İzmir bembeyaz bir güne uyandı, karın güzelliğini kimler seyrediyor?

Herkese bembeyaz günaydınlar ve tabi 11 yıl sonra yeniden kar gören izmirli hemşerilerimede günaydın.

Bugün 11 yılda bir gerçekleştiğine inandığım bişey oldu Maşallah diyim şuan izmir bembeyaz lapa lapa kar yağıyor.

Dünya tersine mi dönüyor :) İzmirde olan arkadaşlar uzun zamandır görmediğimiz bu güzel manzarayı karı seyretmenin tadını çıkaran kimler var aramızda ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar Meraba iki günlük Ankaraya gittim karlara bayıldım :) ama Hiiiiç alışık değilmişim ellerim üşümekten acıdı ayaklarımı soguktan hıssetmedım çok soguk nefes alırken burnum acıyodu ya :D hani izmirde çok keskin soguklar yasıyo son yıllarda ama kısa sürüyo. Bügün izmir harikaydı bugun döndüm aksamı bıle sıcak geldı. Bu yüzden öpüp başımıza koyalım memeleketimizi dostlar bize kar arada görünsün iki güncük kalsın gitsin kafidir :))

Yorum yapan herkese teşekkür ederim :))

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bende izmirliyim ama bodrumda yaşıyorum orda olmak çok isterdim ;(

0|0
    0|0
    • valla izmirin bu hali kolay kolay olmıcagı ıcın görmemek üzücü olurdu inşaALLAH sende görürsün böyle güzel ne diyim

Erkekler Ne Diyor 9

• İzmir'e dönmeden bitmese bari (: gerçi Fatsa'da yeteri kadar gördüm, su boruları bile donmuş su yok apartmanda ama İzmir'de de görsem fena olmaz.

0|0
    0|0
    • demi ya İzmirde olması bi başka bende iki günlük Ankaraya gidicem ALLAH izin verirse bu akşam yola çıkcam ya diyıroum bir hafta durmadan yagsın ben gelincede kar kalsın diyorum kar ve İzmir yanyana güzel oluyo sanırım tabi ALLAH dışarda kalan varsa yardım etsin İnşaALLAH başta onları düşünüyor insan ALLAH düşürmesin

• teşekkür ediyoruz Angell'a...

Evet sevgili seyirciler, haber bültenimizi burada sonlandırıyoruz.

0|0
    0|0
    • Evet Justhe bugün 11 yıl sonra yeniden izmire lapa lapa kar düştü. Araçlar şimdiden zorlanmaya başladı herkes başında beresi ayağında çizmesiyle yollara düştü. Kar yağışı hız kesmeden devam ediyor Maşallah :) şimdilik burdan aktarıcaklarımız bu kadar.

Angell kanal A haber İzmir ... Justhe sendeyiz

• burası tamamen kar. yüzerek gidiyoruz evimize

• iyidir spor olur yalnıs izmir hep yokuş arkadaş bir tane araba kalmadı yolda nerdeyse :D

• bir haftadır bizde böyle kalkıyoruz...

1|0
    0|1
  • eridi gitti hepsi.

0|0
    0|0
  • ben seyrediyorum

0|0
    0|0
  • ah memleketim izmirim :) ama bursada kar keyfide başka canım uludağ eteklerinde:)

0|0
    0|0
  • Birazdan ya yagmur yagar ya da günes acar. Karciktan eser kalmaz.

0|0
    0|0
    • Valla karcık değil bildiğin kar şu an kardan adam bile yapabilirim ay inşaALLAH hep böyle yagar dua edin bikaçgün yagsın zaten yagmıyo buraya karımızı küçümseme tamam mı :)

• günyadıııııın biz 2 haftadır karla boğuşuyoruz, acıkta siz seyredin

0|0
    0|0
    • nerde bizde o şans 11 yılda bir iki gün anca :) keşke böyle bir hafta olsaymış

• Burasıda karlı yani istanbul

0|0
    0|1
    • Biliyorum oraya kış aylarında geldğimde millet bu arabaların üstünde neden zıplıyo ne biçim memeleket burası demiştim ilk gelişim küçükken kış ayına denk gelmişti

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben yazabilirsin :)) sabah bornovaya binbir güçlükle indik zor oldu yaa kartopu oynadık , millet parka çıkmıştı sabahın köründe kartopu oynamaya ...

Sabah sabah küçükparkta kartopu savaşı başlattık :))

0|1
    0|1
    • inanmıyorum küçük parkta kartopu savaşımı oldu dur arkadaşları arıyım bende iniyim sabah ege ünvdeydim söyleyeydin gelirdim yalnız egede araba kaydı buzlanmış şuan oralar nası hala bornoavada mısın ciddi soruyorum :))

• :)) uyu sen boşver ..

• nasıl olsa 11 sene sonra tekrar yagar :)

• sabah bu soruyu görünce gülmüştm açıkcası ama az önce haberlerde izleyince utandım valla :)) heryer bembeyaz olmuş epey tutmuş kar, gözünüz aydın :)

0|0
    0|0
  • Şu an Ankara'dayım ve karı göremediğim için çok üzüldüm. Umarım döndüğümde yine yağar :(

0|0
    0|0
    • biz karın içinden yol açtık, öyle işe gittik. yazık size

• Ben de 4 gün sonra dönüyorum ama sanmıyorum o kadar uzun duracağını :(

• Dua edelim kar duası falan yokmu yagsın bir haftacık ya bir haftacık :)

• evet kara sevinen tek şehiriz kar gören masum izmirliyiz çok mutluyuzzzzzz :)))))

0|0
    0|1
    • :) kar gören masum izmirli süper :D hakkatten ya kıpır kıpır olduk kocaman kocaman yagıyo bızım bura bembeyaz oldu tamamen çok güzel ... yazık bize ya :)

• Ayy ALLAH korusun deme öyle yok yok baktım pencereden kara devam :D

• fırtına falanda olmadı meteoroloji şaşırmış :))

Yükleniyor...