Fit Vücut İçin Yapılması Gereken Nedir?

Arkadaşlar evde çalışarak nasıl baklava yapabilirim daha fit Şu an 1,71 boy 49 kiloyum kilo almak içinde bir yandan iyi olacak acaba neler yapabilirim hem kilo almak için hemde fit bir vücut için yemek ye mekik çek gibi değilde biraz daha professıonelce bir şekilde fikir verebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Mekik çekmen lazım

0|1
    0|0
  • hazır baklava yufkaları var bir paket ondan al. bir pakette ceviz. şekeri şerbeti yaprsın zaten. tepsize diz fırına sür pişince şerbeti dök. evde kolayca baklava yapmış olursun.

0|0
    0|2
  • çok zayıfısın

0|0
    0|1
    • evet malesef kilo almaya çalışıyorum ama verdikleri diyetler falan işe yaramadı başka yollar arıyorum bildiğiniz varsa yardım ederseniz sevinirim :)

• yiyeceksin başka yolu yok

• yemek yiyorum zaten başka nasıl birşeyler yapabilirim diye size sordum

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece karın geliştirilerek fit bir vücut yapılmaz

0|1
    0|1
    • aslında haklısın ama kol çalışırken kkarın çalışırsam kol ve gogusden düşer kılo alırken yağlı bır vucud ıstemıyorum o yuzden karın dedım kol ve gogus ısterken kotu bır karın istemem

• Orantısız vücut istemiyorsan spor salonuna yazıl başka yolu yok

• yas kaç gokhan 13 mü

0|0
    0|1
  • 49 nedir birader

0|0
    0|0
    • Ben aşırı zayıfım benim metobolizma hızlım 2,1 ... gibi birşeyler normla bir insandan nerdeyse 2 kat daha hızlı çalışıyor malesef:(

• birader hergün burgur kfc arbys indir

• :D tamam para buldukca hergun giderim :D

• zayıfsan daha çabuk çıkar bende zayıfım yiyiorum yiyiorum kilo alamıyorum 8min abs çalış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...