Kendi gönlüne veya sevdiğine söyleyecek sözlerin neler?

onun haberi bile olmadan hem de!

link

eylül akşamları yine sensiz,olabildiğince sessiz.kalbimin ritimi adını sayıklamakta,seninle atmakta,senin umurunda ve haberin bile olmadan!

her dökülen yaprak içimi yakan yokluğundan sebep dökülen gözyaşlarıma yetişmeye çalışırcasına kendisini boşluğun kollarına atarken,saramadığım varlığını hayalinle avutmaya çalışıyorum kendimi.

dün yine kartal sahilde taşların üzerinde siluetin karşımda seninle bira içtim farkındamısın? balık tutan çocuklara boynumu eğerek kafamı çevirdim. kocaman adam gözyaşı döküyor demesinler diye! yanaklarımdan süzülen parmakların olmasada göz yaşlarımda buldum hiç bilmediğim sıcaklığını.

yanlış anlama sakın :(

senin için dökülen gözyaşlarımdan asla utanmadım.sana helal ettiğim göz yaşlarımı bile kıskandım senli oldukları için.

içim o çok sevdiğin akça ağacının dökülen yaprakları misali kan kırmızı.

herhangi bir eylül,de ellerini tutmayı düşünmek bile ne güzel bimezsin! birgün ellerin avuşlarımın içinde o sevginle büyüttüğüm akça ağacının başımızdan aşağı konfeti misali döktüğü yapraklarının altında buluşma umudu,hayali ne güzel bilemezsin.

seni sonsuza kadar seveceğim... sana söyleme şansım olmasada... söyleyemesemde...seni sonsuza kadar seveceğim.

link

Kendi gönlüne veya sevdiğine söyleyecek sözlerin neler?

Güncellemeler:
gözleri körermişçesine senden başkasını görmeyene ne diye öpülesi anlını kaldırıp gönül rahatlığı ile bakmazsın? neden görmezsin senin için ölüp biteni ? neden kaçırırsın huzuru bulduğu tek yer olan gözlerini? gecesi gündüzü sen olan , silüetine sarılıp uyumaktan vaz geçemeyen bu adamı neden daha fazla üzüyorsun? her fırsatta hiç bir şey beklemeden,sadece bir huzurlu bakışına koşarak gelmek isteyen ,bu adamı neden görmez ki?

çok şey mi istiyorum sanki? kırma! istemesende , yalan olsada gel de:(

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk dedğikleri 900Km kareymiş .. Hani sığdıramadım ya bu metre kareye yüreğimi..

Sanırım dediklerim doğruymuş.. Kişi her aşk yaşadığında Kalbi büyüyor ve bir sonraki kişiyi o buyuk kalp ile o büyük Aşk ile seviyor..

Eeee sevgili abim Kalbımız buyuk olunca Sevgimizde buyuk olunca Malum Ağır geliyor karşımızdaki Sevgi Pıtırcıklarına; taşıyamıyor gariplerim ;)

ona özel bir kaç satır..

Kadın hiç durmadan " Ben güzel değilim dedi durdu usanmadan.. her fırsatta onda ne bulduğunu sordu.. Malesef yüzünü avuçlarımın arasına alıp " Ben sana ölüyorum Hatunum" dedirmedin..

--

Bazen dudaklar susar gözler konuşur.. Bazen parmaklar konusur yazıyla.. Bazense kalp kalp konusur ki.. bu anlatılması en zorudur..

Anlatamaz, dinletemez,duyuramaz.. Sadece kendini ordan oraya atar durur. Bir tek o yüreği taşıyan bilir huzursuzluğunu..

Böyle durumlarda Sevdiğine sıkı sıkı sarılmak ister kişi.. Boş kalan yanı dolsun.. Kalp kendini yalnız hissetmesin diye..

--

Ne zaman sevdiği gelse aklına kişinin.. Ne zaman bu duygudan kurtulmak istesek.. Yüzü, gözü, gülüşü gelir davetsizce.. tek çare uyumak deriz.. Depresyona hoşgeldin diyerek.. Uyku gelsede o gitse deriz, deriz de.. kabin nerede buluşacağını biz seçemeyiz.Sersemleyerek uyanırsın yanaklar ıslanır süzülen yaşlarla.. Anlam veremeyiz olanlara.. Mutluluktanmıdır Ağlamak? yoksa Özlemektenmi?

Hemn bir sigara yakıp derin bir nefes çeker hem cevap arar hemde bildiğimiz cevaplardan kaçmaya çalışırız.. Artık Aşkın paranoyası başlamıştır..

1|1
    0|0
    • arkamı döndüğümde başlamıştım aslında özlemeye. o yokuşu çıkarken ben aynadan baka kalmıştım kör karanlığa:(

• haketseler bari:) ah ah sizi var ya:)) neyse yarın efkar dağıtırsınız:)

• içmeyin zaten içmek anlamında demedim 2 sohbet edip kafa dağıtırsınız anlamında dedim:))

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...