Yengeç bayanlarınının gözüne girmek için ne yapmalı?

Yengeç burcunda doğan bir kızın gönlünü çelmek için neler yapabilirim? Yengeç burcu olanlar yazılarına başlamadan önce yengeç olduklarını belirtirse sevinirim.

0|1
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Belirteyim, ben tam bir yengecim :))

Ne verirseniz, size daha da fazlasını verir. Bir giderseniz on gelir.

İnce olun, onun karakterini anladığınızı ifade eden söylemleriniz olsun, kişiliğine iltifat edin.

Fiziğine edeceğiniz iltifattan "derince" etkilenmez, sadece hoşuna gider. Ancak aynı durum karakteri için söz konusu olduğunda, daha uzun vadede gözlem yapmanız gerekeceğinden kendisi adına zaman harcadığınızı ve emek verdiğinizi anlayacağı için sizden çook etkilenir.

Size güvenebileceğini hissettirin, ona kanatlarını gerin ki güvende olduğunu hissetsin. Aynı zamanda hep bir açık kapı bırakın ki hapsolunmadığını ve kendisinin de güçlü olduğunu hep hatırlayabilsin. Size güvenmez ise ne fiziksel ne de duygusal, asla bir birliktelik kurmaz.

Gönlünü kazanabilirseniz bir kardeşin, bir ablanın, bir annenin verebileceği her şeyi size verebilir. Sizin için yapmak istemeyeceği fedakarlık yoktur. Siz ile ilgilenir, sevgisini paylaşır, kalbini size açar, size vaktinden ayırır, yorulur-didinir-uğraşır ama hiçbirinden asla gocunmaz. Çünkü sizin için ayıracağı her dakika onun adına bir haz kaynağıdır.

Nezaket çok önem arz eder, gönlünü kazanmak da kaybetmek de çok kolaydır. Ufak bir kaba hareket onu incitmeye yeterlidir, ufak bir pişmanlık/özür de onun nazarında göklere çıkmanıza kafi gelir.

Evcimendir, güven arayışı da kaynağını buradan alır; ileride kendisine eş, evlatlarına da baba göremeyeceği bir erkek ile bir yola çıkmaz... Kısa vadeli beraberlikler ona göre değildir, bir şeyi hak etmeyi ister, onu ayakta tutan da budur.

Ona lütfen yalan söylemeyin, çünkü anlıyor, sezinliyor. Onu size bağlayan şey güvendir kesinlikle, bu yıkılır ise eskisi gibi hiç tutanamaz size... Ardından da konuşulduğunu bilmemeli örneğin; o yokken söylenebilecek ufak bir kırıcı söz yerine yüzüne sövülmesini tercih eder. Bu bir örnek sadece, o cesur insanı sever.

Belki çok küçük bir detay görünebilir size, ama yine tekrarlayayım ki onun en çok arayacakları ince bir ruh, samimi bir ilgi ve şefkattir. Bunlar yok ise devam edemez, var ise bırakmak istemez... Lütfen küçümsemeyin, zarif bir kişilik onun nazarında milyon dolarlık olmanızdan mil mil önde/ötededir...

Aslında aklıma gelenler anlattıklarımın çok ötesinde...

0|1
    0|0
    • Demek oluyor ki ben bir yengeçle evlenmeliyim. Zaten kendim de yengecim ama bayanlarda değişiklik oluyor mu diye merak etmiştim. Pek bir değişiklik yok :)

• Anladım. yani ilişkinin ilk evrelerinde olabilircek bir şey gibi bu. TAm olarak gönlünü fethetmeden önce.

• Kesinlikle anladığınız gibi. Ama çabuk kırılma/çabuk tamir olma durumu burada da devreye girebilir. Diyelim ki 10 senedir berabersiniz, bu başka arayışlara yönelmeyeceği anlamına gelmiyor. Sizden zamanla soğuması buna yeter sebeptir. Ama sizi aldatmaz. Kurallara uymamak yerine, oyundan çıkmayı tercih eder ve siz bunu mutlaka biliyor olursunuz. Ama hiçbir sebep yokken, farklı arayışlara yönelmek istemez, bunu arzulamaz... Her şey aranızdaki diyaloğa bağlı gelişir,size haksızlık etmez yani...

Kızlar Ne Diyor 4

• yengecim, merak uyandırmalısın, sana güvenmeli ve en önemlisi mutlaka bir başkasında bulamam dediği bir özelliğin olmalı-kişilik olarak, yengeçlerin bir özelliği var, senden iyisini bulmadığı srece seni sever ama daha iyisini bulursa gönlü hemen kayar, farklı olmalısın ve asla eleştirme,gururunu kırma.

1|1
    0|0
    • Gözden ırak gönülden ırak mı olur yengeç bayanları?

• evet, kesinlikle, deli gibi aşık olduğum birini, bir daha göremeyeceğimi biliyordum, 2 ayda unuttum, ama beklenecek bir durum varsa, uzaktaysa ve gelecekse beklerim

• Romantik ol, sahiplendiğini hissettir.

0|1
    0|0
  • Ben yengeç burcuyum beni tavlamak isteyen erkek romantik olmalı pes etmemeli yılmamalı güleryüzlü espirili olmalı yengeç burcu kadınları duygusaldır unutma

0|1
    0|1
    • bide calipsonun dediği gibi senden iyisini bulursa gönlü kayar :D

• hm.. Ona sevgini vermelisin.Şevkatli davranmalısın güven vermediğin muddetce asla senin ollmaz ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...