Kapalı kızların çok dar kıyafet giymeleri

kapalı bayanların,vücut hatlarını belli edecek şekilde ( özellikle göğüs ) dar giymelerini nasıl karşılıyorsunuz.bildiğim kadarıyla tesettür,vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde kapanmayı gerektirir.fakat günümüzde bir çok bayan,kapanmasına rağmen oldukça dar giyerek vücudunu fazlaca belli ediyor ve daha fazla dikkat çekiyor.ve bu kişilerin göğüsleride oldukça iri...

Güncellemeler:
kapalı kızların göğüsleri diğer bayanlara göre çok iri..
kapalı kızların göğüsleri diğer bayanlara göre çok iri.. ama buna rağmen özellikle dar kıyafet seçiyorlar...

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• yani bana tuhaf geliyor.türbanlı ama üstünde kısa kol t-shirt dar kot var.yada tamamen vücuda oturan ceketler...bence giyilmemeli tabi ama herkesin kendi tercihi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bu tamamen cahillik bence kuranda erkekleri cezbetmeyecek şekilde giyinmeleri isteniyor..ama sadece kafalarını kapatıp tamam ben dınıme uygun yasıyorum dıyorlar..oysa bu kafa kapatmak meselsi değil yaşam biçimi olmalı .

0|3
    0|0
    • ama bu şekilde daracık giyerek ,daha fazla dikkat çekip,erkekleri daha fazla azdırıyorlar.

• Bir de bunların daracık esofmanlarla markete pazara cıkanları var . ilginc gercekten . bunu ben de cok merak etmişimdir . Aklı başında bir kadının yapacağı şey değil bana göre , madem illa hattını gösterecen başında ki türbanın amacı ne ? bana kalırsa bu kişiler kel :D Kel oldukları için turban takıyorlar :D aklıma baska bır sey gelmedı

0|0
    0|0
    • sonuç şu ki, fazlaca dikkat çekiyorlar böyle yaparak..bu şekilde açık olmalarından bile daha fazla tahrik edici olabiliyorlar :)

• zaten amacın dıkkat cekmek oldugunu dusunuyorum ben . gerızekalı olan yapmaz onu cunku .

• herkes kendine yakışanı giyer bun untmayın... o kişiler gösteriş meraklıları... türbanı çoğu kişi kötülemek amaçlı giyorlaama rabbim onları ıslah etsin...

1|1
    0|0
  • bizi kimse ilgilendirmez. bizden büyük Allah var. zaten hesap günü gelecek. sen bir açık gördüğün zaman ama bol pantolon uzun kollu bir şey giiynmiş olsa ama başı açık vüuduna bakıp bu ne biçim açık lan diyor musun? her yeri kapalı gibi. o zaman kapalılar hakkında da demeyin. bende kapalı değilim ama gidip kapalı bayanları eleştirmiyorum.

1|0
    0|1
  • onlar kapalı değil süs gösteriş meraklısı cahil insanlar ben bile onlardan kapalı giyiniyorum (dar anlamında) sonra takıyolar kafalarına da gözlükleri geziyolar ve erkekler de kapalı olarak onları tercih eder açıklar müslüman değil ya:) koca bir SAÇMALIKKKKK NOKTA:)

0|0
    0|0
  • Tabiki tesettürde darlık yoktur.Her müslüman kendi gibi giyinmeyen diğer müslümanı kıyafetinden dolayı eleştiriyor. Her ne kadar giydiği kıyafet doğru olmasada bizlerin o kişilere karışması doğru olmaz aynı şekilde eleştirmeside

0|0
    0|0
  • Asıl konuda bu zaten . Inkar eden çok var , namus bekçiliği oyununu oynayıp aslında öyle olmayan çok var . AKP'ye bak sen , savunduğu insanlara bak . Saç günah , alt açık . Bu ne biçim çelişkidir ?!

0|1
    2|1
  • kapalı olmadığım halde ben o kadar dar giymiyorum ya hatta ben onlardan daha kapalıyım diyebilirim

0|0
    0|0
  • bence de öyle.ağzınız sulansın diye

0|0
    0|0
    • belkide özellikle yapıyorlardır.( bazıları ama ) sonuçta dikkat çekmek değilmi amaç :)

• sanane kimn dar kimin bol giymesinden

günahı da sevabında herkesin kendine sanane allaha herkes hesap vericek sen böyle kapalı kızları eleştiremezsin

1|1
    0|3
    • ben eleştirmiyorum.yaptıkları ile normalde olması gereken çok tezatlık oluşturuyor.

yani bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu :)

• tezatlık olsada seni alakadar etmez soran kardeşim sana ne

• bencede sanane

seni alakadar etmiyor giyen kişi ve ailesi sorumlu sana ne

Erkekler Ne Diyor 3

• katılıyorum sana. birde açık bayanları kınarlar. kapanıyosanızda adam gibi kapanın yani. kafası kapalı ,kollar açık , açık ayakkabı , popo meydanda daracık giyiniyorsunuz. sözde kapalıları kastediyorum!

1|0
    0|1
  • Tesetturun tam anlamini bilmeyenler. Kapali olup olmamasi esimin karari olmasini isterim. O nasil isterse oyle giyinmesini isterim. Bu konuda baski yapilmamasi gerekir. Bazen yapilan bu baski sonucu bu sekilde giyinen insanlar ortaya cikiyor.

0|0
    0|0
  • kime ne?Kimse tanrıcılık oynamasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...