Siz evde yokken evde başka bir erkeğin olmasını nasıl karşılarsınız

örneğin siz işteyken tamirci ya da karınızla ortak bir arkadaşınız gelse sorun edermisiniz

Güncellemeler:
bence herkes çok paranoyakça davranıyor

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım zaten ben yokken gitmez tamirciye de gerek yok ben hallederim ben yokken sorun çıkarsa hanımım bir zahmet beni beklesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Paranoyakça Diyen Arkadaş...Sen Eve Girdiginde Kocanı Güzel Bir Hatunla Evde Bulsan Normal Karşılıcan Dimi Ergen Seni

0|0
    0|0
  • Sen evde yokkken eve pazarlamacı bir bayan gelse, evde de sadece eşin olsa sorun etmeyeceksin yani ya da samimi olduğun bir bayan arkadaşın.

0|0
    0|0
  • eşim olacak kişiye güvenmişimdirde evlenmişimdir tabiki ama eve ben yokken arkadaşım falan gelemez. izin vermezdim buna yani.

0|0
    0|0
  • tüpçü gelmesin de kim gelirse gelsin.

0|0
    0|0
  • İkisinide Camdan Aşşa Atarım Kalan Sağlar Benimdir

0|0
    0|0
  • Ederim tabi.

0|0
    0|0
  • Tamam Türk milletinin %95 inin piskoloğa ihtiyacı var ve sen paranoyak diyosun :) sorduğun soru ahlakla ilgii

0|0
    0|0
  • Ederim tabi,olmaz öyle.

0|0
    0|0
  • Edilir.Ortak arkadaş böyle bir aptallık yapmaz ayrıca.

0|0
    0|0
  • türk erkeğine aykırı bir olaydır. fransız olsaydım kabullenirdim :)

0|0
    0|0
  • dağıtırım orayı öyle bişey olamaz

2|0
    1|0
  • Ederim tabiki. Ülkede hergün bir tecavüz haberi çıkarken nasıl rahat olabilir insan?

0|0
    0|0
  • ederim tabi yakarım yıkarım asarım keserim

0|0
    0|0
  • p**evenk değilsem sorun etmem

0|0
    0|0
  • Ben kadınım dediğim kişi bunu yapamaz

0|0
    0|0
    • Sende şöyle düşün bakalım. Eve geliyorsun. Kocana yaşıt bir bayan komşunla evde kahve içiyorlar. Eve giriyon merhaba merhaba muahbettleri. Ne zamandır beklıorsun diye soruon kadına. 2 saat olmustur dıor. Ve sen hala hiç birsey yok mus gıbı devam edersen. Fazla genişşin

• insanlara güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • Doğal karşılamam ama tabi bu biraz da eşinizin size verdiği güvenle alakalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • benden önce eşim izin vermemeli yoksa tüpçüde girer tamircide erkeğin haberi olmadan

0|0
    0|0
  • rahatsız olurum ve aklımda tilkiler dolaşır

0|0
    0|0
  • Ederim tabi, kıskanırım

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • inanılmaz hoşuma gider havalara zıplarım.Doldursun bence herkesi party yapsın PArty hard

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...