Sorum erkek üyelerimize.

Yaşınız 30. 29 yaşında bir bayan ile tanıştınız. Birbirinizi çok sevdiniz. Önce nişan yaptınız sonra da evlenmeye karar verdiniz. Nikah günü de aldınız. Nikah gününden 1 gün önce nişanlınızın sizden önce 1 evlilik yaptığını ve 1 oğlunun olduğunu öğrendiniz kesin bir şekilde. Nişanlınız bunu sizden gizlemiş ustalıkla. Böyle bir durumla karşılaşsanız ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• zor durum...

bekara kadın boşamak kolaydır derler. olmaz herhalde, ileride ciddi güven problemlerine yol açabilir.

0|1
    0|0
    • Ama birbirlerini çok seviyorlar.

• Cok hakli!

Kızlar Ne Diyor 7

• çok sinirlenirdim ve ertelerdim nikah işini bir süre. kabul etmezdim. bir ilişkide en başta yalan varsa devamı daaha beter olur.

0|1
    0|0
  • 3gün icinde tanisip - Nisan - nikahmi oldu?!? Evlilik bu hani güven hani sevgi hani saygi bu ne böle. Tövbee

0|1
    0|0
  • Hiç mi araştırmadınız ? İnsan biraz araştırır soruşturur . daha önce evlenip evlenmediğini öğrenmek hiç zor değil . En olmadı kolu komşuya bile sorsan öğrenirdin zaten

0|1
    0|0
    • Bayan son derece ustalıkla gizlemiş işte. Ama birbirlerini çok seviyorlar.

• Haklısınız. Ama şu da olabilirdi kimse yazmamış. Erkek kızla konuşarak olayı sorar ona. Kızın mutlaka bir nedeni vardır olayı saklamasında. Eğer makul bir neden söylerse evlenebilirler. Öyle değil mi?

• Yaa ama şu var , bırak kolu komşuyu artık netten bile tc kimliğiyle geçmişte evlilik yapıp yapmadığını öğrenebilir . Evlenebilirler mi bilemiyorum bana göre ciddi bir durum , o evlenecek adam kaldırabilir mi önemli olan bu . Bakın gizlediği söz , nişan olsa anlarım sorun yok ve gönül rahatlığıyla evlensin . Ama evliliğini gizlemiş o da yetmemiş çocuğunu gizlemiş , Ben de bu durum şok etkisi yaratır :D

• bu kurgu mu gerçek mi?

ne olursa olsun arada güven zedenlenmiştir bana göre.kadın ya da erkek.böyle bir şeyi gizlemenin hiç bir açıklaması olamaz.

0|1
    0|0
  • dürüst değilmiş nişanlım. bencil davranmış. atarım nişanı. sen yoluna ben yoluma...

0|1
    0|0
  • Ayrıl gitsin oğlunun geleceği için seninle evleniyodur o.

0|1
    0|0
  • sorun erkeklere ama ben dayanamıycam , ohaa demek istiyorumm :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• koy sepeti koluna herkes kendi yoluna ama şok olurdum lan,belki söylemiş olsa oğlunu benimsiyebilirdim (dexter-rita hesabı)

0|1
    0|0
  • Once karsima alip durustce konusurdum. Ama bunu da affetmezdim. Cunku ne varsa ne olduysa bana acik ve durust sekilde anlatmaliydi. Ne olursa olsun durust olmali.

0|1
    0|0
  • Kesinikle evlenmekten vazgeçerdim

0|1
    0|0
  • güleee güleeeeeeeeeeeee

0|1
    0|0

• konu kapanmıştır aslında o an

0|1
    0|0
  • çok kötü bir durum bunu yapan herşeyi yapar benden söylemesi

0|1
    0|0
    • Ama birbirlerini çok seviyorlar.

• Gerçekten makul ve siz de inandınız.

• anlamadım ne demek istedğini ama ben insanı geçmişiyle yargılamam senden önce evli olması geçmişidir kabul edilebilir bunu sana söylememesi şimdiye dair bir aldatmacadır ve bence kabul edilemez

Yükleniyor...