Bende bir anormallik mi var ya

yakın da nişanlanacağım. evleneceğim kişi ve ailesi hakkın da sürekli düşünüyorum. doğru karar mı verdim acaba bunlar nasıl insanlar diye. yani değişik değişik vesveseler geliyor aklıma eşim beni aldatır mı üzer mi diye. ailesi beni sever sahip çıkar mı falan filan. bunları da anneme açıyorum oda sen böyle kafan da kurgu yapıyosun ya çok üzülüyorum. boş düşünüyorsun, hemen senaryo yazdın mı diyor. ve suratıma öyle anlaşılmaz ve zavallıymışım gibi bakıyor ki.annem niye böyle yapıyor? ben çok düşünürüm böyle herşeyi bende mi sorun

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• neden böyle düşünüyorsun seni bu düşünceye yitecek bir açıklarınımı biliyorsun ?

0|0
    0|0
    • sanki tüm erkekler çapkın her gördükleri kıza bakarlar tarzın da düşünceler oluşuyor kafam da. özellikle ks sitesine takıldıktan sonra iyice arttı bu düşünce

• ee hadi ettim gitti olmadı yarın cumada tekrar ederim :D hadi selametle :D

• sağolasın cumada da et lütfeeeen.

Erkekler Ne Diyor 2

• evlilik öncesi korku bir çok evlenen arkadaşımda yaşıdalar buna benzer korkuları :D

0|0
    0|0
    • annem niye boş boş bakıyor çıldırttı beni de ya

• seviyorum ama kuşkularım var işte.bu sitede moralimi bozuyorlar. bişey daha soracağım sana bir erkek olarak ; bir erkek sevdiği kızı çok sık görmeden de ona sadık kalamaz mı ilk günkü gibi sevemez mi

• eğer seviyorsa çok sık görmesi gerekmiyor zaten aynı şekilde sever ... en azından bende öyle diyim

• Sorun sende bende değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herkes düşünür bunları hatta imzayı atmadan 30 saniye önce bile doğrumu yapıyorum dersin. ama düşüncelerini korkularını gözden geçir eğer yersiz şeylerse kendini ve ilişkini yıpratma. ama eğer ciddi önemli korkuların varsa tekrar tekrar düşün ve nişanlılık evresini iyice tanımak için iyi kullan.

0|0
    0|0
    • düşünüyorum da çıkamıyorum işte annemi de üzdüm bir sürü:(((

• normal düsünmen cünkü esinle evleniyorsun ve ailesiylede evleniyorsun sayilir... iyice arastirdinmi?

0|0
    0|0
    • aynı çevrede oturuyoruz zaten 4 yıldır beraberiz ama yüz yüze bir birlikteliğimiz toplam 11 i geçmedi

• bun da şaşıracak ne var 5,6 ayda anca görüşebiliyoruz. sevmek ancak yanın da olmak demek midir? görmeden dokunmadan sevilme mi?

• görmeden tanimadan asla evlenme derim... ha belki sözlenirsiniz o zamanda tanimaya calisirsiniz belki hosunuza gitmez huylari gerci okadar da taniyamazsin yinede erkek bu.. ama evlenme derim belki ickisi vardir söylemez ictigini. vee inana bana hayatini karartabilir bu durum

Yükleniyor...