Sınıfta kalmak hakkın da

Nasıl bir duygu arkadaşlar sınıfta kalanınız var mı ne hissediyorsunuz, bu yaştan sonra bile aileniz bir şey diyor mu ya da lise 1'deyken falan bir şey diyormuydu aileniz tepkileri ne oldu sınıfı geçtikten sonra yeniden eski hallerine döndüler mi

Güncellemeler:
Sanırım sınıfta kaldım arkadaşlar ailemin tepkisini merak ediyorum.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• lise 1 de kalmıştım ama bu sene son senem benim ailem tepki göstermemişti seneye geçersin demişlerdi öylede oldu ve ben hiç takmadım kaldım diye yok hayattan 1 sene gitti yok arkadaşlar uniye giderken sen lisede olucan filan ben bunlara hiç takılmadım saçma geldi sorun yok yani ne kötü ne iyi normal standart :D takmıyorum ben

0|0
    0|0
    • Anladım en iyisi ailen peki geçtiğinde ödül falan verdimi ödüllendirdimi sevindiler mi ?

• kaldıysan çift dikiş olcaksın işte :D hoca sorar zaten aranızda çift dikiş olan var mısende parmak kaldırırsın bir havan olur :P :D:D yok ya takma aman boşver o 1 sene kaybın var diyenleride ne yani 1 sene erkenmi ölcen nolcak bana çok saçma geliyor takma kafana derim ölmek için yaşıyoruz şu hayatta koyver gitsin :D

• Haklısın fakat gerçekten 1 sene önemli eğer ailem kızmazlar ise iyi olur ailemin kızmasından böyle soruyorum ailenin tepkisi ne oluyor diye.

Kızlar Ne Diyor 4

• sınıfta mı kaldın kenks

0|0
    0|0
  • lise 2de kalmıştım. bir şey dememişlerdi. iyi ki kalmışım zaten berbat bir sınıftaydım.

0|0
    0|0
  • Hiç sınıfta kalmadım bilemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • aman dert etme canının sağlığı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadaş benim lise hayatım 5 seneydi.. Lanet olsun ogünlere :)) 1 ayı var dönerler eski hallerine.

0|0
    0|0
  • 2 kere kaldım sıkıntı yok okumaya devam

0|0
    0|0
  • geçtik biz valla zar zor liseyi bitirdim düşünmesi bile korkunç :) sınıfta mı kalıyorsun :S?

0|0
    0|0
  • Kalmadım. Kötü bir duygu tabii ki 1 yılın gidiyor

0|0
    0|0
  • sınıfta kalmadım bilmem :) kötü bir histir herade

0|0
    0|0
Yükleniyor...