Siz bir adım atar mısınız yoksa onun adım atması için bir şeyler yapar mısınız?

parkta oturuyorsunuz.bi erkek karşınıza oturdu boyuna size bakıyor sizde etkilenmişsiniz ama karşıdaki bakmak dışında birşey yapamıyor.siz bir adım atar mısınız yoksa onun adım atması için bir şeyler yapar mısınız?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir tanışma yaşamaştım aarada bende bakıyordum ama pek bile yapmadım sonra tam arkadaşlarıyla kalktı gidicekken bana doğru geldi bilmem ne lisesindemi okuyorsun dedi hayır dedim pardon karıştırdım o zaman dedi sorun değil dedim sonra gülümsedim oda face istedi o an çok samimiydi bir delilikle verdim adresi ondan sonra baya ağramış ama buldu konuştuk sevgili,olduk 1 ay surdu ayrıldık öyle işte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayırdır diye bir işaret atarım neye bakıyosun durmadan derim öküz degilkdir herhalde konusur sayet öküssde kalkıp baska bir yere giderim

0|0
    0|0
  • hic bir sey belli etmem hic bir sey etmemde

0|0
    0|0
  • rafet el romana benziyorsun eger fotodaki sen isen :D

0|0
    0|0
  • bakışlarımla onu kendime çağırırdım :)

0|0
    0|0
  • ilk adımı daima erkek atmalı

0|0
    0|1
    • Çünkü erkekler kendilerine çıkma teklif eden ya da kendisini beğendiğini söyleyen kızları hafif olarak görüyorlar ve teklif kabul edilse bile zamanla kızın değeri erkeğin gözünde azalıyor gibi geliyor bana...

• Hayır atmam o atsın anca

0|0
    0|0
  • Adım da atmam birşey de yapmam. Bakmamdan anlamayacak kadar okuzse yapabilecek birseyim yok :D

0|0
    0|0
  • Saçmaca ben olsam parkta serseri gibi oturan kişinin suratına bile bakmam hele bide arkadaşlarıyla sürekli parktaysa asla.Kızlardan ilk adımı atmasını beklemeyin eyer ilk adımı atan kızsa ya deli gibi aşıktır ya da salaktır :D

0|0
    0|0
  • ay sen ne yakışıklı şeysn öle

0|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • evlat olsa sevilmez o eleman ben sana söliyim afsdfdfg

0|0
    0|0
  • şahsen ben erkek olarak bir halt yapamıyorsam kızdan yakınlık beklemem yanlış olur diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • İlk adımı erkeklerden beklerler

0|0
    0|0
Yükleniyor...