Takımınızda yabancı sınırı yüzünden maça giremeyen oyuncularınızdan en çok kimlere acıyorsunuz?

Hatta Tribün diyelim..Dany-Amrabat-Chedjou 3lüsü..Orada oturdukça hem onlara yazık hem takımın bütçesine yazık diyorum..Neyse ki Avrupada boy göstereceğiz de oynatabileceğiz adamları..

Yedekte de Ceyhun'a üzülüyorum,siz kimlere üzülüyorsunuz?

Hepsine üzülüyorsunuzdur tabi :(

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dany tribünden aşağı inmesin zaten en çok Amrabat´a üzülüyorum bence sürekli oynarsa çok başarılı olur üstelik takımda Bruma dışında Amrabat gibi topu alıp gidebilen bir oyuncu yok hepsi pasör oyuncular

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yabancı sıkıntımız pek olmadığından tribündekilere üzülmedim henüz.Holosko sakat olmasa sıkıntı olabilirdi belki ama Escude tribüne giderse fena olmaz

1|0
    0|0
  • ben senelerdir yabancı hayranlığından kadroya giremeyen yerlilere acıyorum daha çok, yakında milli takım 2 ci ligden kurulacaktı yasak gelmeseydi.

2|0
    0|0
  • Stoch tu şimdi Sow

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe'de oynamasını istediğim bir tek Salih var

O da yabancı sınırından değil, hoca yüzünden

1|0
    0|0
  • amrabat - chedjou

1|0
    0|0
  • Amrabat,Chedjou

1|0
    0|0
  • Kuyt oynasın gerisini sittir et

1|0
    0|1
  • ambrata yazık lan 8mılyon verdık

1|0
    0|0
  • Amrabat, Eboue de dışarıda kalacak gibi görünüyor..

1|0
    0|0
  • Moussa Sow

1|0
    0|0
  • dilara elmander norwice gitti sen neyin kafasını yasıyosun hala ?

1|1
    1|1
  • Bizde (FB) tribünde oturanların hiç birine üzülmüyorum. Hiç biri bu kulüpte oynamayı haketmiyor.

1|0
    0|0
  • Chedjou

1|0
    0|0
  • kız olupda bu kadar futbola kafa yoranı ılk defa goruyorum. bir el atmadık orası vardı a.q

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• amrabata üzülürüm pampa

:)

:)

*

*

*

*

*

4|0
    0|2
  • bizde yobo cristian ve kadlec oturacak gibi aman hiç acımıyorum oynamasınlar maçlarda

1|0
    0|0
  • erkeklerde kız üyelik açıyor üç beş hesap var hepside galatasaraylı

1|0
    5|0
Yükleniyor...