Kocanız sizin üstünüze evlenirse ne yapardınız, ya siz erkekler?

Kocanız sizin üstünüze evlenirse napardınız?

Ben asla bu adiliği yapmam dermisiniz erkekler?

Karınızın sağlığı yerinde ve size evlat vermiş kız - erkek..

Yanlış anlamayın ben bu durum da değilim Allah düşmanımın başına bile vermesin bir arkadaşım eşinin üzerine evlendi.. üstelik kadın yabancı uyruklu! Derhal onunla alakamı kestim bana ve çevremdekilere kötü örnek olur diye.

Hz Muhammed, fatmanın üzerine kadın getireleceği ni duyduğunda hz. Alıyı uyarmış Fatimayı boşa öyle evlen demiş.

Ben dünya yıkılsa asla kabul etmem ya siz ?

0|0
20|9

En İyi Kız Görüşü

• Asla kimse öyle bir şeyi kabul etmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Son paragrafı nerden duyduğunu merak ettim. Arap kültüründe ve islamiyette erkek için tek eşlilik diye birşey yok. "Erkeğin gücü yetiyorsa birden fazla kadın alabilir" denmiştir.

0|0
    1|0
    • arap kültürünu islam mi saniyorsun

kurani kerimde kadin hastalandi kadinlik vazifelerini yerine getiremiyorsa ancak bu erkege evlenme ruhsatini vermistir.sirf zevk icin bu ruhsat verilmemis.

• ayrica kurani kerim tek esliligi tavsiye etmistir. ayetle bildirilmistr!

• Bahsedilen ayeti tekrar oku ozaman. İslamiyet arabistanda doğduğu için birçok ayet arap kültürüne uygun olarak gelmiştir, bunu da bilmiyorsan kendine müslüman deme.

Tavsiye etmiştir evet, ama şart koşmamıştır. Erkekler ihtiyacı olduğunda ve gücü yettiğinde birden fazla kadın alabilir.

Böyle birşeyi savunmak istemiyorum ama müslümanım diye geçinen insanlar bu konu hakkında hiçbirşey bilmiyorlar.

• görüldüğü üzere tekeşlilik malesef yanlış biliniyor...

hala öffff hayat boyu bi kadın,adam vs vs diyenler var.

madem hayatın tek insanla anlamsız olduğu kanaatindesin o zaman 568 kişiyle beraber ol ama herseferinde bir tane olsun

7 kocalı hürmüz olmanın manası nedir bilmem...

geçen sene bi hatun

ben tekeşlilik karşıtıyım diyodu bu sene ise sabah akşam nasıl aşık olduğunu anlatıyor...

nası bi çelişki ki bu?

0|0
    1|0
  • Tabiiki kbul edilir olamaz. İşte kadının hani moda bir deyim varya. "kadının ekomomik bağımsızlığı" eğer iyiyse ve erkeğe muhtaç değilse ayrılıp gitmeli. Ve hatta çocuğu erkeğe bırakmalı ki (terk eden kadınsa kadına bırakmalı) hanyayı konyayı görmeli.

0|0
    0|0
  • ben de onun üzerine evlenirdim, geniş bir aile olurduk

1|0
    0|0
  • 3. sayfa haberi olurduk

1|0
    0|0
  • Iyi şeyler olmaz

1|0
    0|0
  • Yabancı uyruklu olunca kötü kadın mı oluyor? :(

0|0
    0|0
  • kesinlikle ben böyle birşey yapmam. ama o adamı buna iten neydi tamam kadın sağlıklı olabilir ama kendine bakmıor olabilir pis pasaklı olabilir vs altında bir sebep vardır burdan yorum yapmak kolay.

0|0
    0|0
    • aldigi kadin güzel ve bakimli degilki:)japona benzetiyorlar

bu sadece benim görusum de degil bu isin bilenlerin de haberi olanlarinda görusu:)

kendi turk karsi oldukca bakimli kendisine bakan biri:)

• güzellik onemli değil. sezar kleopatra ya koskoca sahili hediye etmiş neden bir düşün bunun için güzellik yetermi? çok çok iyi yaptığı şeyler vardır mesela sevişmek mesela yemek vs gibi örnekleri artırabiliriz.

• bende iki eşe filan karşıyım..

geçinemiyorsan ve isteklerine cevap vermiyor veya veremiyorsa en doğru yol ayrılmak..

şuda bir gerçek bizdeki kadınlar genelde erkeğe bağımlı oluyorlar ve medenice ayrılmak son derece zor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• eşinin üzerine evlenmek ne yahu... kadın evdeyken başkasınımı getirdi kuma olayımı yani, yada boşanıp başkasıylamı evlendi?

0|0
    0|1
  • O an birakir giderim.

1|0
    0|0
  • Böyle bir şey söz konusu bile olamaz

1|0
    0|0
  • kaldı mı bunlar hala ya :S

neyse dediğin gibi oldu vrsayalım; resmi nikah bende olduğu sürece yeni birisinden bahsederse ancak metresi olarak düşünürüm. ve kabul edilemez tabi ki. çok şükür kimseye bağımlı değilim derhal ayrılırım

0|0
    0|0
  • ikisinide cıktığı yere göberim inanın yapmıycagım seyı yazmam!

1|0
    0|0
  • Boşanmadan mı evlenmiş yani? İlginç.

Kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Nerede o erkek ? yapsında göreyim onu gece hadım ederim bırak benden sonra ki birlite olmayı anca başka erkekler ile arkadan olur :)

0|0
    0|0
  • Kabul edilemz.

0|0
    0|0
  • Direk boşanırdım.

Hangi devirdeyiz bizim ki padişah mı, kral mı?

0|0
    0|0
  • Size herşey müstehak. Hala Hz. Ali Hz. Muhammed diye sayıklayıp o dönemin adetlerinden feyz alarak yaşıyorsunuz. Ne denilebilir ki...

0|1
    3|1
  • Kabul etmezdim

0|0
    0|0
  • Terkederim

0|0
    0|0
  • Eğer adama aşık sam

Ikisini yatakta sıkı fıyken bir kazan kaynar

Suyu tepelerinden döker yakarım.

1|1
    0|0
  • erkeğin kalbine giden yol artık mideden değil bozuk türkçeden geçiomuş cidden.bu ne yabancı kadın merakıdır anlamadım gitti.

0|0
    0|0
  • tek kelime etmeden çeker giderdim.avukatlar muhattap olsun

0|0
    0|0
  • Onları boğarım olmadı yemeklerine zehir katarım.

0|0
    0|0
  • bence arkadasiniza sahip cikin... bu cok kötu bi durum ALLAH yardimcisi olsun

0|0
    0|0
  • Kabul etmem.

0|0
    0|0
  • "üstelik kadin yabanci uyruklu!"

bu nedir? hani türk olsa kabul edilebilirmiş gibi? neden belirtme ihtiyacı hissettin?

0|0
    0|0
    • 1 yabancı oynatma hakkımı kullanmıyayım mı arkadaş ? :D

Yükleniyor...