Hangi Otobüs Firmasını Kullanırsınız?

Arkadaşlar internetten ve birkaç kişiden duydum metrodan herkes şikayetci dün Ankaradan metro ile yola çıktım ve ben çok sevdim ikramı iyi ve kanı gibi sürmüyorlar arabayı.Müşteriye muameleleride çok iyi.

Kamil Koç un 3 saatte aldığı yolu metro 2.5 saatte aldı :D

Siz hangi otobüs firmasını kullanıyorsunuz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• varan'ın biletleri pahalı ve ulaşım ağı sınırlı ama hakkını veriyor bence adamlar, Ankara ve antalya'ya onla giderim, varan gitmiyorsa kamil koç, bir de bu aralar v.i.b. kullanıyorum sakarya'ya gitmek için, 2 saat işte, bir şey içiyoruz bitiyor. metro eskiden sürekli kaza yapıyordu, hatta kazalarıyla meşhur olmuştu bir ara, google'da arat bulursun, hayatta metro'ya binmem o yüzden.

0|0
    0|0
    • Biliyorum herkes zaten bir yolda kalmasından bir de kazalarından şikayetci internette :D

• nihahaha seni de kendime benzettim, ama ciddiyim valla bak dikkat et, kimler biniyor kim bilir, hele o kulaklıklar yok mu, ıyyy, mutlaka kendi kulaklığını al yanına, sen bilirsin tabii

• :))Aynen kulaklıklar da öyle yine Allahtan kulak içine girmelilerden koymuyorlar bir derece daha iyi :D

Kızlar Ne Diyor 5

• otobus firmam yok valla

0|0
    0|0
  • Benim tercihim Ulusoy.

0|0
    0|0
  • Metro daha hızlı fakat, çok kötü, Kamil Koç daha iyi, neyse 1 seneliğine otobüslerle işim kalmadı.

0|0
    0|0
  • Metro

0|0
    0|0
  • Kamil Koç benim için her zaman ilk sıradaydı ta ki 2 gün önce 14.15 otobüsünün 15:10 da gelmesi ve 15:30 da kalmasına ve 6 saatlik yolu 7 saatte gitmesine kadar .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Truva onun gitmediği yerlerde Kamil koç

0|0
    0|0
  • NİLÜFER... 10 numara, keşke ulaşım ağı daha geniş olsa

0|0
    0|0
  • metro her bölgeden otobüsü kabul ediyor. geniş bir firma o yüzden kötüleri de olabilir iyileri de. ama kamil koç öyle değil. şahsen tercihim kamil koç ama gittiğim yere sadece o gittiği için. yoksa diğer firmalarda da gittim. iyiside oldu kötüsüde. kamil koçtada kötü birine denk geldim. firma sadece bir yanıltma.

0|0
    0|0
  • nilüfer number one

0|0
    0|0
  • Falanız Koop.

0|0
    0|0
  • Karışık :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Geçen gün Metro ile yolculuk yaptım hem 1,5 saat geç geldi hem dağın başında yolda kaldı 2 kez nasıl is bu böyle lan?

0|0
    0|0
  • metro iidir devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...