Eleştiriye açık mısınız özeleştiri yapar mısınız?

eleştiriye açık mısınız özeleştiri yapar mısınız?

ben özeleştiri yapacak olursam sanırım eleştirilince sinirleniyorum elimde olmadan :)

peki siz?

0|0
1923

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştiriye açığım. Beni benden başka eleştirenlere karşıyım ben. Özümle ilgili naçizane küfürlerim var. Sıkılırsam boşalıyorum kendi benliğime. İyi geliyor.

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• eleştiriyi yapıyorsak eleştiriye de açık olmalıyız. kendimizi düzeltmemizde yardımcı olacaksa ne ala :) iyisine de kötüsüne de razıyız

1|1
    0|0
  • Benden daha üstün, konuya vakıf kişilerin eleştirilerine açığım ( bu kişi sayısı 10'u geçmez).

Özeleştiri her zaman sürekli yaparım.

1|0
    0|0
  • evet bende dayanamam eleştirilmeye ama kendimi bazı konularda içten içe eleştirdiğim oluyor ... ama eleştirilmeye hiç gelmiyorum bir anda kendimi kaybedip karşıdakini de ben eleştirmeye başlıyorum ...kısacası eleştiriye gelemem ama eleştirmeye bayılırım

1|0
    0|0
  • Bilmiyorumda bazı kızlara eleştiri yapmaya hiç gelmiyo hem soruyo söyleyince bozuluyolar :D

1|0
    0|0
  • Özeleştiri yaparım eleştiriyede açığım

1|2
    0|0
  • evet açığım eleştirsinler ki hatalarımız bilelim

1|0
    0|0
  • yaparm,severimde.Bu sitede çok eleştiren cıkıyo mesela beni.Eğleniyorum keyif alıyorum.Eleştirinin değerini bilmeden övgünün kıymetini anlayamazsın

1|0
    0|0
  • Öz eleştiri yaparım

1|0
    0|0
  • acigim

1|1
    0|0
  • açığım eleştiri almak kendimi düzeltmeme ya da daha iyi olmama yardımcı olan bir durum dur gelişmemde başarısı oluyor yaparımda karşı tarfı kırmadan eksiklerini yanlışlarını yüzüne vururum

1|1
    0|0
  • özeleştiri yap diyorsun

hımm

eaaaa

misal ben kadın ruhundan pek anlamıyorum :(

ama neyse ki kadın bedenini çok iyi bildiğimden bu eksik yönümü bu şekilde telafi edebiliyorum.

1|0
    0|0
  • ben de tam tersı...elestırılmeyınce sınırlenıyorum...arkadaslık ılıskılerı cok yapmacık kalıyor

gercek dost elestırır bızımkıler laylaylom pesınde...

o yuzden hıc dostum da olmadı:(

1|0
    0|0
  • açığım eleştirmezsek doğruları göremeyiz.

1|1
    0|0
  • Çok duygusalım galiba..

1|0
    0|0
  • ben beni eleştirmeyipte arkamdan konuşanlara sinirleniyorum...

1|0
    0|0
  • egoları yüksek biri misin?

1|0
    0|0
  • Eleştirilmeyi severim ...

1|0
    0|0
  • evet eleştir benii dene :D:D

1|0
    0|0
  • insaflı ve insancaysa evet... ama sırf çamur atmak için yapılan eleştiriden nefret ederim... :)

1|0
    0|0
  • eleştirmeyeni kalkanın ağzını burnunu kırarım

açıp gözüne baksın önce eleştirmeye cüret eden

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 19

• Açık sözlüyüm.Zeytin yağı yemekten başka şeyde sevmem.Bana karşı bolca yağla gelen insanlardan süpelenirim.Net olan insanları severim ve bir çok kerede kadınlarla iyi anlaşamam çünki genel anlamda hemcinslerim onların beyinlerini okumamı isterler.Net ve açık insanları severim.Beni birisi eleştirince dinlerim.Kızmam ama hakaret ediyorsa veya beni eleştirirken küçük düşürüyorsa şöyle bir dur derim.Kendimi kolay kolay ezdirmem hiç kimseye.Netim ve net insanlarıda severim ve açık sözlü insanlarla daha iyi anlaşırım çünki en azından arkandan konuşmazlar her şeyi yüzüne söylerler :).

