Kadının Giyim tarzı ve erkeğin tutumu...

Hani kimi kadınlar ister

-Benim erkeğim olacak kişi giyimime karışmayacak, gereksiz komplekslere girmeyecek...

Şimdi daha özgürce giyinen bayanlarda var, sizin erkeğiniz olacak kişi demi buna izin vermeli, izin vermesi hoşunuza gider mi, sonuçta hani bütün bakışlar üzerinizde olacak...

Bununla beraber gördüklerime baktığım kadarıyla bunun ayarı tutmuyor birçok kez... Kimi zaman erkek gerçekten kulp buluyor, kimi zaman kadın gerçekten abartıyor...

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Buyrun...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence bir kadın eşi ne giymesini istiyorsa onu giymekten çok kendisinin ggiyinme adabını bilmesi lazım zaten açık saçık giyinenden eşine bir fayda gelmez en iyisi sadece eşinin yanında açılmak sen herkesin yanında açık saçık dolaşabilen biriyle evlenirsen bence bin pişman olursun o konuda edep adap bilmeyen biriyle evlenerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benimki diz üstü etek topuklu ayakkabı dar pantolon ve tayt giymeme kızıyo

yani çok sıkıyosun beni rahat bırak diyince sesini çıkarmıyo ama onu sinirden ağlarken gördüm :(

0|0
    0|0
  • Bence kadın, erkeğin söylemesine müsade etmeden edepli giyinmesini bilmeli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• istediğini giyebilir ahlak kuralları çerçevesinde, askılı bluz mini etek sorun değil. ama geçen bir bayan gördüm tv de bikiniyle eylem yapıyormuş İstanbul sokaklarında bana denk gelmesin hiç hoş olmaz. ama modern veya kapalı her istediğini giyebilir benim açımdan asla sorun olmaz. sonuçta hayat onun hayatı aynı zamanda onu sınırlandırmak bana yakışmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...