Arkadaşlar koşuyorum bu ne işe yarar

iyi günler spordan anlayanlar :)

birkaç haftadır koşuyorum önceleri 3km idi şimdi 5 km oldu bu nereleri geliştirir acaba ya da sadece bacak kaslarına mı işe yarar

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Koşmak yağ yakımını hızlandırır, kilo vermenizi sağlar, fit olmanızı sağlar, kondisyonunuz artar ve nefesiniz açılır. Koşu sırasında büyüme hormonu salgılanmasından dolayı, koşmanın boy uzamasına da olumlu etkisi vardır.

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim nefes açma ve hormon sagılama olaylarını bilmiyordun

Kızlar Ne Diyor 4

• bacak ve baldır. uzun süredir vücut geliştirme yapıyorum, eğer düz bir yolda koşarsan; hiçbişey olmaz sadece zayıflarsın ama yamaçtan yukarı çoğru zorlayıcı koşu yaparsanda alt-üst bacak ve baldırlar gelişir. ama düz yolda koşarsan sadece zayıflarsın

0|1
    0|0
    • koşu bandı eğimii kullanıyorum olur mu

• hız yavaş olsun belli bir derecesi yok. yani sana şöyle diyeyim; parkur ne kadar kolay olursa ve hızın yüksek olursa kilo verirsin. ama vücut yapmak istiyorsan parkur zor ve hızının yavaş olması lazım. bacaklarına yükleniceksin. hızını sen ayarlicaksın ama çok zorlama lifler zarar görmesin. kolay gelsin

• teşekkür ederim yardımcı oldunuz

• Bacak,kol hatta karın da çalışır...Bunun yanı sıra hız+kondisyona da yardımcı olur...:)

0|1
    0|0
  • sağlığına fayda sağlar

0|1
    0|0
  • en azından strese iyi gelir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vücut gerilir ve yağ yakıp kas tutmaya yönelir. Birazcık ta evde badi yap kasların gelişsin...

0|1
    0|0
  • sen neden soruyu tersten soruyorsunki sen nerelerini geliştirmek istediğini söyle biz sana ne yapman gerektiğini söyleyelim daha iyi olmazmı ?

0|1
    0|0
    • karın kası ve adonis istiyorum

• link atamıyorum anasını satim xperim yetmiyor :D

• neyse tamam :D

• Nefesin açılır, kolay kolay yorulmazsın

0|1
    0|0
  • Zinde olursun. Belki bir gün bir Forrest Gump bile olursun.

0|1
    0|0
  • bacak kasları gelişir

0|1
    0|0
Yükleniyor...