ARKADAŞLAR SİZCE DOĞRU OLANI NEDİR?

arkadaşlar bir erkek eşinim çalışmasını istemiyorsa kadında çalışmak istemiyorsa kadın ne yapmalı ? ama kadının işi avukat yanında çalışyor kadın her yere giriyor çıkyor falan sizce kadın ne yapmalı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kadında çalışmak istemiyormuş madem o halde sorun ne anlayamadım ben ?

0|0
    0|0
    • pardon kadın çalışmak istiyor yanlış yazmışım

• çalışmak istiyorsan çalışmalısın buna onu ikna etmelisin sürekli tatlı dille anlatmalısın çalışmanın ikiniz içinde yararlı olacağını anlamasını sağlamalısın..

• çalışmanı illa istemiyorum diyorsa ben kendi ihtiyaçlarımı karşılamak istiyorum dersin o da olmadı ona bir dünya masraf çıkarsenin masraflarınla tek başına başa çıkamayacağını anlarsa belki o zaman izin verir :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğru olan kadının kendisi için iyisini düşünüp, erkeklerin başrolü oynadığı dünyada figüranlığa boyun eğmemesidir. Kariyer yap,*et egosu tavan yapmış sikini tanrı yerine koyan götüne kodumun mahluklarını.

1|0
    0|0
  • erkek çalısmasını istemiyo kadın da çalısmak istemiyosa ımmm bir düşünelim bakalım.bence bir çay koy hacı

0|0
    0|0
  • Erkeğinin sözünü dinle ve istemediği hiçbirşeyi yapma

0|0
    0|1
  • Kadın her yere girip cıkıyorsa sorun yok, kadına bişe gırıp cıkıyorsa o zaman sıkıntı :/

0|0
    0|0
  • eve para getirsinde problem yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sanırım yazımda bir hata var :) anlaşılan çalışmak istiyosun ve bence ekonomik olarak özgürlüğünü sağlamalısın erkek kendini senden üstün görmemeli sana saygı duymalı :)

köle değilsin sonuçta içinden geleni yap sadece

0|0
    0|0
  • Esin istemiyor sen istemiyorsun biz istiyoruz diye mi calisacaksin.

calismak guzeldir

0|0
    0|0
  • doğru olan ... ... ...bilmıyom...

0|0
    0|0
Yükleniyor...