ACIL YARDIMA IHTIYACIM VAR ONA NE CEVAP VEREYIM

Asik oldugum kisiye mesaj yazdim ve biz hic sevgili olmadik aramizda 9 yas fark var iste bakin ben ne yazdim ve o bana son olarak ne yazdi lutfen bana yardim edin ona bende son olarak ne cevap veregim.

Ben - ''Benim bu sana attigim mesajlarla rahatsiz etmiyorum seni degil mi?''

O - ''Cok sık olmadıkca ve bazı beklentılerın olmadıkca hayır''

Ben - ''Ben seni uzaktanda sevebilirim böyle; hiçbir şey beklemeden, asla olmayacağını bilerek, biz diye bişeyin olmadığını anlayarak ve asla olmayacagini''

O - ''Iste boyle yapma mutlaka senın sevecegın bırılerı vardır karsında etrafına bak boyle kendını uzersın bunu ıstemıyorum bnde''

Lutfen su an gozyaslarinla boguluyorum yardim edin anlimli bir seyler yazayim ona icimden gelenleri yazarsam sacmalarim.

Tesekkurler.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kızsın kaç yaşında ki adam? Niye seni istemiyor?

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim .. 28

Ablamin kocasinin en yakin kuzeni yani enitemin en yakin kuzeni enistem biraz sorun yapti bana oda bunu farkeedip cekildi birden. Hep yaziyordu yazmayi kesti. Hep beni gorup ellerimi tutup, gozlerime bakiyordu simdi sanki tanimyor gibi canim yaniyor zaten bunlari soyledi ya...yaniyorum. Ne dusunuyorsun? Er ya da gec hersey duzelicek biliyorum buna inaniyorum..

• Ismini soylermisin bir suru istek var burada hangisisin bilmiyorum:)))))

• ma ile başlayan

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle bir sakin ol arkadaşım

Noluyor yani dünyada erkek mi kalmadı . Bir kere sen neden 9 yaş büyüğüne yazıyorsun bu fark 3 bilemedin 5 olmalı

Aradaki fark fazla olduğunda erkekler eşlerini daha kafası yetmiyor der çocuk yerine koyar . Yakın çevremde var referanslı yani bu durum ..

Mesaj konusuna gelirsek belli ki seni istemiyor iki ihtimal var dediğim gibi küçük buldu ya seni ya da güzel değilsin diye beğenmedi .

Onu kendine çekmek istiyorsan ilgisiz davran mesaj falan yazma kaçan kovalanır mantığı gelirse snn dir :) Gelmezse zaten hiç senin olmamış demişler ya :)))

1|0
    0|1
  • Bence bırak. İmkânsız olduğu için sana daha çekici geliyor.

Bu tamâmen "reddedilen kadın" sendromundan kaynaklanıyor.

Aşk değil bu. Ayrıca sanırım başkası var hayâtında.

Yoksa hiçbir erkek genç ve tâze bir kadına hayır demez.

1|1
    0|0
  • Anlamlı yazacak bir şey yok . Çocuk 29 yaşında , sen 19 bu ilişkiye başlasanız bile yürümez üzülen sen olursun . İyi niyetli biriymiş ki seni kullanmaya kalkmamış . Dediği doğru etrafına bir bak .

1|0
    0|0
  • bukadar güzel bayanları bu durumlara düşeceği hiç aklıma gemezdii sanırım bazen kızlarda reddedildiği için ya da karşı taraftan birşey alamadığı için dahada bağlanıyorr belkide sizinkide öyle birşey sizn kadar güzel bir kızın önüne daha ne erkekler gelir sen gerçekten seni hak edeni birini bulursun seni hak etmeyenlerin arkasında koşmana gerek yokk

1|0
    0|0
  • seni üzmemek adına cevap yazmış ya sevdiği biri var ya da aranızda ki ilişkinin yürümeyeceğini düşünüyor veren taraf olabilirsin duygularını iyi tart bir şey bekleme benden demesi sıkıntıya sokabilir seni

1|0
    0|0
  • "ben senin için üzülmeye de varım" yaz kalbine bir sancı girsin link

0|0
    0|0
  • 5 dk sonra ölsem üzülürmüsün de

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• bence yazmaya bile degmez sana böyle cevap veriyorsa tek tarafli askini tek tarafli yasamaya bak sen ona da bildirmene gerek yok sadece g... kaldirirsin canim :)

1|0
    0|1
  • üzgünüm ama bu adam seni hiç sevmemiş yani sana o gözle bile bakmamış.çok sıradansın ona karşı.ben olsam hiç birşey yazmazdım.bazen susmak daha iyidir.

1|0
    0|1
  • "İyi tamam" yaz geçsin.

0|0
    0|0
  • yaş farkınında etkisiyle mi bilmiyorum ama çocuk istemiyor seni o anlamda maalesef tavsiyem duygularını hiç açmadıysan açıkça yaz seni, günlük hayatını nasıl etkiliyor yaz kendinden bahset içini dök, duyguların kalmasın ya da mektup yaz ister gönder ister gönderme, ya da prova yap yüz yüze konuş yüzleşin ve bu iş bitsin böylece yarım kalan bir duygun olmaz sevmeye devam etsende takıntıdan kurtulmuş olursun, karşına başkası çıktığında ise seversin yeniden. Amaç onu övmek ya da yalvarmak değil sadece kendini belirt. Bu esnada sevmeye devam etsende arkadaşların asosyal yaşamının zengin olmasına önem ver. Sevemey devam edebilirsin duygular hemen bitmez ama asıl önemlisi bunu takıntıdan ayırmak kurtarmak, bilirim takıntı oldu mu çok kötü olur.

1|0
    0|0
  • resimdeki kız eger gercekten sensen o cocuk cok net söylüyorum salakmış..bir sey olmuyorsa ya daha iyisi olacagı icin ya da gercekten olmaması gerektigi icin olmuyordur bak seni anlıyorum biz kızlar hassas oluyoruz reddedilmek erkeklere nazaran bizi daha fazla yaralıyor..Allah karsına daha iyi birini cıkartır ve onada de ki : hem benden vazgec diyorsun hemde mesaj atmanda sakınca yok diyorsun sende bir karar ver egon mu yoksa vicdanın mı ? benimle konusurken bana acıma beni anlamaya calıs

1|0
    0|0
  • sen niye böyle yapıyorsun. unutma erkekler peşlerinde süründürmeyi sever. onun umurumda değilsin bence onunda senin umurunda olmadığı göster öyle olmasa bile hissettir. şunu yaz : belkide haklısındır her kızın böyle zor dönemleri olur eminim bende bir gün sevgimin karşılığını bana fazlasıyla veren biriyle beraber olurum , herşey için teşekkürler . bunu yazmalısın bence ve birdaha mesaj atma aranızda 9 yaş var birde kendini küçük düşürme kaçan kovalanır unutma

2|0
    0|1
Yükleniyor...