Kızlar ilk konuşma iyi geçmezse soğur musunuz?

Arkadaşlar ben bir spor salonuna gidiyorum. Burda çalışan hoş bir kız var ve birkaç haftadır beni kesmeye başladı, saçlarıyla falan oynamaya başladı. Ben de ilgilenmeye başladım kızla ama kızın işyeri olduğu için iş arkadaşları ve özellikle patronunun yanında bişey yokmuş gibi davranıyodum hep. Ama kız kesiyordu sürekli ben de yalnız yakaladığımda kesiyordum. Kız geçen gün telefonuyla saçma saçma hareketler yapınca numarasını almaya karar verdim.

Bugün kızın numarasını almak için yalnız kalmasını bekledim. Bir kere gider gibi yaptım kızı yoklamak için, kız beni gördü hemen üstünü başını düzeltti. Tartıya çıktım döndüm. Sonra uzaktan baktım yalnız (yanına giderken birbirimizin gözlerinin içine bakıyoruz.) tam konuşucakken solda patronunu gördüm. O anda kıza söyliceklerimi yuttum, onun yerine kaybolan saatimi sordum burda buldunuz mu diye. Kız da bi hayal kırıklığı tonuyla "nee" dedi, tekrarladım. Yok falan dedi, tamam sağol dedim gittim. Bunu söylerken bir kere dilim sürçtü. Çünkü bir anda uydurdum, saatim kaybolalı ay oldu. Kız da beni konuşamayan utangaç tiplerden sandı sanırım. Çalışanların odasına girdi ve bir daha çıkmadı.

Şimdi beni ezik sanıcak olması falan çok koyar bana. Kız için problem olmasın diye patronunun yanında konuşmadığımı ve ezik olmadığımı bilmesini istiyorum. Samimi söylüyorum utangaç değilim, aksine espri falan yaparım ortamda.

İlk defa böyle bi duruma düşüyorum. Kız muhtemelen yüzünü falan çevirecektir beni görünce. Ne yapabilirim?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• sen gayet yerinde davranmısın..o seni yanlış anlamış..onu mutlaka bir kez daha göreceksin..o zaman yanına git ve bunları ona anlat..bu onun hoşuna bile gider.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne güzel düşünceli davranmış onu zor duruma düşürmemişsin sabret tanışacaksın:-)beraber gittiğiniz filmi de burda anlat bize!

1|0
    0|0
    • orta daha birşey olmamış ablam sen filmden girdin ya ne alemsin :)

• olacak niye moralini bozuyosun adamın ya finali güzel anlat ki başlangıç yapsın

• Ben niye moral bozuyum ben sadece dereyi görmeden paçaları sıvamayalım dedim :) .tamam ablam sen öyle diyorsan öyledir.

• o kız eğer senden hoşlanmışsa sorun yok utangaç olman sorun olmazdı hem bazı utangaç erkekler çok tatlı oluyorlar:)

0|0
    0|0
    • Ama bahsettiğim gibi kız bu olaydan sonra odaya girdi çıkmadı bi daha.

• tekrar bir fırsat yarat ve geçen sefer niye konuşmadığını açıkla..ama bunun için bekleme derim

0|0
    1|0
  • yok soğumam

0|0
    0|0
  • bidaha konuş ve bu sefer söylediğin gibi kendin ol utangaç olmadığını göster ilk olayı unutucaktır(:

0|0
    0|0
  • no problem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence toparlamanin klasik bir yolu var... yanina git yine elinde telefon varken... elinden al ve bir dk de, kendi telefonunu yaz, kaydet ve is cikisi gorusuruz de. emin ol senden hoslanmissa ne kadar ilk konusmada bozulmus olsa da ise yarar. ondan telefon istedigin icin bozulma durumun olmaz ayrica is cikisi dediginde de orada ciddi olmaniz gerektigini anlar.

0|0
    0|0
    • artık telefonla benim yanıma geleceğini sanmıyorum...

• tipte müsait olunca demekki sorun olmuyor :)

• bilmem tipsizken de sansliydim :) belki de seytan tuyu dedikleri nedendir ya da ortam dolayisiyla

• bende ilk buluşman kötü geçti filan zannettim e çok kafana takıyorsan açıklarsın durumu ileride ne kafaya takıyorsun rahat ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...