Erkekler iş hayatında aksilikleri kız arkadaşınıza yansıtır mısınız?

o gün işte çok kötü bir gün geçirdiniz kız arkadaşınıza bu yüzden soğuk kötü ilgisiz davranır mısınız o gün kız arkadaşınızla konuşmak istemez misiniz ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kötü davranmam kalbini kırmam ama işimden olan aksilik yüzünden ona o gün pek ilgi gösteremeyebilirm.onunda beni anlamasını isterim ki zaten eğer gerçekten sewiyorsa anlyışlı olur onun sıkıntısnn ne olduğunu sorar ve onun moralini düzeltmeye çalışır.sürekli yannda kalır onun kendini iyi hissetmesini sağlar kafasını işten alıp başka tarafa çekmeye çalışır.o zamn sewgilisn yüzünü güldürmeyi basarır ve kendisine olan ilgiyide arttırmış olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya biraz kendine gelene kadar belki konuşmaz iş yerindeyken ama bence bunu sevdiğiyle paylaşması daha güzel olacaktır.. yani sana gelip anlatsa içine dökse stres atsa sonra güzel güzel otursanız bence daha iyi olur.. hem sende onu dinlemiş gün içerisinde ne yapmış olduğunu o anki ruh halini daha iyi anlayabilmiş olursun... ya da hiç anlatmasa bile seninle birlikte olması sana hiç bir şekilde bu konuyu açmayıp sadece sana sarılıp oturması da bence güzeldir.. daha sonra kendine geldiğinde sana zaten anlatacaktır.. ama tavır almak ya da sinirlerini senden çıkarmak bence yanlış..

0|0
    0|0
  • asla, hem iç huzur bozulur... hemde erkek olarak ezik görünmek istemeyiz.

0|0
    0|0
  • soğuk kötü ilgisiz davranmak saçma ama o günlük bir iletişim kopukluğu normal. en azından bende bu böyle.

0|0
    0|0
  • karsıdaki kıza bakar

0|0
    0|0
  • Yansıtmıyordum, hiç etik değil

0|0
    0|0
  • olanları anlatırım oda ilgi beklemez zaten.ama soğuk ya da kötü davranmam

0|0
    0|0
  • Konuşmak isterim ama bana anlayış göstermesini isterim