0
  • Sıradan giyinirim.

0|0
    0|1
  • modayı takip etmem kimseyle pişti olmuyorum :d fazla renkli dikkat cekici giysilerden uzak durmaya calısırım siyah agırlıklı ve rahat. skinny jeanslar vazgeçilmezim ayakkabı tercihim de creepers ,supra

0|0
    0|0
  • modayı takip etmiyorum rahatlık benim için daha önemli onun için her gün aynı klasik kot tişört, bu link tam beni yansıtıyo gözlük ayakkabı falan her şeyiyle aynı sadece benim saçlarım çok daha uzun... link

0|0
    1|0
  • Iki tane tarzin var bazen klasik bazende spor takiliyorum ruh halime bagli:)

1|0
    0|0
  • Giyerim kotumu çekerim üstüne gömleğimi altına renkli t-shirtümü sürerim elbise uygun ojeyi geçiririm spor ayakkabımı çıkarım dışarı :))

0|0
    0|0
  • Dışarıda şık evde rahat takılıyorum.

0|0
    0|0
  • pijama :) :) :)

0|1
    0|0
  • o gün kafama ne eserse onu giyerim

0|0
    0|0
  • Yerine gore ama dar giyinrim

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • elbise etek renkli pantolon sandalet felan

0|0
    0|0
  • Sıradan giyinirim

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • giyerim askılımı çekerim kot şortumu ve spor ayakkabı :)

0|0
    0|0
  • B ve C. ama siyah giyinmem nedeni seviyorum rockcı ve ya metalci değilim

0|0
    0|0
  • ne kıyafeti ayranım bile yok içmeye

0|0
    1|0

0|0
    0|0
  • havalı adı casual :Dyapmayın İngilizce olunca havalı mı oluyor:))casual sıradan gündelik demek pek havalı bir kelime değil bence.Soruya geleyim mevsimine göre giyinirim.modayı takip etmem.

0|0
    0|0
    • türkçe sıradan deyinc hangi gölee koy g.tune gitsin gibi bir anlam çıkıyor, ama bir dilenci gör cascual giyinmiş de ne havalı olur :)

Erkekler Ne Diyor 15

• koyu pastel tonlarda, şık ve rahatlık ilk tercihim...

0|1
    0|0
  • Renkli pantolonlu erkekler kervanına bende katıldım. arkaşlara uydum pişmanım :A

0|1
    2|0
  • klasik giyinmeye çalışırım bazen rus tarzı

0|1
    0|0
  • Siyah mavi arası kot pantolon(hiç değişmez)

Kahverengi ayakkabılar(yarı spor yarı normal nadir değişir)

Mavi tonlarında t shirt (renk olarak hep mavidir fakat tonları zaman zaman değişir ve yazısız

1|0
    0|0
    • mavi size çok yakışıyor kırmızı pembe giyenlere örnek olun erkekler mavi giyin açık tenliler açık yonunu koyu tenliler esmer ve kumnrallar koyu tonlarını tercih edince çoooook güzel oluyor:)

• Sıradan takılırım

0|0
    0|0
  • Sıradan giyinirim (

0|0
    0|0
  • dolapta ne varsa ilk elime geçeni giyerim ;)

0|0
    0|0
  • Kot pantol altına kundura giyiyorum

0|0
    1|0
  • Spor giyinmeyi daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Gündüz klasik gece spor giyiniyorum modayada uyum sağlarım ama olmazsa olmazlarım dışında

0|0
    0|0
  • dolabımda temiz ne vvarsa

0|0
    0|0
  • Elime ne geçerse giyerim. Mahremlerimi örtsün yeter. :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sıradan

0|0
    0|0
  • uniforma gibi giymeyi alışkanlık edindiğim kıyafetlerimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...