1|0
    0|0
  • ozelestrı yaparım tabıı kı, hatamı gorursem duzeltmeye calısırım

ama baskası elestrırken uslubu onemlıdır benım ıcın

yanlıs bır yaklasımda bulunduysa, tepkım sert olabılır

dogru bır uslupla dogru bır yaklasım sergılerse, amacı benı kotulemek degılde yardım etmek uyarmak ıse, tesekkur ederım ve dusunurum, gercekten dedıgı gıbı mı dıye, oyleyse de duzeltırım.

1|0
    0|0
  • Özeleştiri yaparım... Kendimle dalga bile geçerim bu beni rahatlatır :) insanları da sanki çok kusursuzmuşum gibi çok eleştiririm. Bu huyumdan nefret ediyorum. Ama beni eleştirenlere de asla kızmam öyle çıtkırıldım değilimdir. Ben de karşı tarafa düşüncelerimi iyi kötü belirtmek isterim. Mesela göz kalemim akmışsa bunu bana arkadaşım söylüyorsa niye kızayım ki iyilik yapıyor bana :D

1|0
    0|0
  • Eleştiri yapana bakarım bir yapabilme kabiliyetine sahip mi

1|0
    0|0
  • eleştirilere açığımdır ama adamına göre değişir

sonuçta ağzı olan konuşur gerçekten objektif açıyla eleştiriler hoşuma gider

faydası olur bana kendimizde göremediğimiz birçok şey var, iyi veya kötü

eleştiri hiç ferketmez dikkate alırım düzeltmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • eleştirinin dozunu kaçırıp hakaret etmeyi eleştiri diye adlandıranlara açık değilim malesef.. seviyeli adam gibi eleştiricekse buyursun eyvallah..

1|0
    0|0
  • Zayıf yönlerim çok bunu biliyorum, eleştirinin amacı insanın kendini farketmesini sağlamak olduğunu düşünüyorum, benim bildiğim bir şeyi bana söylediklerinde eleştiren insanları daha fazla eleştiriyorum belki de hakaret de denebilir buna.Insanlarin ne dediğini takma yaşa gitsin

1|0
    0|0
  • sallamiyorum.

hayir.

1|0
    0|0
  • özeleştiri yaparım da eleştiriye açık değilim

insanlar eleştirmesini bilmiyor,tek amacı adamı itin g.tüne sokmak ya da kendini yüceltmek

çirkeflik edip "sorduk mu" diye baştan savmak en iyisi

1|0
    0|0
  • Eleştirilmeyi sevmem

1|0
    1|1
  • eleştiriye açık değilim ama kendimi eleştiririm

1|0
    0|0
  • Doğru düzgün eleştiriye açığım elbette..

1|0
    0|0
  • amacı moralimi bozmak değilse dinlerim yapıcımı yıkıcımı yani ona göre

1|0
    0|0
  • cok sık yaparımm bazen aynaya bakınca ''bu ne cirkinlik yaa''dediğimde olur :D

1|0
    0|0
  • Çook. Dışarıdan insanların beni nasıl gördüğünü dinlemeye bayılırım. Kendim de oturup düşünürüm. :D

1|0
    0|0
  • eleştiriye açığımdır ama hemen savunmaya geçerim :D

1|0
    0|0
  • Açığım .

1|0
    0|0
  • eleştiren olmadı beni hiç nan tamam ayaklarım büyük farkındayım

1|0
    1|0
  • aynen ben kendimi acımasızca eleştiryorum ama başkasından suymak istemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...