Beşiktaş'ın yeni transferini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ramon de Moraes Motta 1 yıllığına Beşiktaş'ta oynayacak. 2.5 Milyon Euro'da satın alma opsiyonu var. Sizce yararlı olur mu?

• Evet, yararlı olur...
    A seç
  • Hayır, yararlı olmaz!
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1224

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce adını dahi duymadım ve benim için tam bir kapalı kutu. oyuncu ile ilgili hazırlanan videolardan anladığım kadarıyla tam bir hücumcu sol bek. top tekniği, sürekli kaleyi düşünmesi, orta açabilmesi - ki bu en önemli özelliktir Beşiktaş'lılar için-.takıma olumlu katkı sağlayacağı izlemini veriyor. önder özen ve bilic'in olur verdiği adamın da boş çıkacağını sanmıyorum. umarım yanılmam.

3|7
    0|0
    • Ligin en iyi Türkleri Beşiktaş'ta artık.GS'de rotasyon sıfır.çArşı yabancıya karşı :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• En azından gerçek bir sol bek. Kiralık olması da bizim için iyi tarafı ayrıca.İçimizden çok fazla insanın Brezilya Ligini takip ettiğini sanmıyorum. Lig Tv Brezilya Ligi Yorumcusu Alper Öcal izleyen bir göz olarak hakkında iyi şeyler söylemiş umutluyum. Okumayan arkadaşlar için de bir fikri olsun diye buraya da kopyalıyorum.

1-) Ramon ofansif ve lider karakterli bir oyuncudur. Vasco'da geçirdiği 2.5 yıl çok parlaktı, bayrak adam gibi seviliyordu ama 1 senedir düşüşte.

2-) Flamengo'da bu sene çıkış bekliyordum ama oynatmadılar. Takım da çöp zaten. Beşiktaş'ta iş yapar, istediği ortam var.

3-) Ramon'un kontrat şartları, İsmail projesine de uygun. Alınabilecek en iyi risklerden biriydi. Beşiktaş için de futbolcu için de sevindim.

4-) Ramon kulvarın tamamını işler, savunmada hücumda birebiri epey iyidir. Direkt kaleye olmayan duran topları iyi kullanır. Kademesi eh.

5-) Beşiktaş için bir avantajı da Vasco, Corinthians, Flamengo oranın babalarında oynamış olması. Büyük kulüp ortamını, derbileri iyi bilir.

6-) Ramon'un sezon başında sakatlığı vardı bileğinden, Joao Paulo eyalet liginde Mogi Mirim'de iyiydi. Hazır gelip formda başlayınca kesti.

7-) 3 maç üstüste oynasın ritim bulur Ramon. Brezilya'nın elitlerinde oynamış her bek burada vasat üstü iş yapar. Marcelo beklemiyor zaten kimse.

8-) Beşiktaş kiralık, ucuz ama kalitesi olan, hem yabancı sınırından hem İsmail döndüğünde rotasyonda ters yapmayacak bek arıyordu ve aldı. Kâfi.

ALPER ÖCAL / Lig TV - Brezilya Ligi yorumcusu

0|2
    0|0
  • Şu an sol beke babamı koysak o bile Ersan'dan daha çok yararlı olur en azından adamın gerçek mevkisi sol bek yararlı olucaktır :)

0|3
    0|1
  • yararlı olabileceğini düşünüyorum ve umuyorum

0|1
    0|0
  • İns olur

0|0
    0|0
  • yararlı olur

0|0
    0|0
  • evet yararlı olur hayırlı olsun (bazıları gibi bruma yaramaz demek dogru olmaz)

0|0
    2|3
  • Evet, yararlı olur...

0|0
    0|0
  • Bilic sol bek eksik diye yakınıyordu..Buldukları bu oyuncu sol bekse Bilic onu da kullanmasını bilir..

Aldıkları sol beke karşı bizim de sağ kanadımız var kimse unutmasın...

0|0
    0|1
  • iyi olur bnc

0|0
    0|0
  • Evet, yararlı olur...

0|0
    0|0
  • Evet, yararlı olur...BEŞİKTAŞIM <3

0|0
    0|0
  • yararlı olmasına olur gelince izleriz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• iyi dedik ama işte son güne kalmış transfer muamma. bjk iyi yolda yeni stad, önder özen gibi adam gibi bir adam, slevan bilici ne kadar sevmesemde hırslı birisi ve sponsor antlaşmaları helal olsun Fenerbahçeli olarak tebrik ederim . Başkanınız da on numara.

0|1
    0|0
  • İnş olucak bakalım iyi gibi duruyo :D

0|0
    0|1
  • ben de daha önce hiç duymamıştım ama nedense iyi olacak gibi geliyor. sırf önder özen'in onayıyla alınması bile rakiplere korku veriyor. bu da karakartalımın eski ihtişamına, gücüne kavuştuğunu gösteriyor. gönül isterdi ki büttner falan gelsin ama zaten kiralık yani ismail form tutana kadar oynayacak sadece. o yüzden yerinde bir transfer olduğunu düşünüyorum. seneye 5+0+3 geldiğinde cinconlular düşünsün. kadrolarını yeni sisteme göre kurmadılar, günü kurtarmak adına ellerinde yine çok fazla yabancı kalacak :)

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim açıkçası ondan bilemeyeceğim. Ancak Brezilyalılar iki ucu kesin bıcak oluyor genelde. Ya fos çıkacak ya da çok faydalı olacak.

0|1
    0|0
  • satın alma opsiyonunu almayacağımız düşüncesindeyim

0|1
    0|0
  • Beşiktaş Kerim Frei'ı da alırsa şampiyon bu sene!

Şampiyon olacağız Beşitaşım bu sene,

Koyacağız cimbomboma fenere!

1|2
    0|0
  • Hiç izlemedim, gelip oynayınca görücez..

0|1
    0|0
  • Yararlı olma dileğiyle...

0|1
    0|0
  • Kerim FREI iyi olur ama... Diğerini bilmiyorum .. (Gümbür gümbür geliyoruz) :)

0|0
    0|0
  • Hayır, yararlı olmaz

0|0
    0|0
  • Sonunda solbek geldi adı Ramon

Önünde Olcay oynayacak forma no'su 10

Aman sende diğerleri gibi çıkma balon

Soldan yardır koçum come on

0|1
    0|0
  • kiralama bedeli ödemedik hiç değil. o bile yeter. tabata olayı hala aklımda

0|0
    0|0
  • Bence yerinde bir transfer.

0|0
    0|0
  • beşiktaştan bir cacık olmaz...

1|0
    0|1
  • yararlı olur

0|1
    0|0
  • menejerlik oyunundan bulmuşlar...

0|0
    0|0
  • olur yararlı olur

0|0
    0|0
  • bence olmaz abi

0|0
    0|1
  • Evettt sonunda bir sol bek iyi gelir bu bize ya

0|0
    0|0
  • beşiktaş geleceğe yatırım yaptı.bence faydalı olurlar..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...