Türk lirası dünyanın en değerli para birimi olacak

Birikimlerinizi Türk Lirası olarak yapın çünkü Türk Lirası dünyanın en değerli para birimi olacaktır. Bizden öncekiler paranın itibarını beş paralık etti. Biz buna müsade etmeyeceğiz. Göreceksiniz Türk Lirası dünyanın en değerli parası olacak... Yukarıdaki söz kime aittir bilen var mı ?

İpucu : 2002 Yılında ABD Dolarının fiyatı 1,38 TL , Bu gün dolar fiyatı ; 2,07 TL

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• 2002'de Asgari Ücret ne kadardı?

2002'de Memur Maaşı ne kadardı?

2002'de Emekli Maaşı ne kadardı?

Sayısal bir hesap yaptınmı yüzdelerle.Hangisi daha çok artmış

1|0
    4|4
    • Terecıye tere satmayalım ben ekonomi uzmanıyım sen o yıllarda 1 litre benzın ne kadardı baktın mı ? asgarı ucretle kaç lıtre benzın alıyodun şimdi kaç litre alıyosun

• zaaaxdgzeszurdf.

• kendiniz konuşur kendiniz dinlersiniz, başka da bir numaranız yok zaten, anca laf

Kızlar Ne Diyor 7

• Asagidaki komik gizliye ne guldum arkadas.

Hayatinda ekonomi dersi almamis bir hulogcan gene.

Layn paranin bugunku degeri, gecmisteki degeri, gelecekteki degeri vardir. Sadece sayisal rakama bakarak yapmazsin. Enflasyonu, faiz oranini kullanarak formulu var onu uygularsin.

Gene karnim agridi. Su akpliler bir alem. Ekonomi iyiye gidiyor derler. Geriye giden ekonomi yokturki. Desenki dunya savasi falan var neyse ahahaha. Ay hala guluyorum.

2|4
    3|1
    • bide aklını aldım diyo bana, valla bunca yıl ekonomi okudum zorlanmadımda şu akp li tayfaya ekonomi anlatırken göbem çatlıyor. :D

• Adam haklı beyler dağılın..:D

• akpliler eksilemeden gecmemis (:

• Dunyada tl kalmayacak, koleksıyoncular ederınden fazla verıp alacak demeye calısıyor sanırım.

0|0
    1|0
  • kisi basina 10 bin dolar düsüyormus panpa hakkinizi yedirmeyin 10 bin dolarinizi her ay dövletten alin.

1|0
    1|0
  • hahahha çok iyiymiş ya, sıfır iktisat bilgisiyle ancak bu kadar güzel rüya kurulabilirdi

1|0
    1|0
  • saçmalamış söyleyen..durum belli

0|0
    1|0
  • " bir ben de oscar alıcam ... " bu sözle arasında bir fark göremiyorum :)))

0|0
    1|0
  • Türkiyenin salkım saçağı çok.Gelişmemizi istemeyen YERLEŞİK DÜZEN'i ülkemizde yürütmek isteyenler olduğu sürece.

Siz üretmeyin biz size satalım diyenler olduğu sürece...

Ülkede kaos devrim içsavaş çıkarmak için işte gezi parkıdır-silivridir bu olayları çıkaranlar olduğu sürece.Göremeyiz hiç bişeyi

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• 2002 Yılında ABD Dolarının fiyatı 1,38 TL ise Bu gün dolar fiyatı ; 2,07 TL olmuşsa, bu Türk Lirasının değer kaybettiğini gösterir ki, bu da bu sözün anlamsızlığını açıkca ortaya koyar. :)

2|0
    0|0
    • Aslinda dogrusu dolar karsisinda deger kaybetmesi. Dolar uzerinden borclandigimiz icin haklisin.

• 20 tl var onu kenara koyayım :D

0|0
    1|0
  • aç tavuk kendini buğday ambarında zanneder. korkakk maa olduğu sürece başımızda türkyeye hiç bir şey yapmaya izin vermezler

1|0
    1|0
  • En azından 50 yıl içinde olmayacak bir durumdur.

2|0
    1|0
  • Türk pasası hiç bir zaman değerlenmez ortak...

Şu ortamda türkiye dünyanın satış pazarı onlar ne fiyat biçerse onu eşşek gibi alıyoruz.

Üretim olmazsa yerinde sayarsın ve paran her zaman değer kaybeder. Tabiki bu en basit etken daha neler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...