Sevgiliniz evlenince çalışmayacaksın dese ayrılır mıydınız?

kızlar diyelim ki üniversite okuyorsunuz sevgiliniz dese ki evlenince çalışmayacaksın ne yapardınız?ayrılırmıydınız?erkekler siz ne düşünüyorsunuz bununla ilgili?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Hayat müşterektir

2-Bir bayan bence çalışmalı ve ekonomik özgürlüğünü elinde tutmalı

3-Günümüz şartlarında zaten adam çok zengin değilse bu bir gereksinim.

4- Çok zengin olsam bile yine de eşimin çalışmasını isterdim

5-Böylece kendine olan güven,anlayış çalışma hayatında ki zorlukları görebilir ve buna göre uygun bir davranışı karşısında ki kişiye sergileyebilir.

1|0
    0|0
    • kesinlikle çok ama çok haklısınnn

• Ya zaten olması gereken de bu. Evlendin tamam iyi hoş. Eee sonra o kız evde dura dura sıkılacak. Sonra ister istemez kilo alacak. Sen hergün dışardayken o sürekli düşünüp duracak acaba yanında başka kadınlar var mı? :)

Erkekler Ne Diyor 10

• evlenince herşey farklı olur. Ayrıca bu durumu değiştirmek kadıın elinde

0|0
    0|0
  • Ya bu nedir? Yok benim karım çalışamaz çok saçma bence. Devir öyle bir hal aldı ki bir maaşla nasıl bir ev geçinir. Hadi bunu bir yana atalım.. Ya o zaman neden kızlar üniversite okuyor.. Çok arkadaşım var benim üniden tanışıyorlar ve evlenmeyi düşünüyorlar ama çalıştırmam diyen bence gerçekten geri kafalılık..

0|0
    0|0
  • elinde iyi bir mesleği varsa çalışsın tabikide çık demem ama hoşlanmadığım bir durum olursa çık derim lafımıda ikiletmem bu yüsden ayrılcaksan bu çocuktan çıkmasaydın ?

0|0
    0|0
  • Eger sna bakıcaksa skntı cekmıceksn ve mutlu edıckse senı problem yk..

0|0
    0|0
  • seneye evlenelim seneye evlenelim dersin o arada okulu bitirirsin :D ama çalışamazsın

0|0
    0|0
  • ben olsam çalışmam bide iyise maaşı yatarım keyfime bakarım kız olmak var ya

0|0
    0|0
  • evinin kadını, çocukalrının anası ol :p o kadar.

0|0
    0|0
  • sevgiline de ki; senin anan güzel mi?

0|0
    0|0
  • Sevgilime dedim ama calısmak istediğini söyledi . sorun çıkarmadım tamam deyip geçiştirdim . çalışmasını istemezsem dayarım çocugu , o büyüdümü bir tane daha dayarım bidaha çalısamaz zaten . yaşasın kötülük puhah

0|0
    0|0
    • cocuk olunca da calisa bilir yani

• çocuklar büyüyene kadar calısamaz

• sen çalış ben yatarım altına araba üstüne ev sana koç gibi bakarım ben kadınların çalışmasından yanayım varsa bana bakabilecek bir kız talibim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Erkekler kadını daha kolay himayesi altına almak için yapıyorlar bunları..Ayrılırdım hatta bu zihniyette bir adamla olmazdım zaten.

0|0
    0|0
  • benim kazandığımın 2-3 katını kazanıcaksa olabilir. madem bir katkım olmayacak geçimde, çalışmam. diğer türlü hayır. her şeyi onun başına yük veremem.

0|0
    0|0
  • Sen altı yıl üniversite oku, sonra da çalışmayacaksın densin ha ?

Asar mısın, keser misin herifi şimdi ?

0|0
    0|0
  • evlenince çalışmayacaksın diyen erkeğin zihniyetini şimdi ben ! oldu canım yıllarca ailemizin zorla biriktirdiği parayla okuyup çalışalım bir erkek gelsin çalışma desin öylemi?

0|0
    0|0
    • cok calistim ve universiteyi yuksek bir puanla kazandim simdi de cok iyi okuyorum

• tamamda sevgilin çalışmayı bırak mı diyo

• Ayrlrdim evet..

0|0
    0|0
  • Bi şekilde ikna etmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Direk ayrilondan

0|0
    0|0
  • ayrılırım

0|0
    0|0
  • 2 yıldır ilişkim var bayada ciddi eger universitede okursan evlendikten snram isterse okulun avimin onünde olsun izin vermem dedi o yüzden okumuyorum:/:(

0|0
    0|0
  • bana evinin kadını cocuklarının anası olacaksın diyor şakayla karısık oturup ciddi ciddi konusmadık bunu ne der hic bilmiyorum ben ne derim onuda bilemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...