Koyu galatasaray'lıyım sevgilimi de nasıl öyle yapabilirim?

ben fanatik gs liyim. sevgilimde galatasaraylı ama o benim kadar fanatik değil sadece maçlarını izler oda televizyondan. ben istiyorumki birlikte maça gidelim giyelim formalarımızı dolaşalım. şampiyon olunca birlikte çıldıralım :) ruhsuz ya. onu nasıl fanatik yapabilirim? var mıbir yolu

0|1
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Doğduğumda

Babam fısıldamış sesini kulağıma

Nesilden nesile mirastır oğluma, torunuma

Vasiyetim

Cimboom yazsıın musalla taşıma ... :) İşte böyle bir şeydir Galatasaraylı olup fanatik olmak :)

Ama kolundan tut zorla götür Real Madrid maçına ona orda o ruhu aşılamış olursun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• keşke benim de fanatik bir galatasaraylı sevgilim olsa ama tek anladığı 22 kişinin topun peşinden koşturduğu :) hem o içten galatasaraylı olmadıkça istediğiniz kadar maça gidin forma giyin galatasaraylı doğmak ve fanatik olmak başka bişey yani anlıyacağın galatasaraylı yaparsın ama fanatik asla :)

0|1
    0|0
    • Doğduğumda

Babam fısıldamış sesini kulağıma

Nesilden nesile mirastır oğluma, torunuma

Vasiyetim

Cimboom yazsıın musalla taşıma ... :) İşte böyle bir şeydir Galatasaraylı olup fanatik olmak :)

• ona reddedemeyeceği bir teklif sun

0|0
    0|0
  • eğerki beşiktaşlıysa yapamassın :D

0|0
    0|0
  • kızı maça götürüsen sıkılır tabi diye bir karikatür vardı o geldi aklıma şimdi, maçta erkek tribünde mesaj atıyor kız elinde bayrak tezahuratta...

0|0
    0|0
  • bir insana zorla bişe yaptıramazsın dikkat et senden soğumasın :D

0|0
    0|0
  • Formaları giyin. Kadıköy'de bir Fenerbahçe maçına gidin. Bir iki gün bunalım takılır sonra ikinizde normale dönersiniz. Sevginizden başka şey düşünmezsiniz.

0|1
    0|0
  • Üzgünüm ama seninki odun ben isterdim şahsen senin gibi sevgilim olsun.Senin gibi fanatik sevgili bulmak kolay değil.Ben sevgilime maç bile izletemiyorum :( Soruna gelirsek pek yolu olduğunu sanmıyorum ama hani öpmenden hoşlanıyorsa maça gelip bütün maç boyunca bağırırsan öperim seni dersin coşar hani :)

1|0
    0|0
  • seninde bir an önce geri dönmen lazım gittiğin yol yol değil :DD

0|0
    0|0
  • önce maddiyata bakar onda sorun yoksa zorla şampiyonlar ligi maçlarına götür ruh oluşsun gs ruhu gerisi gelir uefa kazandığımız belgeseli soyunma odası görüntülerini de izlet yerinde duramaz yani ben duramıyorum :)

0|1
    0|0
    • valla ya o belgeselleri izleyince yerimde duramıyorum :) Cimbombomum sen çok yaşa canım feda olsun sana lay la lay lay lay la lala D:

• Galatasaray'lı olupta fanatik olmayan kimseyi tanımıyorum ben.Siz söylersiniz belki kabul eder.

0|0
    0|0
  • hmm ilişkide çalkantılar seziyorum.Kadın yine atraksiyona giriyor.Sakıncalı durum

0|0
    0|0
  • Senin burcun ne onun burcu ne

0|0
    0|0
  • bende galatasaraylıyım maçını izlerim o kadar yani bide lisanslı ürünlerinden alırım katkı olsun diye fanatik değilim bende benim gibiymiş oda helal olsun helal olsun :D:D:D

0|0
    0|0
  • Tut kolundan maça götür formaları giyin bağırmaya başlayın aynen şunu söyleyin

En büyük BEŞİKTAŞ!

0|1
    0|0
    • +1

Fenerliyim ama destekledim. Cinconlu olmasından iyidir Beşiktaşlı olması.. Bu eziklere karşı Kanka takım olduk nasıl olsa :D

• uefadan bahset :)

0|0
    0|0
  • inşallah fb li birine asık olursun :)

0|1
    0|0
  • o bitmiş okeyi dönmüş

0|0
    0|0
  • haha sevgilin hangi takım lı :)

0|0
    0|0
  • fanatik derken tezahürat felan mı yapsın marş mı bestelesin :D

0|0
    0|0
  • adam işi biliyor :d galatasaray için bu kadar çekilmiceni biliyor:D hklıD:

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ama istedği bişeyi alman karşılığında böyle bişey yaptırabilirsin

0|0
    0|0
  • 1 bilet ne kadar sen biliyon mu

2 bilet desen yiyip içsen ooo

0|0
    0|0
  • Varya benim istedgm de aynı sen ama gel gorki snn erkek ark gbi benim kz arkadsm varr lanet olsunn çaca gdecgm beraber uzulcgm bri ahh ahh :D

0|0
    0|0
  • memelerinden birini sarı diğerini kırmızıya boya sonra :D dayanamaz zaten dsli olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen nasıl bir kızsın maçlara gidip o ağır küfürleri duymak o insan demeye utandığımız holiganların arasında hava solumak onarla 10m den yakın bir mesafede durmak iğrenç muhabbetlerine tanık olmak kavgalarının arasında kalmak mı istiyorsun çocuk bence seni bu pis ortamdan korumak için istemiyor maça götürmeyi

0|0
    2|0
    • Galatasaray tribünlerinde bu dediklerin olmuyor canım ...

• içinde yoksa olamaz kendisinin istemesi gerek

0|0
    0|0
  • Öyle Galatasaray'lı mı olurmuş piiiiiğğğ

0|0
    0|0
  • İcinden gelmeli tatlm.

Ama zorla biraz daha tut kolundan gotur maca..

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsa zorla olmaz,kalpten gelen bir şey fanatiklik

0|0
    0|0
  • Saçmasapan sorular :/ Ne önemi var ki ?! Buna göre mi belirliyorsun sen ilişkini ?!

Yaşın kaç ?!

0|0
    1|0
  • zevk almak içten gelmeli

0|0
    0|0
  • zorla olmaz ki içten gelecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...