Galatasaray hamit altıntopun oynamadığı 2 maçta ne galip geldi ne yenildi neden böyle bilen varsa cevaplasın?

hamit altıntopun varlığı bir dert yokluğu bir dert galatasaray hamitin oynamdığı maçı alamadıysa bu adam iyi futbolcu mu değil mi?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• kendisi sağda mı ortada mı oynamaktan memnun bilmiyorum ama insanların sahada oynamasından hiç memnun olmadığını gözlemlemek mümkün. geçen sezon yeni geldi, sakatlıklarla boğuştu, uyum süreci, kendini toparlayacak diye avuttuk kendimizi. insanlar artık bir şeyler görmek istiyor kendisinden sahada. sezon boyu schalke maçında attığı gol dışında fark yaratan bir katkısını göremedik.

3|0
    0|0
    • malesef seni daha önce görmedim hiç sık sık takıl spora bundan sonra

• takılıyorum zaten :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Hamit misyonunu tamamladıktan sonra döndü Türkiyeye.Gecen sezon olumlu olarak tek yaptığı shalkeye attığı goldü.Bu sezonda fazla beklenti içinde olunmamalı.Yedek olabilir ancak

1|0
    0|0
  • kanat oyuncusu eksikliği çekiyorduk

1|0
    0|0
  • hamit sağ kanat oyuncusu falan değil bence bundan kaynaklanıyor, brumanın transferi ilaç gibi gelecek hamiti selçukla beraber orta sahada yan yana ya da şınayderin yedeği olarak oyuna sürüldüğü zaman daha iyi olur bence, orta sahada oynadığında o mevkiye çekildiğinde dikkatlice bir izleiyn derim farkı göreceksiniz

1|0
    0|0
    • eğer bu dediklerin gerçekleşirse çok iyi olur

• Hamit gözükmüyor ama adam geriye koşup top çalıyor. Bazıları futbolu sadece hücum zannediyorsa italyanları izlesinler.

1|0
    0|0
  • biri eskişehir deplasmanı biri bursa ne bekliyonuz ?

1|0
    0|0
  • ilk 5 hafta zaten çok zor maçlarımız var. Hamitle ilgisi yok puan kaybetme ihtimalimiz vardı zaten..

1|0
    0|0
  • hamit bursa maçında oynadı eskişehir maçında oynamadı

0|0
    0|0
  • hamit işte :))))

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hamit'le alakası yok.Takımın tamamının kötü oynamasından kaynaklı.Takım ruhu yok 2 maçtır.Bireyse oynuyolar.Hepsi gol atma hevesinde.Biran önce toparlanmamız şart..

1|0
    0|0
  • Hamit'in yokluğu dert diye düşünmemek lazım onsuz da iyi bir takımız

0|0
    0|0
Yükleniyor...